Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza paczka z nową zawartością do GTA Online już na początku listopada

8 postów w tym temacie

Najsamprzód to niech oni załatwią to sprawę z 500k do Online, a potem się zabierają za inne rzeczy :D. Multi to nadal jeden wielki bug i potrafi czasem crashować albo zrespić gdzieś pod mapą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoze mi moze ktos odpowiedziec na pytanie zwiazane z GTA V Online? Mam taki problem ze po zalozeniu maski np.( szarej czaszki) i po chwili gdy ja zdejmuje znikaja mi bezpowrotnie wlosyz glowy i jestem lysy - czemu sie tak dzieje? wie moze ktos i czy jest to normalne czy moze da sie to gdzies zmienic? ( jak cos powrot do fryzjera wiaze sie z kupieniem tej samej fryzury jeszcze raz od nowa i zaplacenie za nia tyle samo? czy rockstar niemial naprawic takich znikajacych rzeczy?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najsamprzód to niech oni załatwią to sprawę z 500k do Online, a potem się zabierają za
> inne rzeczy :D. Multi to nadal jeden wielki bug i potrafi czasem crashować albo zrespić
> gdzieś pod mapą...

Chyba jestem szczęściażem bo nabiłem 53 levele ale bugi spotkałem może dwa, nie miałem również problemów z znikającym kontem ale te 500k to faktycznie mogli by już przesłać. Poza tym miejmy nadzieję że tych darmowych zestawów ze sprzętem i samochadami będzie jak najwięcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pomoze mi moze ktos odpowiedziec na pytanie zwiazane z GTA V Online? Mam taki problem
> ze po zalozeniu maski np.( szarej czaszki) i po chwili gdy ja zdejmuje znikaja mi bezpowrotnie
> wlosyz glowy i jestem lysy - czemu sie tak dzieje? wie moze ktos i czy jest to normalne
> czy moze da sie to gdzies zmienic? ( jak cos powrot do fryzjera wiaze sie z kupieniem
> tej samej fryzury jeszcze raz od nowa i zaplacenie za nia tyle samo? czy rockstar niemial
> naprawic takich znikajacych rzeczy?)

Bardzo możliwe, że fryzura nie znika tylko jest niewidoczna. Ja np. z tatuażami miałem tak, że raz je było widać a raz nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie cieszy obecny rozwoj sytuacji. Po bledach jakie napotkalem zaraz po premierze GTA Online teraz nie wystepuja one wcale. Cieszy mnie rowniez fakt iz produkt bedzie dalej rozwijany juz po samej premierze i to, ze owe kluczowe DLC beda darmowe (na to wyglada). Irytuja mnie tylko gracze, ktorzy ciagle pieja o tych 500 tysiacach wirtualnych dolarow, ktorych jeszcze nie otrzymali. Cierpliwosci, chcecie je dostac a potem narzekac, ze z powodu jakiegos bledu je straciliscie? Nie sadze, wiec uzbrojcie sie w cierpliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować