Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Forza Motorsport 5: Filmy z torów Indy i Silverstone

7 postów w tym temacie

> Hmm, ani to nie jest złe, ani nie powala ...

Nie jest złe, a zarazem nic lepszego jeszcze nie było dane zobaczyć w tego typu grach :). Grałem we wszystkie części Forzy na padzie później na kierownicy i tylko zacieram ręce na poprowadzenie takiego Indy na granicy przyczepności po Nurburgringu :). Owszem na PC mogą być symulatory lepiej oddające jazdę wyścigowym autem, ale nie ma w nich kilkuset seryjnych samochodów i takich możliwości modyfikacji oraz społeczeństwa. W tą grę trzeba choćby raz zagrać, by wyrobić sobie zdanie :). Z tego co widziałem to w każdym aspekcie jest tylko lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 12:16, scyzor napisał:

Z tego co widziałem to w każdym aspekcie
jest tylko lepiej.


Właśnie się zastanawiam nad tą grą. Jednak konieczność kupowania Xbox One nie napawa mnie optymizmem :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj w porównaniu do GT6 ta gra się sprzeda słabo. Myślę ze tylko ostrzy maniacy będą chcieli wydawać swoje pieniądze na a)nową konsole b)nową kierownice bo przeciez "stare to nie next gen i nie zadziała" i c)grę. No i jeszcze ludzie którzy graja w takie gry na padzie, co jest imho bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 14:15, pinoyz napisał:

Oj w porównaniu do GT6 ta gra się sprzeda słabo. Myślę ze tylko ostrzy maniacy będą chcieli
wydawać swoje pieniądze na a)nową konsole b)nową kierownice bo przeciez "stare to nie
next gen i nie zadziała" i c)grę. No i jeszcze ludzie którzy graja w takie gry na padzie,
co jest imho bez sensu.

Jeśli komuś zależy na dobrych wynikach w grze, a szybkie skręcenie gałką analogową zajmuje znacznie mniej czasu niż pełny obrót kierownicą - dlaczego jest bez sensu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować