Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts - recenzja

72 postów w tym temacie

"wciągający Extinction"

W sensie mówicie o tej jednej mapie i o tym że rozgrywka za każdym razem wygląda identycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ocena, w innym serwisie nowy CoD dostał 6.5/10. Tyle że recenzja brzmiała jak recka MW2 (wtórność, nic nowego, nie do końca zrozumiała fabuła, multi wołające o pomstę do nieba) a nie nowego Ghosta, więc może 6.5 też jest zawyżone*?

*) Żeby nie było że hate'uje. Jestem wielkim fanem CoD 4 i uważam że jest to jeden z najlepszych shooterów jaki kiedykolwiek powstał. Oraz właśnie wróciłem ze sklepu z nowym CoDem, ale jeżeli faktycznie jest tak zły jak mówią *obiektywe* recenzje to pogram w niego tylko dopóty póki nowy BF4 nie stanie się grywalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 09:45, Earendil napisał:

Szybko recenzja, ledwo co odblokowali grę! Jak z optymalizacją gry w multi? Nie ma lagów?

Graliśmy przez trzy bite dni na specjalnym pokazie przed premierą - stąd tak dobry czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowaliście grę w wersji na PS4 ?
Fajne jest AI ryb? :D //joke

Chyba pierwszy raz w historii, można powiedzieć, że tegoroczny BF wyszedł lepiej niż CoD. Zaskakujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 plusów kontra 5 minusów gdzie w plusach jest:
- "fragmenty kampanii rozgrywane pod wodą i w kosmosie" (wow such next gen, so innovative wow)
a w minusach
- "fabuła miałka nawet jak na standardy CoD" i "krótka kampania długo się rozkręca"
Z oceną końcową 8.0
http://i.imgur.com/EtwruYV.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:05, DeithWX napisał:

7 plusów kontra 5 minusów gdzie w plusach jest:
- "fragmenty kampanii rozgrywane pod wodą i w kosmosie" (wow such next gen, so innovative
wow)
a w minusach
- "fabuła miałka nawet jak na standardy CoD" i "krótka kampania długo się rozkręca"
Z oceną końcową 8.0
http://i.imgur.com/EtwruYV.gif

Dlatego lepiej czytać recenzję i podsumowania, niż gapić się w numerek pod tekstem. Imo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego lepiej czytać recenzję i podsumowania, niż gapić się w numerek pod tekstem. Imo.

Wiem, sam pisałem artykuł o tym dlaczego nie czytam ocen końcowych, ale to jest i tak przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor stanowczo zbyt mało razy podkreślił, że CoD to obecnie najlepszy sieciowy shooter i że najlepiej się sprzedaje, więc jest najlepszy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:27, DeithWX napisał:

Wiem, sam pisałem artykuł o tym dlaczego nie czytam ocen końcowych, ale to jest i tak
przesada.


No to po co ściemniałeś? Nie przeczytałbyś, nie miałbyś problemu.

;P

Po ocenach nowego CoDa i w troszkę mniejszym stopniu BF4 można zauważyć, że powoli następuje pewne zmęczenie materiałem. W przypadku takiego Assassin''s Creed, mimo że to też tasiemiec, opinie w zdecydowanej większości ciągle są bardzo entuzjastyczne. Chyba powoli pora na jakieś zmiany w formule, do głowy przychodzi mi tylko powrót do IIWŚ, ale pamiętajmy o tym, że obie serie stały się bestsellerami dopiero po przeniesieniu do współczesności (a jaki był raban przed premierą CoD:MW!). Wątpię jednak, aby Acti czy EA zaryzykowało taki ruch - w końcu sprzedaż w dalszym ciągu jest nad wyraz zadowalająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "wciągający Extinction"
>
> W sensie mówicie o tej jednej mapie i o tym że rozgrywka za każdym razem wygląda identycznie
> :D

Tu zderzają się zupełnie dwa różne podejścia graczy. Bo ten tryb wygląda na niemal identyczny jak multak do Mass Effecta 3, w którego bądź co bądź gram do dziś i nadal mi się nie znudził. Co więcej, chociaż zwiastowano szybki upadek multi ME3, nadal spotykam mnóstwo graczy. Dlatego wydaje mi się, że Extinction - pomimo swojej wtórności bądź co bądź - znajdzie mnóstwo entuzjastów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałka kampania? Szczerze liczyłem, że ta właśnie będzie oceniana dobrze bo dla niej głównie zagrałbym w nowego CoDa. Niestety, ale multi w tej grze już nie daje mi żadnej satysfakcji od czasów Black Ops. Trochę lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> mnie ciekawi co wymaga 6 gb ramu w wersji PC
Jak to co, stare mapy i assety z poprzednich codów, które się ładują, bo nikomu nie chciało się tego z kodu wywalić ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować