Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zagorzała walka bogów w zwiastunie Dragon Ball Z: Battle of Z

11 postów w tym temacie

"Poprzedni, nie mniej efektowny zwiastun znajdziecie tutaj."
Czy autor jest idiotą czy robi sobie jaja? To jest dokładnie ten sam trailer jedynie z angielskim komentarzem, który wrzuciła ta sama osoba niecałe 3 tygodnie temu i jeszcze na bezczelnego daje odnośnik do tego newsa. Nie dość, że nie ma pojęcia o czym pisze to jeszcze nie sprawdza co wrzuca. Widzę poziom na tym portalu spadł poniżej zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Bills jest God of Destruction, no i czerwonowłosy Goku (ale to taki pseudo bóg trochę).

Zobacz nową pełnometrażówkę DBZ: Battle of Gods
Całkiem fajna FYI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 15:30, Arutsuru napisał:

Lord Bills jest God of Destruction, no i czerwonowłosy Goku (ale to taki pseudo bóg trochę).


Interesowałem się DB wieki temu jak jeszcze byłem smarkaty, ale jak dobrze pamiętam "czerwonowłosy Goku" ma tyle z boskością wspólnego co piernik z wiatrakiem. Czerwona aura to Kaio-ken. Jedna z pierwszych poważnych technik jakie Goku poznał, pojawiła się bodajże pierwszy raz w chapterze "The Mystery of the Kaio-ken".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2013 o 15:42, Pietro87 napisał:

> Lord Bills jest God of Destruction, no i czerwonowłosy Goku (ale to taki pseudo
bóg trochę).
>

Interesowałem się DB wieki temu jak jeszcze byłem smarkaty, ale jak dobrze pamiętam "czerwonowłosy
Goku" ma tyle z boskością wspólnego co piernik z wiatrakiem. Czerwona aura to Kaio-ken.
Jedna z pierwszych poważnych technik jakie Goku poznał, pojawiła się bodajże pierwszy
raz w chapterze "The Mystery of the Kaio-ken".


Sorry, wiem co piszę ;) jestem na bierząco.
Zobacz Battle of Gods i wszystko będzie jasne.
Kaio-ken się zgadza, ale te czerwone włosy to coś zupełnie innego ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 01:44, DiabloStars napisał:

Potwierdzam :D w tym roku Goku osiąga nowy poziom SSJ xD Wg. wygląda strasznie nijako
, spodziewałem się czegoś lepszego

ja spodziewalem sie czegos lepszego po calym filmie. niestety wyszla straszna kaszanka i pierwszy seans byl ostatnim. troche szkoda, bo mogli zrobic cos ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 15:46, Mange napisał:

> Potwierdzam :D w tym roku Goku osiąga nowy poziom SSJ xD Wg. wygląda strasznie nijako

> , spodziewałem się czegoś lepszego
ja spodziewalem sie czegos lepszego po calym filmie. niestety wyszla straszna kaszanka
i pierwszy seans byl ostatnim. troche szkoda, bo mogli zrobic cos ekstra.


W dodatku w odróżnieniu od pozostałych kinówek ta należy do kanonu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować