Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wii U nadal sprzedaje się słabo, ale Nintendo liczy na mocny okres świąteczny

7 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Z pewnością nie tak władze Nintendo wyobrażały sobie poczynania Wii U, gdy prace nad konsolą jeszcze trwały. Na szczęście dla japońskiej firmy na drugim biegunie znajduje się 3DS.

Przeczytaj cały tekst "Wii U nadal sprzedaje się słabo, ale Nintendo liczy na mocny okres świąteczny" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że Nintendo już nie odzyska prymu, jaki dawało mu stare Wii. Nowa konsola (Wii U) odstaje od PSów i XBOXów chociażby tytułami, jakie wychodzą na poszczególne konsole. A jak napisał mój przedmówca, na święta wychodzą next-geny więc mam wrażenie, że w tym okresie to właśnie Wii U zostanie zgniecione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Liczą na okres świąteczny, gdy na chwilę przed nim wychodzą PS4 i Xbox One.
>
> Ała, to będzie bolało.

Myślą, że się załapią wśród tych, którzy kupują konsolę komuś/swoją druga/nie chcą lub z jakiegoś powodu nieznają PS4 i Xboxa One...

Konsola nie wygląda tak źle, jak w chwili premiery, ale niewiadomo czym obecnie ma być- konkurentem starej generacji? Zamienikiem kompa? Nowym Wii? Kto ma niech napiszę (apeluje do tej 1 osoby w Polsce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak jak większość zaplanuję dopiero zakup gdy wyjdzie po pierwsze tak genialna część Mario jak Mario Galaxy, po drugie jak wyjdzie nowa Legend Of Zelda, która będzie lepsza niż Skyward Sword, po trzecie genialny Metroid lepszy niż ostatnie części Metroid Prime.

I chociaż chętnie pograłbym w Lego City Undercover i New Super Mario Bros U (bo jak narazie to tylko te gry mnie jako tako zachęcają do kupna) to oprócz tych dwóch gier (Wind Waker odpada bo już przeszedłem 2 razy) to nie ma żadnego powodu by kupić tą konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra Nintendo ma oficjalnie przechlapane w te święta.

Okres świąteczny oraz przedświąteczny = masowy zakup najlepiej sprzedających się gier, w dodatku wychodzą nowe konsole oj dobitka, Czy nintendo wyda jakiś mocniejszy tytuł bo ja tam nic nie widzę.

Na serio udziałowcy powinni wywalić cały zarząd za te porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii zatakowało casuali motami i balance boardem. WiiU zostało stargetowane bardziej na corowców, ale bez dobrych gier corowych nie ma na tym rynku szans, a że większość wydawców się od nich odwróciła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować