Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

EA: Next-genowa FIFA to najlepsza FIFA jaką zrobiliśmy

28 postów w tym temacie

jestem ciekawy czy na pewno będzie to LEPSZA FIFA :)
Mam na ps3 i kompa oczywiścię 14 i muszę powiedzieć że jest mała różnica jaką ja dostrzegam . Nie wiem czy inni będą mieć takie same zdanie lecz nie chce nikogo obrażać :)
za 27 dni okaże się czy naprawdę ea zrobiło kawał dobrej roboty

POZDRAWIAM
K_r_o_l_M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakoś nigdy nie śledziłem newsów związanych z FIFĄ, ale czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego nie zaimplementowano EA Sports Ignite w wersji na PC?
na starej generacji rozumiem, że konsolą mogą sobie z nim nie poradzić itd. ale czemu brakuje tego na PC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich screenach i trailerach nawet nie ma co wierzyć EA. Gdzie ten nowy silnik? Prawie to samo co przed rokiem. Jak zwykle puste słowa, nie przypominam sobie by kiedykolwiek EA dotrzymało obietnicy, że coś będzie najlepsze. Są prawdziwymi mistrzami... w marketingu i odgrzewaniu kotletów. Trudno uwierzyć, że większość ich marek jeszcze nie upadła. Widocznie ludzie boją się innowacji i kupują rok w rok to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A juz w przyszlym roku ... jeszcze lepsza najlepsza Fifa jaka zrobimy. Ale to nic w porownaniu z tym co sie pojawi za 2 lata!! Az sami nie mozemy sie doczekac jak to bedzie wygladac za trzy lata... albo i 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> jakoś nigdy nie śledziłem newsów związanych z FIFĄ, ale czy może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego
> nie zaimplementowano EA Sports Ignite w wersji na PC?
> na starej generacji rozumiem, że konsolą mogą sobie z nim nie poradzić itd. ale czemu
> brakuje tego na PC?

A jak myślisz? EA jest opłacane za promowanie nowych konsol. Ostatnio stwierdzili, że "większość współczesnych pecetów jest za słaba na Ignite Engine". Bardzo ciekawe, bo jakoś BF4 działa lepiej na PC za 2,5 tys. niż na konsolach nowej generacji. Ja osobiście gardzę tą firmą i od ich gier trzymam się z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 13:12, Dragoniasek napisał:

A jak myślisz? EA jest opłacane za promowanie nowych konsol. Ostatnio stwierdzili, że
"większość współczesnych pecetów jest za słaba na Ignite Engine". Bardzo ciekawe, bo
jakoś BF4 działa lepiej na PC za 2,5 tys. niż na konsolach nowej generacji. Ja osobiście
gardzę tą firmą i od ich gier trzymam się z daleka.

Poprostu Sony i microsoft zapłacili ogromne pieniądze na next gen fife tylko na ich konsole bo sam sądze że nowa fifa by spokojnie ruszyła na radeonie 4850 i i3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poprostu Sony i microsoft zapłacili ogromne pieniądze na next gen fife tylko na ich konsole
> bo sam sądze że nowa fifa by spokojnie ruszyła na radeonie 4850 i i3

Też tak uważam. Progres graficzny w stosunku current-gen do next-gen jest prawie niezauważalny, więc kilkuletni komputer dałby radę nowemu silnikowi bez problemu. No ale wiadomo, liczy się $$$$$.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ostatnio stwierdzili, że "większość współczesnych pecetów jest za słaba na Ignite
> Engine".
> I maja rację.
> http://store.steampowered.com/hwsurvey

I co, jest tak źle? Znacznie lepiej niż rekomendowane wymagania FIFY. A ten Ignite wygląda co najwyżej na podrasowany poprzedni silnik. Wymagań to on kosmicznych by nie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing w wykonaniu EA … to już jest nudne … ciągle robimy najlepsze gry wyglądające tak samo jak poprzednie … pls ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

im trzeba świeżej krwii która naprawdę ogarnie fife i zrobi ją porządnie nawet jeśli maja wydawać patche pomocnicze .
Co do samego silnika komputery zawsze będą silniejsze niż konsole . Jakby zrobili lepszą fife na PC to niestety nie sprzedała by się konsolowa wersja . Lecz pożyjemy zobaczymy . Za rok fifa 15 i na PC będzie nowy silnik wtedy będzie można porównać fifę z konsolowymi ,.
Dla mnie jednak chodzi o to żeby była dopracowana w szczególności co do ONLINE bo w końcu o to chyba chodzi

CZYŻ NIE ?????
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 13:31, Dragoniasek napisał:

I co, jest tak źle? Znacznie lepiej niż rekomendowane wymagania FIFY.

Tak, tej na silniku z ośmioletnich konsol.

Dnia 02.11.2013 o 13:31, Dragoniasek napisał:

A ten Ignite wygląda co najwyżej na podrasowany poprzedni silnik. Wymagań to on kosmicznych by nie miał.

Wystarczy, żeby miał wymagania identyczne z bebechami next-genów. To i tak oznacza, że odpalałoby go ledwo 15-20% graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2013 o 15:06, diabolo20 napisał:

Weźcie nie dobijajcie mnie z tymi pseudo statystykami

Pseudo statystylkami? Masz jakieś bardziej rzetelne źródła? Bo IMO platforma używana przez 65 milionów ludzi to całkiem rzetelne źródło informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wyniki sprzedaży GTA 4 - 7 mln sztuk sprzedanych na X360, 7 mln na PS3 i 700 tys. na PC... no niestety, ale taka jest rzeczywistość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować