Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DLC Second Assault do Battlefield 4 z mapą Caspian Border; pierwsze wideo

21 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Zgodnie z zapowiedzią na początku listopada do sieci wypłynęły nowe szczegóły na temat dodatku Second Assault (pol. Drugie uderzenie) do Battlefielda 4. Daniem głównym są dwa materiały wideo.

Przeczytaj cały tekst "DLC Second Assault do Battlefield 4 z mapą Caspian Border; pierwsze wideo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dodatki będzie można dokupić osobno, bez konieczności zakupu premium?
Oczywiście, że tak. Cena pewnie 50-60zł ( dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, jaka incepcja ! Dają przeróbkę przerabianej już mapy :D
Bezczelne leniwce. Ludzie będą płacić za niemalże identyczną mapę wydaną 2 lata temu.
Ale ja do nich nie będę należeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby odświeżyć inne znane i lubiane mapy z BF2 i taki dodatek myślę każdy fan serii chciałby zagrać a nie tak jak ktoś wspomniał robić przeróbkę przerobionej już mapy. Krzywe to trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem połowy osób które skomentowały ten news. O ile się nie mylę to dlc nie jest obowiązkowe.10 map z podstawki to dużo więc jak macie problem to nie kupujcie i grajcie na podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale też muszę przyznać, że DICE poszło na łatwiznę. Mapy z BF2 w BF3 robiły wrażenie, bo porządnie wyewoluowały. Nie tylko dodano nowe efekty, ale też nowe elementy na mapach robiące nowy klimat(sztorm na Wake Island, zniszczenia w Back to Karkand). Teraz twórcy dodadzą jedynie Levolution(biedny system swoją drogą)...

Edit: Zmieniam zdanie. Obejrzałem filmy z newsa i nie wygląda źle. Również wystrój map został zmodyfikowany. I burza piaskowa na Gulf of Oman megaaa! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba obecna sytuacja z BF4: IMO EA tak BARZO się nastarała, postarała i wystarała, aby ten BF 4 wyglądał epicko... Tylko że tak- BF4 w wersjach na PS4 i XO to będą takie lekko podrasowane konwersje z PS3 i XB360, right?
Więc dorzucą masę DLC i innych dodatków... I zarobią na tym tytule sporo $$$... Ale IMO następny BF w wersjach na nowe konsole NA PRAWDĘ zaczerpnie tej mocy spod znaku "nowa generacja" i ludzie momentalnie porzucą "wydojoną" czwórkę...
Ach- oby nowa wersja ich "frostbajtu" była godna nowych konsol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wydaje mi się niedokończona. Brak wielu podstawowych (wydawałoby się) funkcji jak edycja ekwipunku z poziomu menu lub wybór mapy w zakładce szybkiej gry. Nie wspominajac już nawet o tym że postacie są takie malutkie że wrogów trzeba by szukać z lupą (w porównaniu do BF 3)

Rotacja map również jest chyba uszkodzona ponieważ od wczoraj ciągle gram na 3-4 tych samych mapach.
Mam również problem z wchodzeniem na serwery - wyświetla mi 2 wolne miejsca ale dołączyć nie można. Ktoś się z tym spotkał czy tylko ja tak mam ?

(xbox 360)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha, te skrypty, jestem wielkim fanem serii Battlefield, ale to jest zwyczajnie śmieszne. Dynamiczne eksplozje i zawalanie się budynków, pff. Taki prosty skrypt można zrobić nawet na CoD''zie. Seria się stacza na jak największe sumy pieniędzy. Ja podziękuję tej części i jeśli się nic nie zmieni to podziękuję także serii Battlefield.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ogólnie fajne mapy dali ale wolałbym tutaj widzieć zamiast Gulf On Oman mapę Wake Island
> która już długo jest z serią:D
Znając EA Wake dostaniesz prawdopodobnie w Naval Strike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować