Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4: Muzyka wyłącznie przez płatną usługę Music Unlimited; brak wsparcia dla utworów z CD i MP3

35 postów w tym temacie

Preordery klepnięte to można już ujawnić kilka wstydliwych szczegółów. :D Powiem tak. PC - można słuchać MP3, CD, DVD, jak się chce to i Blu-Ray, gry już dawno wyglądają tak, jak na obecnej generacji dopiero będą wyglądały, jest myszka, klawiatura, internety z dowolnie wybranej przeglądarki, fejsbuki, playery, tańsze gry, programy graficzne i inne użytkowe. Nukes, knives, sharp sticks, RPG`s. Coraz mniej mnie przekonują konsole. Dobrze, że można na nich grać w zakupione gry. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yoshida podziękował graczom i redaktorom wszelkiej maści za odzew mówiąc, że przekaże wszystko ekipie odpowiedzialnej za produkcję PlayStation 4, stąd sytuacja może się zmienić w przyszłości.

^^ I oby się zmieniło, bo to jest po prostu KOMPROMITACJA. Byle DVD z demobilu potrafi odtworzyć płyty CD, pliki MP3 z dysku/pendrive/karty pamięci czytają chyba wszelkie urządzenia - kompy, DVD, telewizory, telefony, wszelkiej maści radioodtwarzacze, starsze konsole (sic !), ba nawet moja pralka po skończonej robocie odgrywa jakąś skoczną melodię...

... a nowiuśka zabawka Sony ma być tej funkcji pozbawiona ? Ręce po prostu opadają :/ Japończycy siadać na tyłek i pracować już nad aktualizacją firmware, bo to po prostu WSTYD żeby czegoś takiego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę żeby to było dla kogoś kryterium wyboru konsoli, ale faktem jest, że to niewiarygodne że takich podstaw nie dopilnowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam nawet zapomniałem, że była taka możliwość, w sumie i tak może tylko raz na PS1
> odpaliłem taką opcję na próbę.
>

Sony słynie z wysokiej jakości sprzętu audio (przynajmniej kiedyś), a ja często używałem swoje PSP do słuchania muzyki. Jasne, większość uruchamiając konsolę nie robi tego po to, by posłuchać muzyki, ale to popadanie w skrajność- nie chodzi o centrum multimedialne, a o zwykła funkcje którą ta konsola bez problemu mogłaby robić (dziwnym trafem płatna muzyka z serwisu sony działa hm).

Zabawne, że na forum konsolowym wszyscy prawie się cieszą, bo oni i tak nie używali itp. Idąc tym tokiem rozumowania gry powinny być w trybie tekstowym bo to nowa jakość i postęp, a niektórzy konsolowcy i tak to łykną. :P

Sam mam konsole i nie rozumiem takiego podejścia (choć pewnie też nigdy tej funkcji bym nie użył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kto wam teraz pluje w twarz, tydzień do premiery to można sobie kilka złych faktów ujawnić. Każdy narzekał na Microsoft ale oni przynajmniej grali w otwarte karty od początku, a teraz się okazuje, że na PS4 nie będzie można :
Odtwarzać CD, MP3, brak obsługi dysków zewnętrznych, brak serwera mult. brak wsparcia dla filmów 4K. LOL. To ma być nowa generacja? Aha i niech nikt nie wyjeżdża z argumentem, że konsola to tylko do grania służy, to już nie te czasy a PS4 zamiast iść naprzód to się cofa. Ciekawe czym nas jeszcze zaskoczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dotyczy muzyki ogólnie czy tylko podczas grania?
Jeśli to pierwsze, to nie rozumiem, jak jakikolwiek sprzęt multimedialny może nie wspierać mp3? Sam nigdy nie słuchałem muzyki na konsoli, ale to jest normalnie przedpotopowe. Że niby nakupowałem za grubą kasę muzyki na iTunes i co, teraz nie uruchomię jej na PS4, bo zapłaciłem nie tej firmie co trzeba?
A jeśli to drugie, to też szkoda. Wiele razy w GTA czy którymś Saints Row chciałem włączyć swoją muzykę do bujania się samochodem po mieście, bo średnio 75% soundtracku w typowej grze o samochodach to crapiszony, takie GTA V nie jest wyjątkiem.

Od samego początku istnienia PS3 Sony podejmuje po prostu debilne decyzje w temacie funkcji ich konsolowego oprogramowania. W PS3 do dziś brakuje najbardziej oczywistych funkcjonalności, a teraz to. O co tu chodzi ja się pytam?

I nie, nie zamówiłem pre-ordera. IMO trzeba być idiotą, żeby zamawiać w ciemno jakikolwiek towar o wartości składającej się z czterech lub więcej cyfr, polegając wyłącznie na propagandzie producenta i forumowych dyskusjach.
Next generation much? Anyone?
Zaczynam mieć wątpliwości, czy ta generacji nadrobi straty z tej poprzedniej. Powoli mi to zaczyna wyglądać na sytuację zupełnie odwrotną - straty będą coraz większe. Nie wyobrażam sobie 10-letniego cyklu życia tej generacji, serio. Urządzenia mobilne przejmą spadek szybciej, niż nam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kasa za dodatkową subskrypcję ... jeszcze czego :P
Sony chyba jest za bardzo pazerne ... zresztą MS nie jest lepszy ... szkoda że są tylko 2 liczący się gracze na rynku konsolowym (obecnie) :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie tak szczerze, ilu z was tak naprawdę korzysta z możliwości słuchania muzyki z konsol?? Znając życie 1 na 10 przy dobrych wiatrach, bo reszta słucha z innego sprzętu RTV. Więc tak naprawdę te krzyki to chyba bardziej dla samych krzyków żeby były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Powiedzcie tak szczerze, ilu z was tak naprawdę korzysta z możliwości słuchania muzyki
> z konsol?? Znając życie 1 na 10 przy dobrych wiatrach, bo reszta słucha z innego sprzętu
> RTV. Więc tak naprawdę te krzyki to chyba bardziej dla samych krzyków żeby były.

Dobrze że z nudów tylko to robią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować