Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alarm betowy: LEGO Minifigures Online

6 postów w tym temacie

Czy ktoś mi wyjaśni, co to jest "znany z The Old Republic tryb trzyosobowy"? O_o

A sama gierka brzmi bardzo ciekawie. Szkoda mi było LEGO Universe. Mam nadzieję, że tej grze powiedzie się lepiej. Może ktoś pomyśli w końcu o tym, by powiązać grę z prawdziwymi klockami i do każdego zestawu dorzucać kod, odblokowujący identyczną zawartość w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś mi wyjaśni, co to jest "znany z The Old Republic tryb trzyosobowy"? O_o

Źle ująłem. :) Chodziło o to, że podróżujesz z towarzyszami. Już zmieniłem, by było bardziej zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 13:21, Zaix_91 napisał:

Źle ująłem. :) Chodziło o to, że podróżujesz z towarzyszami. Już zmieniłem, by było bardziej
zrozumiałe.


Aaa, w tym sensie. Nie wiedzialem wlasnie, czy chodzi o Flashpointy, czy o misje Heroic 2/2+/4.

Jak napisalem wczesniej, naprawde mam nadzieje, ze tworcy dogadaja sie z LEGO i do kolejnych "sezonow" Minifigs bedzie dorzucany kod, odblokowujacy dane ubranko w grze. To przeciez idealny sposob na podniesienie sprzedazy figurek i dofinansowanie gry. W kazdym razie ja juz sie do bety zapisalem, teraz pozostaje czekac na zaproszenie.

Tak czy inaczej, to chyba najlepszy news tego tygodnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować