Zaloguj się, aby obserwować  
Bralo

Battlefield 4 - Wspólne granie

49 postów w tym temacie

O matko..ile chętnych się nagle znalazło :). Ostatnimi czasy nie gramy wspólnie, bo Pawbuk nie mógł..ja troszkę zaprzestałem grania, ale teraz znów zacząłem grać..Majot gra systematycznie..Pawbuk widzę, że też wrócić do grania (na jak długo?;d). Już Was zapraszam.
@Essau Pomogę, bo o to samo poproszę Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 00:00, Bralo napisał:

O matko..ile chętnych się nagle znalazło :). Ostatnimi czasy nie gramy wspólnie, bo Pawbuk
nie mógł..ja troszkę zaprzestałem grania, ale teraz znów zacząłem grać..Majot gra systematycznie..Pawbuk
widzę, że też wrócić do grania (na jak długo?;d). Już Was zapraszam.

@Essau Pomogę, bo o to samo poproszę Ciebie :) Tylko zaproś mnie na battlelogu..nic taki jak na forum i przedstaw sie od razu ;]

Przepraszam za dwa posty pod rząd..mały błąd się wkradł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 00:05, pawbuk napisał:

W sumie mogę znów zacząć współnie grać :D Ostatnio szlifowalem umiejętności po dłuższej
przerwie ;)


Zauważyłem właśnie, że ostro jedziesz ostatnimi dniami ! tak trzymać !
Ja od jutra jestem do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 00:10, Bralo napisał:

Zauważyłem właśnie, że ostro jedziesz ostatnimi dniami ! tak trzymać !
Ja od jutra jestem do dyspozycji :)


Po prostu gram tak jak lubię, znakomitą bronią (akurat w tej chwili ACE 23), z celownikiem nokto i z granatami dymnymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 00:16, pawbuk napisał:

Po prostu gram tak jak lubię, znakomitą bronią (akurat w tej chwili ACE 23), z celownikiem
nokto i z granatami dymnymi :D


Mi ostatnio też idzie dobrze..kończę zawsze powyżej K/D 2.0..ale eksperymentuje co chwile z broniami, bo szybko dana broń mi się nudzi :D
Zauważyłem, że Ty ciągle katujesz "blokadę" :D heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 15:30, Bralo napisał:

Mi ostatnio też idzie dobrze..kończę zawsze powyżej K/D 2.0..ale eksperymentuje co chwile
z broniami, bo szybko dana broń mi się nudzi :D
Zauważyłem, że Ty ciągle katujesz "blokadę" :D heh


Zaczyna mi się już trochę nudzić :D Liczyłem na mapy z Chińskiej nawałnicy, ale strasznie mnie rozczarowały. Zdecydowanie najlepsze mapy były w BC2, czekam na coś w tym stylu do BF4 - dość kameralne, ale nie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2014 o 15:55, pawbuk napisał:

Zaczyna mi się już trochę nudzić :D Liczyłem na mapy z Chińskiej nawałnicy, ale strasznie
mnie rozczarowały. Zdecydowanie najlepsze mapy były w BC2, czekam na coś w tym stylu
do BF4 - dość kameralne, ale nie małe.


Mi właśnie strasznie pod pasowała mapa Szczyty Guilin - sama piechota..punkty blisko siebie, tą mapkę teraz męczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć załoga.

To i ja się tutaj pokażę :) Póki co nie pogram z Wami, bo mam problemy z konfiguracją. Gram w BF 3 ;p tak na otarcie łez ;p i żeby nie zapomnieć jak się strzela ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bralo ---> Ramy dostanę dopiero za ok 3-4 dni. Kumpel musi je sprowadzić z jakiejś mieściny na końcu świata. Wydaje mi się, że najprędzej pogramy w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2014 o 19:26, zuromil napisał:

Bralo ---> Ramy dostanę dopiero za ok 3-4 dni. Kumpel musi je sprowadzić z jakiejś
mieściny na końcu świata. Wydaje mi się, że najprędzej pogramy w przyszłym tygodniu.


Nie ma problemu, jak coś to napisz na BL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 12:58, sylwasss napisał:

Temat umarł śmiercią naturalną? Czy ktoś coś jeszcze gra nie pisząc o tym na forum? :)


Ja przeglądam non stop :) a co do grania, to ja gram z Zuromil :) Wcześniej też się wspólnie grało z Majotem i Pawbukiem. A co, chętny do gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2014 o 13:39, Bralo napisał:

A co, chętny do gry ?


Zobaczę jak będzie u mnie z czasem, teraz mam trochę pracy i innych spraw tak że na BF-a poświęcam maks godzinę. A gracie jako infantry czy czasem do jakiś pojazdów też wchodzicie? I w jakich godz. jak i dniach gracie?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 17:00, sylwasss napisał:

Zobaczę jak będzie u mnie z czasem, teraz mam trochę pracy i innych spraw tak że na
BF-a poświęcam maks godzinę. A gracie jako infantry czy czasem do jakiś pojazdów też
wchodzicie? I w jakich godz. jak i dniach gracie?


Zazwyczaj gramy piechotą (technik, wsparcie i ogień) ale czasami jak trzeba się przesiąść w ciężki pojazd, to tak robimy :) Gramy praktycznie codziennie wieczorami po godzinie 18/19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 22:23, Bralo napisał:

Zazwyczaj gramy piechotą (technik, wsparcie i ogień) ale czasami jak trzeba się przesiąść
w ciężki pojazd, to tak robimy :) Gramy praktycznie codziennie wieczorami po godzinie
18/19.


BF-a 4 mam praktycznie od 6 dni, w 3 znowu specjalizowałem się w byciu pilotem od helikopterów szturmowych po myśliwce. Teraz w sumie w 4 podążam tą samą drogą, ale chętnie bym pograł z kimś ogarniętym nawet piechotą. Szkoda że gracie tylko we 2 bo jak by było nas 5 to było by super. Swoją drogą coś małe zainteresowanie tym tematem, ludzi na gramie jak grzybów po deszczu a piszę tu raptem kilku. Jeśli u mnie trochę się rozluźni z pracą to jak byście potrzebowali dodatkowego gracza to wiecie gdzie mnie szukać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
To znaczy tak : Na razie gramy we 2 :) Ogólnie jest nas 4, ale tamta dwójka nie zawsze gra.
Tu jest tak, że ludzie piszą, że chcą grać, pograją kilka razy i wracają do samotnej gry, albo są zbytnio nie ogarnięci.
Jeśli dobrze pilotujesz, to git, bo czasami jak w przeciwnej drużynie ktoś zaczyna latać z dwoma technikami, to nerwicy można dostać, a takiego gościa ciężko zestrzelić, a wsparcie z powietrza zawsze się przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mógłbym coś pograć, choć wolę raczej mniejsze, zamknięte mapy - na tych dużych za dużo jest snajperów i ciężkich pojazdów, a ja biegam szturmowcem. Niemniej jednak mógłbym spróbować pograć też technikiem i poprowadzić choćby czołg - akurat czołgi zawsze mi pasowały w BFach :)

@Bralo, na jakich mapach gracie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2014 o 23:37, pawbuk napisał:

@Bralo, na jakich mapach gracie? :)

No właśnie my gramy na tych dużych. Paracel Storm..Linia Kolejowa..Fabryka..Zatoka. Zazwyczaj skupiamy się na 3 punktach, od których biegamy, a wtedy mamy zapewnione 3 przejęte flagi i często jest to klucz do zwycięstwa.
@ sylwasss Podaj nick od BL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować