Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze Call of Duty miało buńczuczny tytuł roboczy

21 postów w tym temacie

"Skupiliśmy się bardziej na dobrej zabawie niż sukcesie" i niestety to widac bo CoD teraz jest najwiekszym syfem w historii gier:/
Eh, zeby tak Call of Duty wrocilo do starej dobrej formuly (i formy) z czasow CoD 1-2 i MW1...
Oczywiscie to Moje zdanie, fana pierwszych CoD'ow a nie tego co teraz odwalaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dawno wróciłem do COD2, gra jest genialna. Podobny klimat aktualnie mamy chyba tylko w Red Orchestra 2 (która jest dużo bardziej skomplikowana i pozbawiona singla)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MoH AA to znacznie lepsza gra niż Call of Duty (moim skromnym zdaniem)... Lepsza muzyka, lepsze modele i animacje postaci, lepszy klimat, równy poziom misji (projekty poziomów w CoD to huśtawka - raz świetne, raz nudne, raz porażająco wręcz słabe), a i liniowość nie dokuczała tak bardzo - CoD poszedł ze skryptami na całość i do dziś dnia zerwać z nimi nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> MoH AA to znacznie lepsza gra niż Call of Duty (moim skromnym zdaniem)... Lepsza muzyka,
> lepsze modele i animacje postaci, lepszy klimat, równy poziom misji (projekty poziomów
> w CoD to huśtawka - raz świetne, raz nudne, raz porażająco wręcz słabe), a i liniowość
> nie dokuczała tak bardzo - CoD poszedł ze skryptami na całość i do dziś dnia zerwać z
> nimi nie może.

Nikt nie mowil ze CoD kiedykolwiek byl lepszy niz pierwszy MoH (chociaz ja osobiscie uwielbiam tak pierwsze MoH''y jak i CoD 1 i 2 oraz MW1) ale fakt pozostaje faktem ze kiedys sie starali zrobic porzadna gre dla gracza singlowego jak i multiplayerowego teraz obie serie poprostu leza i kwicza.
Ludzie od MoH chociaz probuja jakas konkretna kampanie dla singla zrobic (ze srednim skutkiem) a ci od CoD juz dawno lage na to polozyli, kampanie sa zalosnie krotkie i zalosnie zle, fabula jest tragicznie naciagana i bez wiekszego sensu (juz nie wspomne ze przywiazac sie do glownych bohaterow po prostu nie da bo sa co kilka misji zmieniani), naciagana do tego stopnia ze ciezko az tak zly film hollywoodzki znalesc, poza tym akcja, akcja i jeszcze raz akcja bez zadnego polotu, po prostu shooting gallery i nic wiecej:/
O multi w MoH sie nie wypowiadam bo nigdy nie gralem ale multi w CoD (zeby nie bylo, gralem w MW2 i MW3) jest dlamnie po prostu zalosny, zero zmian z wersji na wersje i ciagle brakuje tego "czegos", jak dlamnie jest po prostu zle zrownowazony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 00:56, Jarden napisał:

/.../ starali zrobic porzadna gre dla gracza singlowego jak i multiplayerowego teraz obie serie poprostu leza i kwicza.


Jedna leży, druga cokolwiek o niej nie powiedzieć przynosi kolosalne zyski bazując na tym samym sprawdzonym od lat pomyśle. Widocznie gra tego typu nie musi się zmieniać skoro gracze biegną po ''nową'' odsłonę co roku. Możesz przestać się łudzić osoby które odpuściły sobie obie serie już dawno stanowią mniejszość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jedynie Cod1,2 i mw1 sa najlepszymi w hisotri codow.... wszystko po za tym to jednak zenada.... dodadza 1-2perki i juz nowosc !!! w ghost dodadza dog cam i juz szal nowosc... eh

naprawde mam nadzieje ze jednak sproboja wrocic do 2wojny swiatowej bo te wspolczesne czasy juz mnie mecza..... haha niech zrobia CoD: Sredniowiecze.... walka na miecze, luki i jazda konno czy tryb oblegania zamku (machiny obleznicze... jeden team atakuje mury a drugi stara sie bronic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 01:06, Shinigami napisał:

Jedna leży, druga cokolwiek o niej nie powiedzieć przynosi kolosalne zyski bazując na
tym samym sprawdzonym od lat pomyśle. Widocznie gra tego typu nie musi się zmieniać skoro
gracze biegną po ''nową'' odsłonę co roku. Możesz przestać się łudzić osoby które odpuściły
sobie obie serie już dawno stanowią mniejszość ;)


Nigdzie nie napisalem ze odpuscilem sobie obie serie, odpuscilem sobie CoD''a wlasnie dlatego ze sie nie zmienia (albo raczej zmienia na niekorzysc) a multi nie sprawia mi zadnej przyjemnosci, wrecz odwrotnie.
W Battlefielda gram od czasu do czasu ale nie moge powiedziec zebym byl wielkim fanem gier multiplayerowych w ogole, niezaleznie od gatunku.
Skad w ogole pomysl ze Battlefield lezy skoro sprzedaje sie dobrze i graczy ma calkiem sporo, pewnie ze nie sa to miliony jak CoD ale skoro robia kolejne czesci to sprzedawac sie musi?
Zaluje tylko ze single w tych grach stoi na tak zlym poziomie, szczerze mowiac wolalbym jakby go nie bylo w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 14:02, zibi20 napisał:

haha niech zrobia CoD: Sredniowiecze.... walka na miecze, luki
i jazda konno czy tryb oblegania zamku (machiny obleznicze... jeden team atakuje mury
a drugi stara sie bronic)


Brzmi jak bardziej rozwiniety Mount & Blade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 22:17, Jarden napisał:

Nigdzie nie napisalem ze odpuscilem sobie obie serie /.../


To też odniosłem się ogólne, nigdzie nie napisałem, że ty sobie grę odpuściłeś ;)

Dnia 04.11.2013 o 22:17, Jarden napisał:

Skad w ogole pomysl ze Battlefield lezy /..../


Ehkm, napisałeś >teraz obie serie poprostu leza i kwicza.< prowadzisz rozmowę sam ze sobą? :D

Nidzie nie napisałem, że BF sprzedaj się źle ;)

Dnia 04.11.2013 o 22:17, Jarden napisał:

Zaluje tylko ze single w tych grach stoi na tak zlym poziomie, szczerze mowiac wolalbym
jakby go nie bylo w ogole.


Taka już teraz logika branży, SP musi być - nieistotne, że tunelowy, oskyptowany z fabułą rodem z blockbusterów. Też sprzedaje produkt, konsument ma wrażenie, że dostaje dwa w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować