Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z podwójnym doświadczeniem w Call of Duty: Ghosts

7 postów w tym temacie

Kupiłem i bardzo się zawiodłem, nie mogę nawet tego zainstalować a z tego co czytam na forach to mając 4GB nawet jak już zainstaluje to nie odpalę ;(
BF4 chodzi na ultra (co prawda 30 FPS ale zawsze) a tego nie można uruchomić? wtf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:18, Dragoniro napisał:

/.../ a tego nie można uruchomić? wtf?


Podobno można odpalić grę z mniejszą ilością ramu, poszukaj a znajdziesz przynajmniej jeden sposób.

W końcu to ''nowy'' next genowy engine ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:39, Shinigami napisał:

> /.../ a tego nie można uruchomić? wtf?

Podobno można odpalić grę z mniejszą ilością ramu, poszukaj a znajdziesz przynajmniej
jeden sposób.

Nie można.
Activision już się o to postarało. Blokuje to na wszelkie możliwe sposoby za pomocą patcha.
Skunksy.
Jedyne co można zrobić to wyłączyć steama i wgrać cracka.
Aha, taka ciekawostka. Gracze ustalili że gra nawet nie korzysta z tych 6gb. Maksymalne wykorzystanie to 1.8-2 GB.

Mam wrażenie że te niepisane umowy z producentami podzespołów PC o zawyżaniu wymagań wcale nie są ściemą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:42, Darkstar181 napisał:

Mam wrażenie że te niepisane umowy z producentami podzespołów PC o zawyżaniu wymagań wcale nie są ściemą.


Po prostu Activision jest w formie, gra wygląda gorzej od konkurenta a wymaga więcej / przynajmniej teoretycznie /. Take rzeczy tylko u nich. Kijem przez szmatę nie tknę tego tytułu ;)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:18, Dragoniro napisał:

Kupiłem i bardzo się zawiodłem, nie mogę nawet tego zainstalować a z tego co czytam na
forach to mając 4GB nawet jak już zainstaluje to nie odpalę ;(
BF4 chodzi na ultra (co prawda 30 FPS ale zawsze) a tego nie można uruchomić? wtf?

Widziałem że jest coś takiego jak RAM FIX, poszukaj.

Ja sie zastanawiam co tutaj jest takiego że wymaga 6GB RAM? Przecież to dalej wygląda jak MW3 które na 2GB RAM mi śmigało pięknie. Sam gram głównie na PS3, więc o wymagania się nie martwię, ale tego dziadostwa i tak nie tknę. Robią graczy w uja, to gówno dostaną a nie moje pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować