Zaloguj się, aby obserwować  
Demagol

Obrady na temat gram.pl i potrzebnych zmian

871 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2014 o 12:53, Jerjerrod napisał:

Tak czy siak wywód bezsensowny, bo biadolisz nie wiadomo po co. Znowu robisz za rzecznika
gram.pl?

Tobie się na serio stary nudzi... Wpierw w temacie o Moderatorach teraz tu... Skoro on robi niby za rzecznika to ty przestań się bawić w prawnika Ostrego.

Mi osobiście tu brakuje jednej, jedynej rzeczy, która powinna istnieć od samego początku forum. [Tak mi się przynajmniej wydaję] Mianowicie klasyczne PMy. Bo ten GSowy z ogranicznikiem znaków do ilości równej opisowi na AQQ to jakaś kpina, farsa i nieporozumienie! =.=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie najwyraźniej też się nudzi, skoro łazisz za mną i czytasz moje wątki i jeszcze to komentujesz. Podałem propozycję, która myślę, że jest ciekawa i rozwiązuje problemy potencjalnych sporów o odzyskanie własności intelektualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:18, Jerjerrod napisał:

Tobie najwyraźniej też się nudzi, skoro łazisz za mną i czytasz moje wątki i jeszcze
to komentujesz. Podałem propozycję, która myślę, że jest ciekawa i rozwiązuje problemy
potencjalnych sporów o odzyskanie własności intelektualnej.


Skończ...
A skąd wiesz czy gramsajt użytkownika X nie zawiera treści, które łamią prawo itp? Może dlatego nie ma możliwości przeglądania? Pomyślałeś nad tym? Chyba nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:26, Isildur napisał:

Skończ...


Dlaczego? Dyskutuję o moim pomyśle.

Dnia 04.03.2014 o 15:26, Isildur napisał:

A skąd wiesz czy gramsajt użytkownika X nie zawiera treści, które łamią prawo itp? Może
dlatego nie ma możliwości przeglądania? Pomyślałeś nad tym? Chyba nie...


Sugerujesz, że jestem półgłówkiem? U Ostrowiaka to niby co łamało prawo? Jak są takie treści, to po prostu się je usuwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:29, Jerjerrod napisał:

Dlaczego? Dyskutuję o moim pomyśle.


Dobrze wiesz o co mi chodziło... Patrz na swój post, w którym odpowiadałeś użytkownikowi Braveheart.

Dnia 04.03.2014 o 15:29, Jerjerrod napisał:

Sugerujesz, że jestem półgłówkiem? U Ostrowiaka to niby co łamało prawo? Jak są takie
treści, to po prostu się je usuwa.


Nic nie sugeruje. Oj łamało, ale to nie jest temat o Ostrowiaku...
Nie jest to takie proste wziąć i usunąć treści a resztę udostępnić, uwierz mi nie jest to takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie wiem o co chodzi. Nie zauważam w nim nic bardziej obraźliwego niż to, co napisał Braveheart.

Dnia 04.03.2014 o 15:32, Isildur napisał:

Nie jest to takie proste wziąć i usunąć treści a resztę udostępnić, uwierz mi nie jest
to takie proste...


Jest bardzo proste. Łamie coś prawo - to się to usuwa, użytkownika banuje i zgłasza do służb. Myślę, że nie byłoby wielkim problemem przeprogramować ban tak, żeby użytkownik widział swojego gramsajta (i tak po banie widać, tylko wyświetla się info o banie), tylko reszta nie.

No ale niestety przepadli ludzie i dokumentacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:18, Jerjerrod napisał:

Tobie najwyraźniej też się nudzi, skoro łazisz za mną i czytasz moje wątki i jeszcze
to komentujesz.

W całej tej farsie i cyrku/operze mydlanej ? jaki ma miejsce a [ było tego już sporo] jestem tylko biernym słuchaczem. Wątek o Moderatorach mam podpięty więc jak wchodzi na górę zawszę przeglądnę.....
Oczywiście wchodząc tam zawszę idę po paczkę chipsów bo czasem ubaw mam nieziemski.... "Trudne Sprawy" tam jak nic się odbywają.

Taka jeszcze mała sugestia. Czy idzie jakoś "wyhotfixować" te spontaniczne zjadanie postów. Ja to już od dawien dawna pisze posty w notatniku ale taki zwykły forumowicz pewnie nie wie o tym.

PS:
Afera avatarowa to były czasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 12:28, Muradin_07 napisał:

/ciach/

Sorry Maruda, wiem że Tobie najbardziej zależy na GSach, ale to aktualizacja regulaminu powinna być obecnie priorytetem. Zwłaszcza, że jeśli odkroić fragmenty dotyczące rzeczy już nieistniejących to zostaną z niego może dwie, trzy kartki A4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2014 o 15:47, Braveheart napisał:

W całej tej farsie i cyrku/operze mydlanej ? jaki ma miejsce a [ było tego już sporo]
jestem tylko biernym słuchaczem.

Jesteś tak bierny, że aż musisz się wypowiedzieć. Phuck logick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja ogólnie nie wiem jak to wygląda od strony regulaminowej i ile to zajmuje. Nawet nie wiem czy przyjdzie mi się tym zająć na przykład. Natomiast tu bardziej mi chodziło o to, że zajmowanie się dwoma rzeczami w jednym momencie (tutaj patrz nowe forum i nowe GSy) może skończyć się tak, jak było z nowym sklepem i nową stroną główną. Tak naprawdę to do teraz trzeba wiele rzeczy dociągnąć i to widać. Więc jakby miały być takie same problem i z tymi dwoma rzeczami to nie wiem czy to tak ma wyglądać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ManweKallahan zaproponował kandydaturę ww3pl na stanowisko community menagera, jako że ów kandydat wywodzi się z forum. Po przemyśleniu sprawy popieram. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2014 o 19:45, Revanchist napisał:

ManweKallahan zaproponował kandydaturę ww3pl na stanowisko community menagera,
jako że ów kandydat wywodzi się z forum. Po przemyśleniu sprawy popieram. Co o tym sądzicie?

Co my sądzimy? To chyba najpierw Wuwu powinien powiedzieć, co o tym sądzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzić możemy wiele, ale jednak góra musi się w tej sprawie wypowiedzieć. Rzucenie tekstu, że ktoś coś zaproponował dużo nie robi. To nie jest zmiana moderatorów, gdzie tak naprawdę jeden może nim nie być, a drugi może. Wystarczy opinia gramu i Moderatorów. To jest już grubsza sprawa, bo wiąże się ona także ze zmianami na stanowiskach w samej firmie. Poza tym - trzeba mieć na to czas, ale tutaj to już sam wywołany do tablicy musiałby powiedzieć czy go by miał czy też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest mi... miło. I to gdzieś w okolicach "koleżanka-którą-lubię-powiedziała-że-mam-śmieszne-żarty", więc możecie być dumni. Brawo. Medal w załączniku.

Nie mam obecnie pojęcia, jakby to wyglądało od strony ewentualnych zmian stanowisk i Gramowej polityki, bo samo zadanie community managera wykracza daleko poza sam kontakt z Wami, jak np. wspomniane Lucasowe konkursy.

Mimo to, po mojej stronie czas jest, chęci są i nawet teraz możecie pisać mi wszystko, co tylko się da - zdecydowaną większość spraw, jeśli nawet nie wszystko (przynajmniej w obrębie tego, co rzeczywiście do mnie trafi) i tak przekazuję dalej, o czym większość z Was, mam nadzieję, dobrze wie.
Jak widać, forum samemu też przeglądam, bo trafiłem tu samodzielnie i widok takich postów znikąd był...
... miły. Fajnie natykać się na rzeczy, których nawet się nie oczekuje.

Nie żebym uważał Was za chamów i niewdzięczników, po prostu jestem delikatnie bezradny pod względem mówienia czegoś miłego, kiedy jest mi miło.

20140323234438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak z ww3pl mam kontakt bardzo dobry, w sumie zawsze miałem nawet jak byliśmy zwykłymi userami to dyskutowaliśmy i było zawsze ok.
Co do tego co ostało tutaj poruszone to jako jedyny zielony się tutaj wypowiada, Lucasa przykładowo już dawno nie widziałem...
Nie chcę tutaj oceniać kto byłby lepszym człowiekiem od społeczności, bo to nie tylko kierowanie gramsajtami, forum itp. tak jak napisał ww3pl są jeszcze konkursy i inne sprawy, którymi taka osoba się zajmuje. Powiem jedynie tyle, że kontakt ww3pl i zwykli użytkownicy jest bardzo dobry i to jest na plus czy ww3pl byłby dobry na danym stanowisku sądzę, że tak.
Jestem przekonany, że sprawdziłby się na nowym stanowisku. Jednakże nie chcę oceniać kto byłby lepszy (tak jak pisałem wcześniej).

Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi :)

Ps. Jak zwykle pisze bez ładu i składu xD

Ale gdyby miała nastąpić jakaś zmiana i ww3pl byłby kandydatem to stawiłbym się właśnie za nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować