Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko Jade Raymond - 10 najpotężniejszych kobiet w branży wg magazynu Fortune

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Przemysł gier wciąż zdominowany jest przez mężczyzn, ale nie brakuje w nim także wpływowych przedstawicielek płci pięknej. Oto dziesiątka, której oddziaływanie na rynek jest wg magazynu Fortune największe.

Przeczytaj cały tekst "Nie tylko Jade Raymond - 10 najpotężniejszych kobiet w branży wg magazynu Fortune" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio się zdziwiłem jak się dowiedziałem, że moja starsza siostra jest fanką AC i z niecierpliwością czeka na czwórkę o.O. Kiedyś to była tylko "tym zielonym" w Mario na Pegasusie :P

Jednak babki grają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc co znaczą te posady, że ktoś jest menadżerem a nie twórcą, zresztą posady menadżerskie to tak zwane posady pasożytnicze, na ich sukces pracują mrówki które nic z tego nie mają.

Najgorszy AC - to ten od JR

za to ta pani ma świetnie nazwisko - Kiki Wolfkill.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 20:26, Alekde napisał:

Najgorszy AC - to ten od JR

Ona odpowiadała za dwa pierwsze. Więc ciężko stwierdzić, czy w tym wypadku są "najgorsze". Po prostu kolejne dostały poprawki i zostały rozwinięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2013 o 20:26, Alekde napisał:

Najgorszy AC - to ten od JR

Czyli jedynka, która w ogóle zaczęła tę serię i dwójka, która jest uznawana przez wielu za najlepszą część serii...

Okey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiki Wolfkill - z takim imieniem i nazwiskiem to obstawiam, że za dnia jest producentem a nocy poluje na znutowane wampiry zombie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować