Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Od zera do bohatera, czyli z drugiego planu na pierwszy

74 postów w tym temacie

Nigdy nie rozumiałem fenomenu Ghosta, gość prócz tego, że miał czaszkę na kominiarce, kompletnie niczym się nie wyróżniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektóre pozycje na tej liście są jak dla mnie zbyt naciągane (Lazlow), brakuje mi za to chociażby Vaasa z FC3. Jak dla mnie to właśnie on stanowi idealny przykład genialnej roli drugoplanowej, a nie jakiś tam DJ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czy Vaas to taka postać "drugoplanowa". Z zapowiedzi to jego pamiętam, a nie gościa którym gramy i którego nawet imienia, czy nazwiska nie pamiętam. Taki zonk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak katowałem Dark Messiah Might and Magic po to by zobaczyć różne zakończenia a na końcu i tak nie miałem serca zabijać towarzyszącego mi sukkuba, wolałem by Sareth się z nią ożenił ( czy coś w tym stylu, nie wiem jak to się nazywa u demonów ^^). W każdym razie o wiele bardziej ciekawa postać z tego sukkuba niż główny bohater ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Xardasa nikt nie pamięta? :)

Ale on to akurat nikogo nie przycmił ;)

Fajnie zresztą by było gdyby autor napisał częśc II takiego artykułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brody''ego w Far Cry 3 jest nietrudno przyćmić, bo jego voice actor jest po prostu ŻAŁOSNY. Czemu zmienili Roberta Crooksa, to ja nie wiem. I co z tego, że brzmiał jak Nolan North.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kilka ostatnich lat, to w moim rankingu umieściłbym:
- Joker (Batman AA/AC)
- Clementine (The Walking Dead)
- Elizabeth (Bioshock Infinite)
- Vaas (Far Cry 3)
- Joe (Mafia II)
- Ellie (The Last of Us)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2013 o 17:42, Hartus napisał:

- Ellie (The Last of Us)

Trudno nazwać Ellie postacią drugoplanową. Umieszczenie jej tutaj byłoby też policzkiem dla Joela, bo oznaczałoby to, że go przyćmiewa. Moim zdaniem obie te postaci są równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie byłem do końca pewny, ale skoro Pan Redaktor umieścił taką Elizabeth, która również jest obecna przez niemal cały czas to i ja sobie pozwoliłem.
Ale zgadzam się co do Joela.

Spoiler

Facet początkowo wydawał się trochę gburowaty, ale wraz z rozwojem fabuły okazał się ciekawą postacią.

Mój błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować