Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dragon Age: Inquisition dopiero w roku 2015?

26 postów w tym temacie

Dnia 30.10.2013 o 14:28, Mikko91 napisał:

Gorzej, że pewnie i tak sprzeda się lepiej niż W3.


Po grze roku, RPG dekady - bo tak niektórzy recenzowali DA 2, stracili trochę z zaufania graczy. Przynajmniej tych którzy oczekiwali czegoś więcej niż konsolowego naparzania w dwa przyciski. Może nie chcą popełnić podobnego błędu tym razem, wydając grę z paroma lokacjami, sztywnymi postaciami i walką rodem z bijatyk. Jak się do tego przyłożą mogą wydawać grę nawet w 2016 byle dopracowaną.

Konfrontacja z W3 nie jest im na rękę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"dwójka" miała dużo dobrych stron. fabuła o mniejszych stawkach, ciekawszy nacisk na relacje interpersonalne, dynamiczniejsza walka, mniej... nudy. mimo wszystko lubiłem pełne udźwiękowienie bohatera i nie przeszkadzało mi to, że rasa i nazwisko były ustalone. przydałoby się za to o wiele więcej możliwości ustalenia przeszłości Hawke''a. no i oczywiście pozbycie się tego okropnego kółka dialogowego, które działało fantastycznie w Mass Effect, ale w DA się absolutnie nie sprawdziło.
"jedynka" była bardzo porządną grą i za samo stworzenie postaci tak cudownych jak Alistair, Morrigan czy Zevran należy jej się wielki szacunek. plus świetne dialogi. ale tu tak naprawdę kończą się moje powody do kolejnego grania. Alistair, Morrigan i Zevran. ja osobiście nie mam ochoty na drugą "jedynkę". mam nadzieję, że po prostu wezmą to, co było dobre w obu częściach i zrobią najlepszą grę w cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Robertcik1 - dla mnie raczej więcej...nudy:) Model walki bym przeżył, ale dla mnie tą grę zabiła monotonia. Przechodzenie 25 raz tej samej lokacji mnie totalnie znużyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 15:40, Mikko91 napisał:

@Robertcik1 - dla mnie raczej więcej...nudy:) Model walki bym przeżył, ale dla mnie
tą grę zabiła monotonia. Przechodzenie 25 raz tej samej lokacji mnie totalnie znużyło.

uch, to prawda. totalnie o tym zapomniałem. to rzeczywiście był jeden z najgorszych pomysłów w historii gier. ale naprawdę daleko mi do totalnego demonizowania drugiej części DA. ta gra miała naprawdę dużo fajnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BioWare jest zaledwie cieniem studia którym było lata temu.

Przekładają Dragon Age gdyż mięknie im faja w obliczu Wiedźmina 3.
Nigdy bym nie przypuścił że studio znad Wisły kiedyś prześcignie takiego tytana (który jak się okazało ma gliniane nogi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, że nie na temat ale nigdzie nie mogę dostać odpowiedzi. Mam pytanie odnośnie AC IV Black Flag,

Moja karta graficzna i RAM spełniają zalecane wymagania ale mój intel core i5 nie mieści się w minimalnych bo ma tylko 2 rdzenie a nie cztery.

Stąd moje pytanie: Czy 2 rdzenie mogą udźwignąć procesy pisane pod 4-rdzeniowiec? Czy na minimalnych ustawieniach gra może działać w miarę płynnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar181 - racja. Kiedyś gdy branża gier była ważna w wąskich kręgach prawdziwych miłośników gier, twórcy walczyli o graczy. Dzisiaj twórcy walczą o pieniądze graczy. Stąd napływ casualowego kisielu i serwowanie co roku kilku wersji jednej gry (Assassin''s Creed - chociaż lubię tę serię biznes zabija jej jakość).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 16:05, Wulfin napisał:

Stąd moje pytanie: Czy 2 rdzenie mogą udźwignąć procesy pisane pod 4-rdzeniowiec? Czy
na minimalnych ustawieniach gra może działać w miarę płynnie?


Engine tej serii z tego co pamiętam potrafił nieźle katować procesor. Pojęcia nie mam czy coś w ostatnich odsłonach poprawili pod kątem optymalizacji, jednak nie miałbym zbyt wielkich nadziei. Poczekaj na stosowne testy gry, być może na ich podstawie uda się coś wywnioskować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjna wiadomość dla REDów ;)
Brak największego konkurenta tego półrocza zdecydowanie bardzo by wiedźminowi pomógł. Wtedy by było czyste pole do popisu dla chłopaków z warszawy i z całego serca im tego życze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rewelacyjna wiadomość dla REDów ;)
> Brak największego konkurenta tego półrocza zdecydowanie bardzo by wiedźminowi pomógł.
> Wtedy by było czyste pole do popisu dla chłopaków z warszawy i z całego serca im tego
> życze!
Zapomniałeś dodać i z Krakowa. Tam CD Projekt ma też studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować