Zaloguj się, aby obserwować  
sekundka

Red Hot Chili Peppers - Temat ogólny

93 postów w tym temacie

Bardzo się zdziwiłem kiedy w wyszukiwarce gram nie zobaczylem żadnego tamatu związanego z tą kapelą. W związku z tym założyłem ten temat! No to zaczynamy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:45, sekundka napisał:

Bardzo się zdziwiłem kiedy w wyszukiwarce gram nie zobaczylem żadnego tamatu związanego z tą
kapelą. W związku z tym założyłem ten temat! No to zaczynamy....



napisz też coś od siebie ;) ogólnie to podoba mi sie ten zespół :) mam troch ich piosenek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:45, sekundka napisał:

Bardzo się zdziwiłem kiedy w wyszukiwarce gram nie zobaczylem żadnego tamatu związanego z tą
kapelą. W związku z tym założyłem ten temat! No to zaczynamy....

Bardzo fajny zespół najfajniejsza ich piosenka to By the way , fajna muza najlepszy zespół rockowy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:46, Jack Bauer napisał:

> Bardzo się zdziwiłem kiedy w wyszukiwarce gram nie zobaczylem żadnego tamatu związanego
z tą
> kapelą. W związku z tym założyłem ten temat! No to zaczynamy....


napisz też coś od siebie ;) ogólnie to podoba mi sie ten zespół :) mam troch ich piosenek :)

Ja mam ich nową płytę! (Stadium Arcadium) I moim zdaniem jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:50, SD4HJ napisał:

Dani California polecam!

Bardzo fajna piosenka, w ich albumie (2 płyty) też jest kilka bardzo interesujących

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 15:46, olcia13 napisał:

Co to jest red Hot Chilli Pepers???????? Czy to nie jakiś zespół rock''owy?

Mniej więcej tak, można to zaliczyć chyba do Rocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Erhacepe są świetni :) Ostatnia płyta jakaś taka za bardzo gitarowa wg. mnie. Frusciante odgrywa na niej główną rolę, wszędzie te jego solówki ;) Nie żeby mi to przeszkadzało ale... kiedyś tego nie było i wg. mnie było fajniej. Californication rządzi >:> By The Way też :) Reszta płyt w sumie też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Chot Chili Peppers - jeszcze pół roku temu powiedziałbym, iż nienawidzę tego zespołu jak i gatunku muzyki Rock.

Teraz mogę powiedzieć wręcz odwrotnie :D :D Ten gatunek muzyki wymiata, a zespół jest THE BEST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 19:46, Paqs napisał:

Red Chot Chili Peppers - jeszcze pół roku temu powiedziałbym, iż nienawidzę tego zespołu jak
i gatunku muzyki Rock.

Teraz mogę powiedzieć wręcz odwrotnie :D :D Ten gatunek muzyki wymiata, a zespół jest THE BEST
:)

Tak to jest jak Ci środowisko narzuca techniawe i hiphop. Naszczęscie z tego się wyrasta ;) A co do Red Chotów- lubie kilka kawałków bo reszta to wsumie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Red Hot Chili Pepper to dla mnie najlepszy zespór rockowy. Szczególnie podoba mi się album "By the way", którego do tej pory słucham (chociaż Under the bridge i Californication też do tej pory słucham ;)). "Stadium Arcadium" też jest niezły, ale jak dla mnie troche za spokojny. Chociaż piosenki które się tam znajdują są także świetne (She looks to me, Desecration smile, Make you feel better, Snow, Slow Cheetah, Death of Martain, Dani California, Stadium Arcadium). To są wedłóg mnie najlepsze piosenki z tego albumu. A jakie są wasze typy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym odswiezyc ten temat jako ze jestem fanem RHCP. Ich ulubiona plyta to IMO Californication, ale oczywiscie lubie tez BSSM. Co do ostatniej płyty Stadium Arcadium, to moje ulubione piosenki to Dani California, Stadium Arcadium, She only 18, TOrture me, Especially in Michigan, Make you feel better, storm in a teacup i we believe (moja ulubiona). Ogolnie RHCP jest spoko i mam i 1 plyte i 4 kasety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hyym ja jestem wielkim ich fanem wszystko zaczeło się jakoś w tamtym roku... Jakoś przed miesiącem zacząłem zgłębiać historię tego zespołu. Moje ulubione piosenki to :
Warped, Tell me baby, Areoplane, Road trippin i Around the world.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować