Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja w sklepie gram.pl! Wersja cyfrowa gry Magicka dostępna taniej o 75 procent!

4 posty w tym temacie

gram.pl

Z okazji premiery dodatku Magicka: Dungeons & Gargoyles i znanej z urządzeń przenośnych gry Magicka: Wizards of the Square Tablet, przeceniamy wersję podstawową Magicki, która do 3 listopada kosztuje zaledwie 7,73 zł.

Przeczytaj cały tekst "Promocja w sklepie gram.pl! Wersja cyfrowa gry Magicka dostępna taniej o 75 procent!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które grały w tę grę i ogarniają też w miarę DLC co i jak. Myślę ostatnio żeby kupić sobie i bratu Magicke na Steama czy coś, jako że sama gra jest w miarę tania i wydaje się być spoko do pogrania razem (jeśli nie warto od razu mówcie). No ale dochodzi jeszcze cała ta sprawa z DLC, których jest mnóstwo i są często praktycznie tak drogie jak sama gra, przez co już koszt gry (jeszcze dwie kopie muszę zamówić każdemu) zwiększa się konkretnie. Czy te DLC dodają bardzo dużo? Czy gra bez nich to raczej średniawa? Są jakieś, które wręcz TRZEBA, albo warto mieć najpierw, a inne póki co sobie podarować? Z góry dzięki za pomoc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@qlaker
Niestety ja mam samą podstawkę do Magicki + darmowe dodatki. Jednak gra jest naprawdę świetna i ma nietypowy klimat. Nie jest też tak, że samemu gra się nudno jak w przypadku niektórych gier, ale wiadomo że razem jest przyjemniej. Jeśli chodzi o DLC to w pierwszej kolejności polecam kupić te, które dodają nowe kampanie, bo przedmioty i mapy to tylko niewielkie urozmaicenie gry. I na koniec taka dodatkowa wskazówka tylko host gry musi posiadać dane DLC by wszyscy mogli grać. Przynajmniej ja tak robiłem ze względu iż nie mam konta bankowego i byłoby trochę problemów z kupnem gry, więc po prostu wyszukiwałem osoby które miały DLC i dołączałem do ich gry i w taki oto sposób mam skończone 3 dodatkowe kampanie których nie kupiłem :).

Reasumując gra nawet bez DLC jest po prostu MIODZIO :) , a kiedy gra powoli zacznie się nudzić to dopiero można zainwestować w DLC lub poszukać jakiejś osoby na multi , i pamiętaj że nie musisz mieć dwóch kopii DLC :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować