Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Po wyjęciu PlayStation 4 z pudełka czeka nas spora aktualizacja

29 postów w tym temacie

>
> Każda konsola teraz potrzebuje aktualizacja na wyjsciu , gry również. tak trudno poczekać
> miesiac dłużej i wydać lepszy produkt ?!
Takim rozumowaniem premiere mozna by przesuwac w nieskonczonosc, wystarczy spojzec na ilosc aktualizacji obecnej generacji konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jezu, 300MB, nawet nie zauważę, że coś takiego się pobrało. Ludzie, bez przesady. Z gram.pl
> naprawdę robi się jakiś wp.pl, i jeszcze teksty newsmenów w stylu "Kiedyś nikt nie marzył
> nawet o "łatkach dnia pierwszego". Na półki nie mógł trafić produkt niedopracowany czy
> pozbawiony pewnych funkcji, bo "przecież można rzucić patcha"". Ręce opadają.

To sa poeci. Lubie czytac te ich wypociny bo przynajmniej poprawiaja mi humor, ale najlepsze to czasami sa tytuly newsow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 16:53, Kafar napisał:

XBOX''a musisz updateowac bo konsola Ci nie ruszy. PS4 NIE MUSISZ :) zasadnicza różnica.


Żadna różnica. W obu przypadkach otrzymujesz wybrakowany produkt. Piękny DRM, nie ma co. :)

"Blu-ray Disc and DVD player
Users can enjoy not only gaming on their PS4 system, but also Blu-ray and DVD video contents. When using for the first time, users must connect to the internet to activate this feature.
"

Ktoś raczy sobie żartować, czy to już 1 kwietnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2013 o 17:30, Principes napisał:

Ktoś raczy sobie żartować, czy to już 1 kwietnia?


Jak to pewien zespół śpiewa: "Welcome to the new age, to the new age" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taa, kij w dupe ludziom bez neta (i tak tego nie przeczytaja) -_- No trudno, wazne ze nowiutkie konsole nie wpadna w podejrzane, bez-netowe rece bo to element wywrotowy jest i zagrozenie spoleczne. -______-
Co za durne czasy nastaly;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele potrafię zrozumieć.

Aktualizacja firmware, ulepszenie/przebudowa dashboarda to już standard poprzedniej, odchodzącej na emeryturę generacji. Co i rusz aktualizuje mi się Wingroza, updejty ściąga Steam i Origin, nawet GeForce Experience potrafi powiadomić, że są już nowe sterowniki do grzały.

Telefon (smartfon - ale to słowo jakoś nie może mi przejść przez gardło) proponuje aktualizacje oprogramowania, które posiadam o ile jest już nowsza wersja. Ba, aktualizację firmware niedawno zaproponował mi telewizor, grzecznie wszakże pytając, czy "łatkę" chcę ściągnąć od razu czy później.

300 mb mnie nie przeraża, updejty firmware konsol nie dziwią, ba - wręcz cieszą, bo to zawsze jakieś dodatkowe funkcje dla sprzętu.

Także wiele potrafię zrozumieć, ale nie potrafię do cholery zrozumieć jak firma, która promowała standard blue ray, może "zapomnieć" o implementacji w swoim produkcie takich podstaw jak odtwarzanie filmów z BR i DVD. To jakiś happening ? Niesmaczny żart ? Czyjaś niefrasobliwość lub zwyczajna głupota ? Czy też jakiś pajac za to odpowiedzialny zamienił głowę na penisa ? Bo to fail nieziemski, ok ten "patch" się zassa, ale niesmak pozostanie na długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować