Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opowieści z The City - ruszyła nowa seria filmików promujących Thiefa

12 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jest jeden człowiek, który potrafi skraść dosłownie wszystko, wliczając w to własne życie - tak głównego bohatera Thiefa w nowym materiale promocyjnym przedstawia jego jedyny sojusznik w grze, Basso.

Przeczytaj cały tekst "Opowieści z The City - ruszyła nowa seria filmików promujących Thiefa" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Patryk
Garrett nie kradnie tu własnego życia, tylko potrafi skraść(odkraść?) życie miasta(steal back its life), bo typ mówi przecież o Mieście.
Teaserek całkiem fajny, mam nadzieję, że tej gry nie skopią aż tak bardzo jak się na to zanosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 12:15, kupapiasku napisał:

a dla mnie z podwójnym serem i na cienkim cieście... ach, jak ja uwielbiam tego typu
komentarze...


Nie lubię sera :I
Kwestia gustu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się średnio podoba ten zwiastun. Jakoś tak odniosłem wrażenie, że ta kreska też jest na modłę zwiastunów Dishonored... ale może już jestem uprzedzony.

Na grę czekam i liczę, że Eidos nie skopie sprawy. Kupili mnie za sprawą DX:HR ale mam nadzieję, że nie był to jednorazowy strzał i w Thiefie też pokażą, że potrafią robić dobre, klimatyczne skradanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie wiedział, że to demo do Thief i nie widział kilku ostatnich sekund to pomyślałbym, że to jest fimik do gry o angielskich piratach. Ten głos, ta historia i to miasto. Tylko jo ho ho i butelka rumu brakuje. Zaczynam się bać, że z oryginału tylko tytuł, zawód i imię głównego bohatera zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A myślicie, że cokolwiek z oryginalnych Thiefów zostanie? Czytałem, że to nawet nie duchowy następca, bo ponownie mamy nacisk na "narrację" - czyli witaj tono filmików, QTE, witajcie liniowe etapy!

Filmik bardzo słaby, do tego ta wulgaryzacja słownictwa... Ja bym tam fanom Thiefa radził trzymać się od tego z dala, bo jeszcze zawału dostaną na widok "duchowego następcy", którego twórcy ponoć oryginały znają i rozumieją bardzo dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 13:06, Kadaj napisał:

Na pal z nim!



Okrutnie :p

Jeśli chodzi o tą grę … poczekamy, zobaczymy … jak zwykle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować