Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Live-action trailer Call of Duty: Ghosts z Megan Fox kiwającą swoją własną głową

33 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2013 o 14:42, zadymek napisał:

Przynajmniej muzyka daje radę.
BTW Oni tak na serio z tym strzelaniem w kosmosie, To będzie w grze?

Yep - ponoć wszystko w zgodzie z nauką, tyle że, z jakiegoś powodu, astronautami ma ani nie obracać (biorąc pod uwagę technologii redukcji lub rozproszenia rozrzutu), ani nie odsuwać ich do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2013 o 14:42, ww3pl napisał:

Yep - ponoć wszystko w zgodzie z nauką, tyle że, z jakiegoś powodu, astronautami ma ani
nie obracać (biorąc pod uwagę technologii redukcji lub rozproszenia rozrzutu), ani nie
odsuwać ich do tyłu.

W takim razie to będzie czysta esencja CoD''ów: spokojniutko, nierealnie i -nie da się ukryć, że to nieuniknione-- niespotykanym zagęszczeniem szklanych ścian. Raz w życiu nikt nie powie, że pad nie nadaje się do FPS''ów na PC;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Muzyka w tym filmie...tragiczna.

Frank Sinatra? Naprawdę? Muzyka to jedyne co w tym zwiastunie dobre, zalecam zaprzestanie słuchania jakiegoś tam rapu, pop-u czy innego badziewia. Sama reklama słaba, zabawny jest grubasek no i muzyka świetna ale ja i tak nie gram w CoD-y, grałem dułgo w Battlefielda 3 kupiłem nawet te śmieszne PREMIUM aż zapowiedzieli 4 część i uznałem że nie dam się już okraść w taki sposób. Więc teraz tylko będę patrzył na CoDy i BF-y jak wychodzą co roku a te biedne zombie idą to kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z CoDami jestem sporo do tyłu (dopiero się za pierwsze Black Ops. zabieram, a i tak część wcześniejszych pominąłem), ale autentycznie śmieszy mnie ten bulwers, że w ogóle Activision śmie tą serie reklamować :). Ba, co poniektórzy utożsamiają reklamę gry (i dobrej zabawy !) jako zachętę do zaciągania się w szeregi US Army :). No po prostu - boki zrywać :)

Polecam już pośpiesznie udać się do apteki po jakąś maść na ból dupy, bo skoro zwykła reklama (całkiem zabawna zresztą IMO) powoduje takie spięcie pośladów, to co dopiero kiedy Activision poda pierwsze wyniki sprzedaży :). A nie zapominajmy, że w tym roku przecież mają dwie dodatkowe platformy - rany, nawet WIELKA TAMA nie zatrzyma tej ilości jadu, jaka spłynie po forach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupia parodia .... swoją drogą szkoda że nikt z nich nie dostał headshot :p

A kobieta jak "kobieta". Chyba nic jej nie brakuje z wyglądu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ludzie najpierw trzeba zrozumiec przekaz a potem komentowac.
> Ta reklama przedstawia nas gracy w grze tak jak bysmy tam uczestniczyli-byli w niej.
> Pokazuje ze dobrze sie bawimy ze znajomymi.
>
To ktoś nie pojął ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież reklama pokazuje graczy którzy się dobrze bawią. Jak to ktoś wcześniej napisał tak jak byśmy się przenieśli do gry. Pokazuje fun i radość płynącą z gry w gronie znajomych. Pisanie że "wojna to nie zabawa" czy inne komentarze odnośnie sytuacji np. w Syrii świadczą o tym jak ktoś to wcześniej ujął, "bólu tyłka" związanego z tym że gra się znów dobrze sprzeda. Przecież żadne z nas grając w Battlefielda, Call of Duty czy jakąkolwiek inną strzelankę nie zastanawia się nad tym jaka wojna jest straszna. Jedni robią trick shooty inni kampią jeszcze inni latają z nożem itd. A najśmieszniejsze jest to że czasami ale tylko czasami dobrze wykonana kampania w trybie dla jednego gracza potrafi zmusić nas do zastanowienia się nad tym jak okrutną i straszną rzeczą jest wojna i to tylko po to by jak wspomniałem wcześniej przerzucić się na "mordowanie" graczy w trybie online... Ludzie nie bądźcie hipokrytami i nie szukajcie na siłę "dziury w całym" bo czytając niektóre komentarze człowiek zaczyna się zastanawiać w jakim świecie żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować