Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Uff, Half-Life 3 (jeśli powstanie) nie będzie tytułem na wyłączność SteamOS + spójrzmy na prototyp Steam Machines

13 postów w tym temacie

Póki co wygląda to wstrętnie, ale biorąc pod uwagę, że mają jeszcze trochę czasu, to design może się drastycznie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, minimnalistyczny styl estetyką nie powala :)
Wygląda to trochę tak jak produkcja garażowa, ale może się jeszcze zmieni.
Jeżeli nie, to trzeba liczyć, że wartość użytkowa i mnogość zastosowań oraz lista tytułów, powali.
A samo urządzenie... da się schować poza zasięgiem wzroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden ohydny sprzęt , czy naprawdę nic już nie może mieć fajnego designu >? Nie mówię o jakichś super - mega - hyper - uber zawijasach , ale żyjemy w XXI wieku a tu same prostokąty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, ludzie to tylko prototyp pewnie ostateczna wersja w ogóle nie będzie przypominać tego co widzimy teraz. Teraz ma działać, zresztą ja kiedy gram patrze na tv albo monitor nie na kompa czy konsole:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Rany, ludzie to tylko prototyp pewnie ostateczna wersja w ogóle nie będzie przypominać
> tego co widzimy teraz. Teraz ma działać, zresztą ja kiedy gram patrze na tv albo monitor
> nie na kompa czy konsole:P
Nie wiadomo ile firm będzie produkowało Steam Machines, ani ile rodzajów modeli powstanie, ale większośćpewnie i tak będzie prostokątami więc... to co widzimy wyżej prawdopodobnie nie odbiega designem od ostatecznych modeli.

W każdym bądź razie taki design jest najlepszy pod względem zajmowanego miejsca, a widać, że producenci sprzętu komputerowego często idą w tym kierunku.

Z resztą, sam lubię prostokąty :) (prostopadłościany - to dla tych co by się przyczepili)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to Valve chce wydać Steam na wszystkie możliwe platformy aby później wypuszczać gierki wyłącznie na swój system. Nie wiem ktokolwiek w ogóle mógłby pomyśleć, że HL3 wyjdzie jedynie na SteamOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 10:43, Maciej2801 napisał:

zwykły komp co wygląda jak xbox one


A czym jest Xbox One jeśli nie zwykłym kompem zamkniętym w obudowie po magnetowidzie? :)

Co do Steam Machine... mnie akurat taki projekt urządzenia nie przeszkadza. To ma być funkcjonalne, służące do grania narzędzie, a nie kawałek pięknego plastiku, na który się patrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > zwykły komp co wygląda jak xbox one
>
> A czym jest Xbox One jeśli nie zwykłym kompem zamkniętym w obudowie po magnetowidzie?
> :)
>
> Co do Steam Machine... mnie akurat taki projekt urządzenia nie przeszkadza. To ma być
> funkcjonalne, służące do grania narzędzie, a nie kawałek pięknego plastiku, na który
> się patrzy.

Ach ci fanboye PC/PS4 taki zabawny ten wygląd Xbox One, że sami nie widzą że np. PS4 wygląda jak dwie PS2 złączone na klej "kropelka" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 20:07, Makoko napisał:

Ach ci fanboye PC/PS4 taki zabawny ten wygląd Xbox One, że sami nie widzą że np. PS4
wygląda jak dwie PS2 złączone na klej "kropelka" :P


Ach Ci fanboye (tu wpisz cokolwiek), którzy nie czytają ze zrozumieniem :P

Design Steam Machine mi się podoba => Steam Machine wygląda jak Xbox One => wygląd Xbox One nie jest zły (nawet jeśli wygląda jak magnetowid) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować