Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed IV: Black Flag - przegląd ocen

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Weszliśmy już w czas wielkich premier, warto zatem tym uważniej selekcjonować gry, które mają trafić do naszych kolekcji. Czy Assassin's Creed IV: Black Flag zasługuje, by stanąć na naszej półce? Sprawdźmy.

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed IV: Black Flag - przegląd ocen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oceny widać dość podzielone. Gra jako o piratach na pewno jest dobra, ale czy nie lepiej było Ubisoftowi zrobić z tego nową markę o piratach zamiast klepać znowu kolejną część o walce Asasynów z templariuszami? Zgaduje, że konflikt obu stron znów zejdzie na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> nie lepiej było Ubisoftowi zrobić z tego nową markę o piratach
To by było całkiem fajne jakby nawet zrobili to po ewentualnym sukcesie ACIV i stworzyli nową serię pt., powiedzmy, "Black Flag".
Już parę razy robili takie rzeczy. A najbardziej znanym przypadkiem jest chyba to, że po sukcesie Raymana z Rabbidsami, te właśnie otrzymały swoją własną serię gier, już bez promiennego gostka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej wypromować kolejną odsłonę bardzo znanej i popularnej serii niż całkiem nową markę :D Może w przyszłości zobaczymy kolejne części nowej serii "Black Flag", ale w tej chwili nie dziwię się decyzji Ubisoftu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wysokie oceny jak na "odgrzewany kotlet" jak to typy zazdrosne z gryonline pisały.

Schabowy odgrzewany wieczorem do kolacji jest o wiele smaczniejszy niż ten sam schabowy na obiad więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wysokie oceny jak na "odgrzewany kotlet" jak to typy zazdrosne z gryonline pisały.
>
>
> Schabowy odgrzewany wieczorem do kolacji jest o wiele smaczniejszy niż ten sam schabowy
> na obiad więc...

Co to za brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2013 o 21:21, Jarsston napisał:

nie lepiej było Ubisoftowi zrobić z tego nową markę o piratach


Amen.

Sam się nad tym wielokrotnie zastanawiałem, bo o ile AC jest naprawdę zacną serią, o tyle skakanie po różnych epokach, wątki współczesnoprzyszłościowe itp troche psują (jak dla mnie) możliwość wczucia się w klimat. W jedynce było jeszcze ok, choc łażenie Desmondem mnie wybijało z "rytmu". Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że w IV ograniczono to do minimum, choc - jak piszesz - najlepszym rozwiązaniem byłoby stworzenie nowego świata tylko do "pirackich" gier.

A na razie pozostaje mi czekać na premierę wersji pecetowej i dostawę Buccaneer Edition :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 08:01, Ostrowiak napisał:

>typy zazdrosne z gryonline pisały

od kiedy gryonline są studiem developerskim, żeby "zazdrościć"


O coś innego mi chodziło ;].

drake265 O coś zupełnie innego mi chodziło ;].Więc zanim napiszęsz że ktoś pisze brednie dopytaj się...

Tobialex Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować