Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Call of Duty: Ghosts postrzelamy do kosmitów?

14 postów w tym temacie

Nigdy nie pomyślałbym że coś takiego napisze, ale to chyba w końcu jakaś nowa, ciekawa rzecz w Ghostcie. Pytanie tylko jak będą walczyć. Bo jeżeli będą powolne jak zombie to nie wiele zmienia.

Zupełnie inaczej będzie to wyglądać jeśli będą np. szybkie i wykonywać porządne skoki do walki wręcz. Tak bym to widział. Wtedy walka w falach faktycznie by się nieco zmieniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Seria CoD upadła już dawno, a to jest tylko przykład co z nią zrobili...

Seria CoD jest jak kotlet, odgrzewany nic nowego.

Twórcy dorzucają faktycznie coś nowego, to i tak znajdą się malkontenci, którzy swoim smęceniem przyprawiają o mdłości.
Generalnie bardzo dobrze, jeśli zamienią zombie na jakiś inny tryb, najlepiej sieciowy co-op z falami obcych, czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszym Black Opsie spędziłem dziesiątki godzin w trybie zombie i jest to jedyny element, który mógłby mnie do tej serii z powrotem przyciągnąć.
Kosmici? Może być fajnie. Poczekam na więcej szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Twórcy dorzucają faktycznie coś nowego, to i tak znajdą się malkontenci, którzy swoim
> smęceniem przyprawiają o mdłości.
> Generalnie bardzo dobrze, jeśli zamienią zombie na jakiś inny tryb, najlepiej sieciowy
> co-op z falami obcych, czy coś takiego.

Jak już robią coś nowego, to wolę widzieć nową markę a nie plucie w twarz prawdziwemu CoDowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm,to jest chyba jedyna rzecz jaka mogła by mnie ewentualnie skusić do zakupu tej gry.Ale nie wcześniej niż za kilka tygodni,no i po zapoznaniu się z opiniami innych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować