Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Spójrzmy na prawdopodobnie najładniejszą grę na 3DS-a

10 postów w tym temacie

Piotr Bajda

Choć użycie słowa "najładniejsza" może nie spodobać się wszystkim. Dyplomatycznym wyjściem byłoby sformułowanie "najbardziej imponująca technologicznie", bo IronFall ma wycisnąć z konsolki Nintendo siódme poty, ale efekt jest daleki od czarującego.

Przeczytaj cały tekst "Spójrzmy na prawdopodobnie najładniejszą grę na 3DS-a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

głupota. nie robi się z osła konia wyścigowego. 3DS, najsłabsza (wydajnościowo) obecnie platforma do grania, jeden analog i to taki sobie a oni chcą zrobić shootera z super grafiką. Uwielbiam pierwszego ds (tak że nawet mam dwa) za to że brak mocy obliczeniowej nadrabiał ciekawymi tytułami, kierunek ironfall jest co najmniej zły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 13:06, gmx napisał:

/.../


O ile konsola nie zostanie zaspamowana tysiącem kiepskich produkcji, to próba stworzenia gry stawiającej na grafikę nawet na 3DS nie jest głupota. 3DS w chwili powstania miał lepszą grafikę niż nie tylko DS, ale i PSP. Nie rozumiem, co w próbie wykorzystania konsoli (co wydaje się oczywiste) i pokazaniu ile jeszcze można z niej wycisnąc, jest złego.

To że gra będzie marna, to prawie widać co fakt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 12:01, Boguslav4 napisał:

3DS w chwili powstania miał lepszą grafikę niż nie tylko DS, ale i PSP.

Żaden wyczyn mieć lepszą grafikę od 7-letnich konsol.

Dnia 05.11.2013 o 12:01, Boguslav4 napisał:

Nie rozumiem, co w próbie wykorzystania konsoli (co wydaje się oczywiste) i pokazaniu
ile jeszcze można z niej wycisnąc, jest złego.

W samej próbie nie ma nic złego. Po prostu co mi po grafice, skoro reszta gry to szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 12:04, Dared00 napisał:

> /.../


Czepiasz się, chodzi mi o logiczność stwierdzenia, że skoro konsola ma gorszy układ grafiki od innej to najlepiej dać sobie spokój z optymalizacją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować