Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekendowa promocja w sklepie gram.pl! Gry z serii Crysis w wersjach cyfrowych taniej nawet o 72 procent!

12 postów w tym temacie

gram.pl

Od dziś do najbliższego poniedziałku wersje cyfrowe gier Crysis 2: Maximum Edition oraz Crysis 3 są dostępne w sklepie gram.pl w atrakcyjnych cenach. Można je nabyć zarówno osobno, jak i w zestawie.

Przeczytaj cały tekst "Weekendowa promocja w sklepie gram.pl! Gry z serii Crysis w wersjach cyfrowych taniej nawet o 72 procent!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Promocja? W saturnie Crysis 3 24,99pln, kupiłem tydzień temu, 8 godzin najwyższy poziom
> trudności i 82% znajdziek XD
Crysis 3 za 25zł!? W którym to Saturnie? Rozumiem, że w premierowym pudełku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Promocja? W saturnie Crysis 3 24,99pln, kupiłem tydzień temu, 8 godzin najwyższy poziom
> trudności i 82% znajdziek XD


No ale ześ zrobil interes zycia stary, zostań moim wspolnikiem - oszczedziles zlotowke. Moze zostan ministrem i sprobuj uratowac nasza gospodarke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2013 o 20:29, Herrosik napisał:

Crysis 3 za 25zł!? W którym to Saturnie? Rozumiem, że w
premierowym pudełku?

U konkurencji cyfrowej na c. też będziesz miał tę grę za 24.99 zł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w przypływie natchnienia ;-) W sumie nie do końca wiem po co (jedynka jest kiepściutka, Warhead ledwie zmęczyłem), choć kumpel strasznie chwalił drugą część, że to wreszcie gra a nie benchmark. No zobaczymy. Nieprędko w każdym razie.

ps. O ile gramowy sklep dostarczył klucze błyskawicznie, to Origin to jednak lepki shit :/ "Podczas przetwarzania Twojego żądania wystąpił błąd". Dwójkę udało się aktywować bodajże za 6 razem, trójki do tej pory się jeszcze nie udało. Co za prowizora od EA :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Pudełko > wersja cyfrowa

Kiedyś może tak, ale nie dziś, gdzie pudełko jest wykonane ze śmierdzącego, tandetnego plastiku, które aż robi się wklęsłe a w środku tylko płyta z grą i ulotka o epilepsji. Do tego średnio 1GB "day one patch", więc i tak pobrać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Promocja? W saturnie Crysis 3 24,99pln, kupiłem tydzień temu, 8 godzin najwyższy
> poziom
> > trudności i 82% znajdziek XD
>
>
> No ale ześ zrobil interes zycia stary, zostań moim wspolnikiem - oszczedziles zlotowke.
> Moze zostan ministrem i sprobuj uratowac nasza gospodarke?
Nie widzę powodów by się czepiać, każdy szuka gry by ją kupić możliwie jak najtaniej i nawet jeśli jest to o złotówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > > Promocja? W saturnie Crysis 3 24,99pln, kupiłem tydzień temu, 8 godzin najwyższy
>
> > poziom
> > > trudności i 82% znajdziek XD
> >
> >
> > No ale ześ zrobil interes zycia stary, zostań moim wspolnikiem - oszczedziles zlotowke.
>
> > Moze zostan ministrem i sprobuj uratowac nasza gospodarke?
> Nie widzę powodów by się czepiać, każdy szuka gry by ją kupić możliwie jak najtaniej
> i nawet jeśli jest to o złotówkę.
Np ja, swojego czasu kupiłem C3 za około 10zł :D. Pytacie jak ? Otóż zakupiłem cały pakiet AMD Gaming Evolved za około 50 zł, następnie sprzedałem Blood Dragon i Bioshock za 40zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować