Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista tytułów startowych na PlayStation 4 prosto od Sony

12 postów w tym temacie

Dysk w konsoli będzie na SATA II 5400RM - BARDZO WOLNY
Dzielenie się gameplayem - niedostępne na YouTube
Odtwarzanie muzyki z płyty - zapomnijcie
Jakaś ciekawa gra w PS Plus - nie
GaiKai - nie
Serio zastanawiam się po co zamówiłem przedpremierowo, w czerwcu inaczej sobie to wyobrażałem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dysk w konsoli będzie na SATA II 5400RM - BARDZO WOLNY
> Dzielenie się gameplayem - niedostępne na YouTube
> Odtwarzanie muzyki z płyty - zapomnijcie
> Jakaś ciekawa gra w PS Plus - nie
> GaiKai - nie
> Serio zastanawiam się po co zamówiłem przedpremierowo, w czerwcu inaczej sobie to wyobrażałem
> :/

Dodaj jeszcze do tego że nie usmaży jajecznicy i nie działa bezprzewodowo :P

A tak na poważnie, dysk 5400 rpm, faktycznie 1800 rpm mniej na pewno da odczuwalną różnicę, w szczególności na konsoli. Tak samo z SATA 2 a 3. Na PC może i byłaby marginalna różnica ponieważ dostęp do dysku zabiera jeszcze Windows, ale na konsoli raczej nie poczujesz nic.

Co do słuchania muzyki z CD, to wydaje mi się że jest to taki sam problem jak z nowymi grami i Windowsem XP. Ludzie chcą nowości ale żeby zostało po staremu. Wydaje mi się że brak odtwarzania CD na PS4 może wynikać z problemów technicznych związanych z odtwarzaczem Blu-Ray, ale kto tam ich wie.

co do PS Plus i GaiKai, to że nie ma czegoś teraz nie znaczy że nie będzie tego nigdy. Trzeba myśleć dalekosiężnie o tym jakie profity mogę dostać w przyszłości a nie tylko o tym co mi dają teraz.
Ale, opinia jest opinią i każdy ma do niej prawo :)


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę to jedynymi tytułami, w które chciałbym zagrać to multiplatformowy BF4, nowy asasyn (chociaż może nie, mam go już na Xboxsie360) i tak samo multiplatformowy nowy CoD. Hmm. Wiem, że Playstation4 dopiero rozkwitnie. Kingdom Hearts 3, nowy Final Fantasy, GT którego brak na premierę nowej konsoli uważam za totalnego faila. Pomimo tego, że wybieram PS4 to uważam, że MS ma mocniejsze karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Serio zastanawiam się po co zamówiłem przedpremierowo, w czerwcu inaczej sobie to wyobrażałem

Dnia 31.10.2013 o 01:08, Witka1995 napisał:

:/


^^ Osobiście to kupię najwcześniej gdzieś pod koniec 2014 kiedy pojawi się już więcej fajnych gier, bo startowy lineup dupy nie urywa.

Z wymienionych przez Ciebie mankamentów dla mnie poważnym failem jest brak odtwarzania cd audio i mp3 - po prostu łapie się za głowę i nie mogę uwierzyć, że Sony się aż tak KOMPROMITUJE :/. MP3 odczytuje dziś byle telefon, czy DVD z demobilu, nie wspominając o current genach, a tutaj Sony wywala z nowiuśkiej zabawki coś co od lat jest standardem. KOMPROMITACJA, bo inaczej się nazwać tego nie da... Odtwarzanie filmów z BR/DVD dadzą "łaskawie" w day1 patchu (sic !), więc może i w tym wypadku jakiś Japoniec z Sony po porządnym uderzeniu głową w ścianę dojdzie do wniosku, że może warto dodać w kolejnej łatce coś co jest standardem od lat, żeby nie narażać firmy na śmieszność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konsola służy do grania i to jest jej główny cel. Pozostałe elementy, to jakiś dodatek. Nie chcą, to nie dają ? To tak jakby dali w jeden drukarce możliwość drukowania zdjęć prosto z aparatu a przy następnej już nie. Wtedy też drukarka byłaby do niczego ? Poruszając się tą logiką widać, że tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować