Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zgadnijcie, która platforma posiada 65 milionów użytkowników?

31 postów w tym temacie

Dowalają steam do wiele współczesnych produkcji. Trudno aby ta platforma nie miała tyle użytkowników. To by musiało wiązać się z rezygnacją z danego tytułu do ogrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W steamie wkurza mnie brak możliwości odsprzedaży gier za, które często płaciłem pełną cenę. Do tego zmiana regulaminu platformy na mniej korzystny dla konsumentów. Mam nadzieję, że niemiecki odpowiednik UOKiK da popalić twórcom za te skandaliczne zmiany.
Taka łyżka dziegciu w beczce miodu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym chciał aby Steam zniszczył Origina i Uplay (Gfwl całe szczęście znika). Jakoś
> kiedy dzieło Valve nie miało konkurencji to wcale tak źle nie było.
>
> Poza tym, bardzo jestem zadowolony z użytkowania tego programu.
Nie mam nic do Uplay i Origina ale fakt "wchłonięcie" tych platform przez Steam bardzo ułatwiło by sprawę z niektórymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 18:57, zadymek napisał:

Ach, "zarejestrowanych". Multikonta i tyle: ot i efekt Giveaway''ów itp.

Właśnie, 6 milionów graczy online w godzinach szczytu i ponad połowa tego w luźniejszych godzinach to bardzo słaby wynik. Powiedziałbym nawet, że Steam chyli się ku upadkowi.

Nie no, serio.

Absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Właśnie, 6 milionów graczy online w godzinach szczytu i ponad połowa tego w luźniejszych
> godzinach to bardzo słaby wynik. Powiedziałbym nawet, że Steam chyli się ku upadkowi.
>
> Nie no, serio.
>
> Absolutnie.

co ma piernik do wiatraka? masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Wolałbym, żeby nie było żadnej platformy i gry były moje, a nie wypożyczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 20:30, Zar0 napisał:

Dowalają steam do wiele współczesnych produkcji. Trudno aby ta platforma nie miała tyle
użytkowników. To by musiało wiązać się z rezygnacją z danego tytułu do ogrania.

Ale w tym newsie chodzi chyba też o to, że jednak ktoś gra na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2013 o 22:09, czopor napisał:

co ma piernik do wiatraka? masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

Może ty mi wytłumacz, bo chyba pomyliłeś posty.

Dnia 30.10.2013 o 22:09, czopor napisał:

Wolałbym, żeby nie było żadnej platformy i gry były moje, a nie wypożyczone...

No ba, w 2050 roku nie będzie mógł w nie grać na pewno. Co tam, że nie będziesz pewnie już żył/będziesz bardziej zajęty myśleniem o tym, o czym zapomniałeś, niż graniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie staram się nie wspierać Steam jak tylko mogę. Jeśli można kupić grę na stronie twórców/GOG to to robię. Myślę że ludzie zbyt dali się omamić tymi promocjami i jakimiś pierdołami jakie oferuje steam, w zamian oddając swoje prawo do własności gier. Można powiedzieć że to ich sprawa, ale niestety tak nie jest. Popularyzacja steam doprowadziła do powstania więcej takich platform DRM oraz tego że prawie nie widuje się tych większych mainstremowych gier bez jakiegoś DRM w stylu Steam właśnie.

Nadal grywam na PC, ostatnio nawet sporo za sprawą DOTA2(tak...steam konieczny by odpalić, przynajmniej jest to gra multi), ale zawsze będę przeciwny temu co spotkało PC i mimo że to nic już nie zmieni, nadal będę głosował portfelem. Dobrze że przynajmniej są jeszcze konsole...

btw
durny tytuł newsa, proszę przestacie się bawić w podchody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > NO tak, dalszy rozwój steam. Ja właśnie w tym temacie, niech steam doda wreszcie
> ceny
> > regionalne, bo ja bym chętnie kupował wielkie tytułu na steam''ie, ale skoro muszę
> tam
> > płacić 2 razy więcej, to wolę już polecieć do sklepu.
> Już raz dodali, Rosjanom. Efekt? Przez brak blokad regionalnych na większości tytułów
> powstało totalne załamanie ekonomii. Gry idzie kupić od "ruskich" nierzadko o 30-50%
> taniej niż w oryginale. Ja wiem, że to fajne dla nas, graczy, ale to nie jest zdrowe
> dla rynku.

Jeżeli developer czy wydawca uznaje, że to jest niezdrowe dla rynku to po prostu zakłada region blocka na wersje rosyjską/brazylijską etc i to już bardzo ogranicza handel ruskimi giftami bo nie każdemu chce się bawić ze zmianą IP. Zresztą z ruskich kluczy/giftów korzysta promil użytkowników steam więc ja problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować