Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Humble WB Games Bundle - zapłać ile chcesz i walcz z głodem na świecie

31 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Jeśli czasem męczą Was wyrzuty sumienia po żartowaniu sobie z głodnych dzieci, to teraz możecie się, w pełni anonimowo, odkupić. Wybrany procent zapłaconej przez nas kwoty wędruje na konto organizacji We Can Be Heroes. Ty oczywiście inkasujesz swoje gry.

Przeczytaj cały tekst "The Humble WB Games Bundle - zapłać ile chcesz i walcz z głodem na świecie" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Please Note: All the games are available via Steam only!"
co oznacza że żeby dostać jakiekolwiek gry musimy zapłacić 1$. Poniżej tej kwoty nie dostaniemy nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogłem się zebrać, by w zaciszu domowym zabrać się za Batmany. W końcu okazja. Kupione załatwione, ale czekam na kody na mail. Dostał już ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nigdy nie mogłem się zebrać, by w zaciszu domowym zabrać się za Batmany. W końcu okazja.
> Kupione załatwione, ale czekam na kody na mail. Dostał już ktoś?
Najprawdopodobniej się nie doczekasz, HB wymaga teraz połączenia konta ze steamem w celu Redeemowania tytułu bezpośrednio na twoim koncie. Tak było już w przypadku Weekly Sale z Wormsami. Tu pewnie będzie podobnie - " Please note that this bundle requires you to redeem on your Steam account. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 21:27, igor631 napisał:

"Please Note: All the games are available via Steam only!"
co oznacza że żeby dostać jakiekolwiek gry musimy zapłacić 1$. Poniżej tej kwoty nie
dostaniemy nic.

Ale przy poprzednich edycjach było chyba napisane, że trzeba dać minimalnie dolara - tutaj już nic o tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najprawdopodobniej się nie doczekasz, HB wymaga teraz połączenia konta ze steamem w celu
> Redeemowania tytułu bezpośrednio na twoim koncie. Tak było już w przypadku Weekly Sale
> z Wormsami. Tu pewnie będzie podobnie - " Please note that this bundle requires you to
> redeem on your Steam account. "

Poprosiłem o dosłanie i wszystko się zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Please Note: All the games are available via Steam only!"
> co oznacza że żeby dostać jakiekolwiek gry musimy zapłacić 1$. Poniżej tej kwoty nie
> dostaniemy nic.

Panowie, byście się wstydzili pisząc o kwocie niższej niż $1 za taki pack! Jezu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Panowie, byście się wstydzili pisząc o kwocie niższej niż $1 za taki pack! Jezu...
Natury z człowieka nie wyplenisz, najlepsze są płaczki które za tydzień wyskoczą "łeee ale słaby bundle, tydzień temu był batman, a teraz jakiś indie ścierwo". XXI wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jakby ktokolwiek walczył z głodem w Afryce. Wysłanie 3 ton bułek tak naprawdę nic nie zmieni, bo za tydzień dzieci w Afryce dalej będą głodne. Należy dążyć do stanu, w którym Afryka będzie potrafiła zadbać o siebie sama, a nie pompować kasę w doraźną pomoc, jak w zasiłki dla bezrobotnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jakby ktokolwiek walczył z głodem w Afryce. Wysłanie 3 ton bułek tak naprawdę nic
> nie zmieni, bo za tydzień dzieci w Afryce dalej będą głodne. Należy dążyć do stanu, w
> którym Afryka będzie potrafiła zadbać o siebie sama, a nie pompować kasę w doraźną pomoc,
> jak w zasiłki dla bezrobotnych.
Po prostu trzeba ich zostawić samych sobie. Teraz bardziej im ta pomocą szkodzimy niż pomagamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak jakby ktokolwiek walczył z głodem w Afryce. Wysłanie 3 ton bułek tak naprawdę nic
> nie zmieni, bo za tydzień dzieci w Afryce dalej będą głodne. Należy dążyć do stanu, w
> którym Afryka będzie potrafiła zadbać o siebie sama, a nie pompować kasę w doraźną pomoc,
> jak w zasiłki dla bezrobotnych.

A zasilki dla bezrobotnych sa tak wysokie, ze starczaja na paczke fajek. Do tego aby go dostac musisz spelniac wygorowanie wymagania. Co do samej akcji my nie tracimy na tym nic bo za minimum 1$ mamy gry, a dzieciaki jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej zainteresował się tymi, którzy płaczą bo gry już teraz będą przypisywane z automatu do konta steamowego, a nie jak wcześniej pojawiały się klucze do gier. Bo gdy ta informacja się pojawiła dziwnym trafem zaczęły pojawiać się wirtualne świeczki... Podobnie z tym, że jak ktoś kupuje za 1$ packa gier to potem gdy pojawia się oferta w sklepie internetowym to pierwszy komentarz "łeee, w bundle było taniej, lipa".

Coś mi się wydaje, że niektórzy zapomnieli o całej idei HB - pomaganiu instytucjom charytatywnym poprzez kupowanie wspaniałych gier za naprawdę śmieszne pieniądze. I to się oczywiście sprawdza - sukces Origin Bundle tego przykładem i zebrana naprawdę spora suma... tylko co z tego jak sporo osób kupujących ten pack po prostu sprzedała go za większe pieniądze, niż włożyła do tej wirtualnej puszki i jeszcze potrafiła ciskać się do organizatorów za brak bonusów?

Dlatego cieszę się z tego przypisywania gier do kont. Jeden problem w sumie rozwiązany. Mniej więcej, ale rozwiązany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afryka jest jak małe dziecko. Musisz ją nauczyć jak ma sobie radzić z problemami oraz faktem jest, że władować trochę pieniędzy, jedzenia, leków. Wtedy stanie na nogi.
HB jest zatem czymś w rodzaju "dla każdego dobrze" - kraje pierwszego świata mają gry za grosze, zaś kraje świata trzeciego dostają potrzebne pieniądze, jedzenie, leki. HB to świetny przykład jak każdy z nas może pomóc swoimi kilkoma dolarami.
Problemem jest to, że kraje pierwszego świata są straszliwymi rodzicami, nie dbającymi o Afrykę jak należy - za dużo dają gotowego zamiast nauczyć i to jest największy błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 23:52, xJaJox napisał:

Afryka jest jak małe dziecko. Musisz ją nauczyć jak ma sobie radzić z problemami oraz
faktem jest, że władować trochę pieniędzy, jedzenia, leków. Wtedy stanie na nogi.
HB jest zatem czymś w rodzaju "dla każdego dobrze" - kraje pierwszego świata mają gry
za grosze, zaś kraje świata trzeciego dostają potrzebne pieniądze, jedzenie, leki. HB
to świetny przykład jak każdy z nas może pomóc swoimi kilkoma dolarami.
Problemem jest to, że kraje pierwszego świata są straszliwymi rodzicami, nie dbającymi
o Afrykę jak należy - za dużo dają gotowego zamiast nauczyć i to jest największy błąd.

Wiesz, problemem są też terroryści, problemy z bandytami, trudnymi warunkami i ogromnymi kosztami związanymi ze wszelkimi operacjami przeprowadzanymi w najbardziej potrzebujących miejscach kontynentu. Ja wiem, że brzmi to wyjątkowo prosto, ale złoża naturalne i inne teorie spiskowe to nie jedyne powody, dla których ludzie wciąż umierają tam z głodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Batmany już mam niestety, ale dla fearów i LOTRa kupione. Z tym że 70% kwoty dla twórców gier, 30% dla HB za organizację akcji. Działalność charytatywna mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że będą przypisane do konta. We wcześniejszych bundlach jak już coś posiadałem zawsze mogłem kod podesłać koledze (nie mówię o odsprzedaży).
A teraz, jak już posiadam daną grę to kod przepada czy da się go jakoś oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2013 o 22:54, Muradin_07 napisał:

Ja bym bardziej zainteresował się tymi, którzy płaczą bo gry już teraz będą przypisywane
z automatu do konta steamowego, a nie jak wcześniej pojawiały się klucze do gier.

Przy każdej z pozycji widać pakuneczek: kliknij go sobie i w ten sposób możesz przesyłać KAŻDĄ grę z HB innym osobom, więc co to za marudzenie? Zmieniła się jedynie forma w jakiej możesz te pozycje przekazywać, a nie w ogóle odebrano taką możliwość. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Trochę szkoda, że będą przypisane do konta. We wcześniejszych bundlach jak już coś posiadałem
> zawsze mogłem kod podesłać koledze (nie mówię o odsprzedaży).
> A teraz, jak już posiadam daną grę to kod przepada czy da się go jakoś oddać?

Obok opcji redeemu kodu jest też ikona gifta - Ty dany przedmiot "tracisz", w zamian otrzymując linka, którego możesz podać znajomemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować