Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgadnijcie, która platforma posiada 65 milionów użytkowników?

31 postów w tym temacie

> Do czego służą te karty kolekcjonerskie?
Do kolekcjonowania, a do czego innego niby ?
Takie przedłużenie e-penisa.

EDIT Możesz je sprzedać, za wyjątkowo rzadkie niektórzy są w stanie dać parę Euro, takie kieszonkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Do czego służą te karty kolekcjonerskie?

Do kolekcjonowania. Jak złożysz z nich odznakę to dostaniesz punkty doświadczenia do swojego konta steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 18:51, Szmaragd napisał:

Kiedy Steam zdominuje konsole obecnej i next-generation ?????????????????????????????????????????????????????????????

Nigdy. Steam to nie konsola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 18:57, zadymek napisał:

Ach, "zarejestrowanych". Multikonta i tyle: ot i efekt Giveaway''ów itp.


Jak to dobrze, że na tym forum są eksperci będący w stanie poprzeć swoje tezy dowodami w postaci rzeczywistych danych liczbowych. Myślałeś aby wstąpić do komisji Macierewicza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO tak, dalszy rozwój steam. Ja właśnie w tym temacie, niech steam doda wreszcie ceny regionalne, bo ja bym chętnie kupował wielkie tytułu na steam''ie, ale skoro muszę tam płacić 2 razy więcej, to wolę już polecieć do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 19:15, koniczyn5 napisał:

NO tak, dalszy rozwój steam. Ja właśnie w tym temacie, niech steam doda wreszcie ceny
regionalne, bo ja bym chętnie kupował wielkie tytułu na steam''ie, ale skoro muszę tam
płacić 2 razy więcej, to wolę już polecieć do sklepu.

Już raz dodali, Rosjanom. Efekt? Przez brak blokad regionalnych na większości tytułów powstało totalne załamanie ekonomii. Gry idzie kupić od "ruskich" nierzadko o 30-50% taniej niż w oryginale. Ja wiem, że to fajne dla nas, graczy, ale to nie jest zdrowe dla rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby Steam zniszczył Origina i Uplay (Gfwl całe szczęście znika). Jakoś kiedy dzieło Valve nie miało konkurencji to wcale tak źle nie było.

Poza tym, bardzo jestem zadowolony z użytkowania tego programu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 19:06, Darkstar181 napisał:

EDIT Możesz je sprzedać, za wyjątkowo rzadkie niektórzy są w stanie dać parę Euro, takie
kieszonkowe.


W letniej wyprzedaży żadnej gry nie kupowałem gotówkowo, wszystko za karty :) Na premierówkę AAA z tego nie uzbiera, ale na promocje jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 19:32, ozoqq napisał:

Kiedy te 10 urodziny? Będą mega wyprzedaże.

Już były.
I wcale takich mega wyprzedaży nie było.
Za to niedługo będą promocje z okazji hallowen i czarnego czwartku, rok temu można było się nachapać. A później oczywiście zimowa wyprzedaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to dobrze, że na tym forum są eksperci będący w stanie poprzeć swoje tezy dowodami
> w postaci rzeczywistych danych liczbowych. Myślałeś aby wstąpić do komisji Macierewicza
> ?

u made my day :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 19:15, koniczyn5 napisał:

NO tak, dalszy rozwój steam. Ja właśnie w tym temacie, niech steam doda wreszcie ceny
regionalne, bo ja bym chętnie kupował wielkie tytułu na steam''ie, ale skoro muszę tam
płacić 2 razy więcej, to wolę już polecieć do sklepu.

Zawsze można trochę poczekać i kupić za dużo taniej w jakiejś przecenie, które są co chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NO tak, dalszy rozwój steam. Ja właśnie w tym temacie, niech steam doda wreszcie ceny
> regionalne, bo ja bym chętnie kupował wielkie tytułu na steam''ie, ale skoro muszę tam
> płacić 2 razy więcej, to wolę już polecieć do sklepu.

To kupuj na GMG i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować