Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Ghosts i Battlefield 4 końcem pewnej ery

19 postów w tym temacie

Też mi się wydaje, że pora już na zmiany, tym bardziej, że nawet dosyć przychylne obu seriom media stały się wobec nich nieco mniej entuzjastyczne. Co do kampanii sp w BFie - albo powierzą to jakiejś innej ekipie, albo niech rezygnują z niej całkiem. Z pełną wersją BF4 nie miałem jeszcze bliższej styczności, ale w BF3 była tragiczna. Już nawet w dość średnim Homefront ekipa potrafiła stworzyć coś bardziej interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym aby kolejnego Battlefielda wydali tylko w wersji Multiplayer ale w zamian dali niższą cenę albo więcej dodatków za obecną cenę. Chyba że kolejny Battlefield będzie z serii Bad Company to niech lepiej dobrze się przyłożą do kampanii i multiplayera, nawet kosztem dłuższego czekania na grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 11:43, Jo99i napisał:

gadka po to by podbić swój własny hype i tyle


Dokladnie. Koles wlasnie obwiescil calemu swiatu ze woda jest mokra, a trwa zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny Battlefield powinien być darmowy.Dostawałbym nóż i kamień do rzucania , a resztę kupiłbym sobie w sklepie.Singiel też powinien być opcjonalny i kosztować góra siedem dych.Gry powoli idą w kierunku F2P. Przewiduję, że pierwsza firma ( Battlefield,Call of Duty) ,która przejdzie na ten tryb zwycięży. Gdyby obie marki zdecydowały się na taki krok zwycięży Battlefield bo ma więcej do zaoferowania (helikoptery,czołgi...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Multi w BF i CoD to zupełnie dwie różne gry i mogą istnieć obok siebie. Osobiście preferuję małe mapy, bez pojazdów. Ale nawet jak są takie w BF, to i tak lepiej gra mi się w CoDa (bardziej dynamiczna gra).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I początek odgrzewania następnych kotletów. Ślepo liczyłbym na to, że powstanie jakaś konkurencja dla BFa czy CoD, która pokazałaby coś naprawdę nextgenowego [i nie, nie chcę żadnej Army itp]. Niestety, ale nowy CoD to totalnie zjarany kotlet gdzie nie dość, że jest tym samym co poprzednie części to jeszcze scenki przerywnikowe skopiowane są z poprzednich odsłon. BF też niczym nie zaskakuje, to Battlefield 3 po jakimś liftingu. Gdzie zmiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

„…a Battlefield będzie istniał już tylko w wersjach nastawionych wyłącznie na rozgrywkę wieloosobową”
To kiedyś było inaczej?

„Call of Duty mogłoby istnieć jako gra nastawiona na zabawę przez sieć”
Multi trzyma się chyba całkiem nieźle?

„Nie sądzę, by było miejsce dla dwóch takich gier, chyba, że byłyby drastycznie różne”
Hmm bo obie są kompletnie od siebie różne?

Jak dal mnie to ten koleś kompletnie nie wie o czym mówi…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie CoD dobrą przyszłość może zafundować sobie i graczom tylko wtedy, kiedy wróci do korzeni II WŚ...nowa odsłona pod nazwą Ghost (niedaleka przyszłość) to zupełnie nie to samo co przyciągało kiedyś graczy którym oko bielało na widok loga Activision...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie sądzę, by było miejsce dla dwóch takich gier, chyba, że byłyby drastycznie różne...".Sęk w tym że one są drastycznie.BF-y zawsze były grami sieciowymi.Singiel dodany na siłę,być może pod presją rynku,który w obu wydaniach okazał cię nie wypałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 20:35, calwert napisał:

"Nie sądzę, by było miejsce dla dwóch takich gier, chyba, że byłyby drastycznie różne...".Sęk
w tym że one są drastycznie.BF-y zawsze były grami sieciowymi.Singiel dodany na siłę,być
może pod presją rynku,który w obu wydaniach okazał cię nie wypałem.


Wypraszam sobie, singiel w bad company byl bardzo fajny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc brakuje teraz tylko tego żeby Titanfall odniósł nawet lekki sukces i CoDzie wiele osób pewnie zapomni :)
(BF może się jednak odbije, bądźmy szczerzy.)

Nie zapominajmy że pierwsze BFy były z początku nastawione na multi, więc to że chcą jakoś singla wcisnąć to miłe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem proszę, Activision zarobiło jeszcze więcej na Ghosts niż na Black Ops II. Ta znakomita seria nie upadnie tak szybko, a już na pewno nie z bankructwa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować