Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Humble WB Games Bundle - zapłać ile chcesz i walcz z głodem na świecie

31 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2013 o 21:49, Chudy2k5 napisał:

Najprawdopodobniej się nie doczekasz, HB wymaga teraz połączenia konta ze steamem w celu
Redeemowania tytułu bezpośrednio na twoim koncie. Tak było już w przypadku Weekly Sale
z Wormsami. Tu pewnie będzie podobnie - " Please note that this bundle requires you to
redeem on your Steam account. "


Czyli teraz nikt już nie może mi kupić tej oferty i zainstalować może ją tylko kupujący?
kurka, co prawda BAA mam ale AC już tylko na PS3 i chętnie zgarnął bym obie gry z kluczem bezpośrednio na Steama ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienia to jednak tego, że od jakiegoś czasu zaczęto wprowadzać kody zbiorcze, a teraz gry są automatycznie przypisywane do konta Steamowego po połączeniu kont. Głównie dlatego, że ludzie pojedyncze kody sprzedawali po serwisach aukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 12:44, lis_23 napisał:

Czyli teraz nikt już nie może mi kupić tej oferty i zainstalować może ją tylko kupujący?


Ktoś może kupić bundla jako gifta i Ci dać na niego namiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 13:19, Muradin_07 napisał:

/ciach/

Nadal możesz pojedyncze kody oddawać - tylko teraz generujesz link jako gift, ktoś na niego wchodzi, wpisuje swoje dane i wtedy otrzymuje klucz. Masz to samo tylko bardziej pokrętną drogą. ;) Tak to wygląda u mnie: http://i.imgur.com/js1YC0O.jpg - jak widać oba FEARy dodałem do swojego konta, a oba nietoperki oddałem znajomemu generując przy tych pozycjach linki dzieki którym on sobie doda te gry.

Edytka
Zastanawia mnie natomiast fakt co dodadzą za czas jakiś dla wszystkich, którzy zapłacili powyżej średniej ceny, bo do tak zacnej paczki może być również niezły bonus. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 13:43, Wojman napisał:

Ktoś może kupić bundla jako gifta i Ci dać na niego namiar.


Ile trzeba zapłacić za paczkę z dwoma Batmanami?, 3 dolce czy więcej?
FEARy i WP WnP mam, więc to mógłbym odstąpić temu, kto zakupi mi paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 14:12, lis_23 napisał:

/ciach/

Po co pytać o coś na co odpowiedź widnieje na stronie HB?
Pay more than the average of $4.62 to unlock! - na chwilę pisania tego komentarza: może ulec zmianie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale czy kupując normalnie, bez pokątnych dróg, nowego Bundle''a to dostanę gry osobno czy nie? Ostatnio nie licząc tego Origin Bundle to każdy był zbiorczy w sumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 15:01, Muradin_07 napisał:

No ale czy kupując normalnie, bez pokątnych dróg, nowego Bundle''a to dostanę gry osobno
czy nie? Ostatnio nie licząc tego Origin Bundle to każdy był zbiorczy w sumie.


Dla każdej gry osobno decydujesz, czy przypisujesz ją do swojego konta steam, czy wysyłasz komuś gift (można też sobie, ja tak zrobiłem na próbę). Otrzymujący prezent, też musi ją przypisać do konta steam przez stronkę humble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 15:01, Muradin_07 napisał:

/ciach/

Dlatego właśnie wkeiłem Ci screena jak to teraz u mnie wygląda: 2 kody dodane do własnego konta i 2 wysłane znajomemu jako gifty - chyba zbyt wiele negatywnych opinii się pojawiło i HB wróciło do "starej" formy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ja widziałem tylko info o nowej formule bundli. O powrocie do starej nic nie słyszałem, więc jestem nieco tym zaskoczony. Nie zmienia to jednak kilku faktów, o których już wcześniej napisałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE!!!

Dodali kolejne pozycje do tych gier co były oczywiście jesli się zapłaci więcej niż 4$ dolarów w tym FeAR 1 z 2 dodatkami!!!

AlE ALE ALE!! Krto wcześniej zapłacił przed tymi grami 15 zeta około i tak je dostanie!! Więc nikt nie musi płacić jeszcze raz :D Wejdzie na swoje konto gdzie jest biblioteka i znajdzie pozycje WB!! A na poczcie będzie imail z nowymi pozycjami!! Jak nie wyjdzie pokombinujcie :D ja mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować