Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warlords of Draenor nowym dodatkiem do World of Warcraft? Zapowiedź już w ten piątek?

37 postów w tym temacie

Ciekawe, czy kiedyś doczekam się Emerald Dream. Doczytałem o tym trochę niedawno i nie rozumiem, czemu w to nie idą. Emerald Nightmare, Malfurion, inny wymiar...
A pomysł z Gromem wydaje mi się idiotyczny. Już to Dark Below lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>więc nazwa The Dark Below zarejestrowana w sierpniu 2013 roku wydaje
> się znacznie bardziej prawdopodobna niż jakiś Warlords of Draenor.
Po cichu liczę na to, że następny dodatek będzie o The Emerald Dream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, czy kiedyś doczekam się Emerald Dream. Doczytałem o tym trochę niedawno i nie
> rozumiem, czemu w to nie idą. Emerald Nightmare, Malfurion, inny wymiar...
> A pomysł z Gromem wydaje mi się idiotyczny. Już to Dark Below lepsze.

Nie ma nic w Emerald Dream. Wątek Malduriona i Emerald Nightmare został zamknięty w książce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli WARLORDS OF DRAENOR jest nowym dodatkiem to za pewne odnowią cały outland tak jak odnowili Azaroth w Cata czyli pewnie pokarzą pięknie zalesione tereny efekt pracy Druidów itd.Słyszałem na zagranicznym forum że podobno Grom Hellscrem ma być głównym bossem wskrzeszony przez Gul''dana co sam osobiście uważam za nieprawdziwe.Obecnie żyje jeszcze 3 zagrożenia w wowie N''Zoth,Azshara i Sargeras.
Sam oczywiście wole że by dodatkiem był The Dark Below.
Ale jeśli WARLORDS OF DRAENOR to nie dodatek do wowa to co ? Warcraft 4 Warlords of Draenor ?
A co do szmaragdowego snu to kwestia jest jeszcze nie rozwiązana bo podobno za Xaviusem stał N''Zoth zresztą jest zamknięta strefa Emerald Dream http://pl.wow.wikia.com/wiki/Emerald_Dream
A tu macie dosyć ciekawy projekt fanowskiego dodatku http://www.mmo-champion.com/threads/814949-Spider-Kingdom-fan-expansion-concept

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli WARLORDS OF DRAENOR jest nowym dodatkiem to za pewne odnowią cały outland tak jak
> odnowili Azaroth w Cata czyli pewnie pokarzą pięknie zalesione tereny efekt pracy Druidów
> itd.Słyszałem na zagranicznym forum że podobno Grom Hellscrem ma być głównym bossem wskrzeszony
> przez Gul''dana co sam osobiście uważam za nieprawdziwe.Obecnie żyje jeszcze 3 zagrożenia
> w wowie N''Zoth,Azshara i Sargeras.


> Sam oczywiście wole że by dodatkiem był The Dark Below.
> Ale jeśli WARLORDS OF DRAENOR to nie dodatek do wowa to co ? Warcraft 4 Warlords of Draenor
> ?
> A co do szmaragdowego snu to kwestia jest jeszcze nie rozwiązana bo podobno za Xaviusem
> stał N''Zoth zresztą jest zamknięta strefa Emerald Dream http://pl.wow.wikia.com/wiki/Emerald_Dream
> A tu macie dosyć ciekawy projekt fanowskiego dodatku http://www.mmo-champion.com/threads/814949-Spider-Kingdom-fan-expansion-concept


Zawsze to może być dodatkowa talia kart do Heartstone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 16:48, ManweKallahan napisał:

Ciekawe, czy kiedyś doczekam się Emerald Dream. Doczytałem o tym trochę niedawno i nie
rozumiem, czemu w to nie idą. Emerald Nightmare, Malfurion, inny wymiar...
A pomysł z Gromem wydaje mi się idiotyczny. Już to Dark Below lepsze.

W Emerald Dream de facto nic nie ma, bo to jest jedynie wizja Azeroth pozbawionego zwierząt i istot rozumnych. Na zasadzie - co by było gdyby istniały na świecie tylko rośliny. Poza strażnikami go pilnującymi, czyli zielonymi smokami i druidami nocnych elfów (i uwięzionym Xaviusem), to nic tam nie ma. No i jak już było wspomniane - w książce jego wątek zamknięto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, Draenor. Outland. Wrócimy do Outland IMO. Może coś się stanie, że Draenor znowu stanie się całością? W każdym razie, wyczuwam Burning Legion :P

Może wrócę nawet na chwilę do gry... Endgame jest teraz casualowy, lore bym chętnie poznał. A krainy MoP są ciekawe wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że to całe gadanie o podróżach w czasie to jeden wielki bullshit. Wg mnie jakimś cudem trafimy do reszty rozwalonego Outlandu. Ale z drugiej strony po pandach chyba mnie nic nie zdziwi jeśli chodzi o świat WarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to prędzej będzie jakiś dodatek do hearthstone czy coś. Wiem, że nawet jeszcze podstawka nie wyszła ale mimo to przez obszerność wow tcg mają możliwość częstego wydawania nowych kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież tą są "Fazy" fanów, nawet nie można tego nazwać przeciekiem tylko bajkopisarstwem fanów ;>, Blizzard nie strzeliłby sobie aż tak w stopę by znów dawać tego samego przeciwnika jako głównego bossa. Póki co to w każdym dodatku główny boss się zmieniał i raczej tak pozostanie, uniwersum Warcrafta jest na tyle ogromne że spokojnie wymyślą coś kreatywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:06, Eternal101 napisał:

Blizzard nie strzeliłby sobie aż tak w stopę by znów dawać tego samego przeciwnika jako głównego bossa.


W Mists of Pandaria głównym bossem był Garrosh Hellscream, syn Groma, o którym jest mowa w artykule. Grom nigdy nie był przeciwnikiem (poza jedną misją w W3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 01:44, ManweKallahan napisał:

> Blizzard nie strzeliłby sobie aż tak w stopę by znów dawać tego samego przeciwnika
jako głównego bossa.

W Mists of Pandaria głównym bossem był Garrosh Hellscream, syn Groma, o którym jest mowa
w artykule. Grom nigdy nie był przeciwnikiem (poza jedną misją w W3).


A czy ja napisałem kiedykolwiek że był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 12:00, Eternal101 napisał:


Też zrozumiałem, że odnosisz się do Groma o którym jest mowa w tekście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 12:10, Murith napisał:

>
Też zrozumiałem, że odnosisz się do Groma o którym jest mowa w tekście.


Heh, ja tylko napisałem że nawet gdyby to Blizz nie da dwóch takich samych postaci w grze, przynajmniej nie w World of Warcraft bo Diablo nie liczę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować