Zaloguj się, aby obserwować  
Yaku

Dungeon Siege 2 - Pytania odnosnie fabuły [m]

8 postów w tym temacie

Witam
Mam pytanie odnosnie misji pobocznej. Pewna osoba w Miescie Driad prosi mnie o pamiatke z Aman''lu. Doszlem dosc daleko w tej misji gdyz az do dostarczenia piór do elfki w Aman''lu. Co mam jej przyniesc? Mam w ekwipunku 3 pary gryfich pior lecz nadal nie pojawia sie odpowiednia opcja dialogowa.

P.S.
Zastanawiam sie do ilu postaci mozna stworzyc podczas gry?
Czy jak stworze kolejną pierwsza zostanie skasowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 10:53, î_Yaku_î napisał:

Witam
Mam pytanie odnosnie misji pobocznej. Pewna osoba w Miescie Driad prosi mnie o pamiatke z Aman''lu.
Doszlem dosc daleko w tej misji gdyz az do dostarczenia piór do elfki w Aman''lu. Co mam jej
przyniesc? Mam w ekwipunku 3 pary gryfich pior lecz nadal nie pojawia sie odpowiednia opcja
dialogowa.

P.S.
Zastanawiam sie do ilu postaci mozna stworzyc podczas gry?
Czy jak stworze kolejną pierwsza zostanie skasowana?

O jakągre cci dokładnie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 10:54, Woko11 napisał:

A o jaką grę Ci chodzi??


Chodzi mu o DDungeon Siege 2.
î_Yaku_î => Przed tworeniem topicu skorzystaj z wyszukiwarki i znajź oficjalny temat o danej grze, tam ci na pewno szybciej pomogą. I mów o jaką gre ci chodzi :p nie wszyscy od azu mogą załapać :-)

mógłbyś też dokładnie opisać co robiłe s z tym questem? zeby go przejsc trzeba zaniesc okolo 8 osobom rozne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 10:58, Mistic napisał:

> A o jaką grę Ci chodzi??

Chodzi mu o DDungeon Siege 2.
î_Yaku_î => Przed tworeniem topicu skorzystaj z wyszukiwarki i znajź oficjalny temat o danej
grze, tam ci na pewno szybciej pomogą. I mów o jaką gre ci chodzi :p nie wszyscy od azu mogą
załapać :-)

mógłbyś też dokładnie opisać co robiłe s z tym questem? zeby go przejsc trzeba zaniesc okolo
8 osobom rozne rzeczy

Po co czagładać temat skoro jest chyba ogólny temat to tej gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się, żebyś akurat Ty mógł kogokolwiek w kwestii zakładania tematów pouczać.

Prosze nie dopisywac się ze zbędnymi uwagami, będącymi w gruncie rzeczy offtopem.
Upomnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tutaj ogulnego nie zauwazylem (sorrki)
zamiast tego pełno niewłąsciwie napsanych typu : "problem", "pomocy" - takie tamty nic nie mowią

nazwe gry podałęm w temacie.. nie wiem jak trafili ci co nie zauwazyli jego tematu.. coz.. bede wiec podawal nazwe gry rowniez w tego typu postach

W misji ("Rozpacz Lelani") zatrzymałem sie po wykonaniu misji:
- lalka Leani
- lalka dla dzieciaka Fenelli
- żeberka za trunek
- statuetka Xerii za mięsko
- głowa Mordena za s. Xerii

Babka w Aman''lu nadal nie chce pior gryfa za "cos-tam" co ma nas stole

(proponuje rozwiazac ten problem w tym temacie - potem i tak zostanie usuniety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować