Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miliard dolarów pierwszego dnia! Niebywały wynik Call of Duty: Ghosts

66 postów w tym temacie

To w końcu gry są na blatach sklepów, czy się jednak wszystko sprzedało i ten wynik jest? No chyba, że jest to "wynik" zawartości półek sklepów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój... Znów ten sam CoD, te samo Battlefield z walącym się wieżowcem, ten sam AC tylko w innej scenerii, nawet GTA jest bardzo zbliżone do poprzednich i tu nie ma co płakać bo to są tytuły AAA i zawsze się sprzedadzą. Po prostu granie przestało być wyłącznie dawaniem frajdy. Teraz stało się biznesem, który będzie powielany, by zapełnić portfele twórców. Przynajmniej jeśli chodzi o tą samą markę.
Dziękuję a teraz pozwólcie, że zapłaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to planowałem zakup najnowszego CoDa (ostatni CoD w jakiego grałem to MW), ale jednak filmik TotalBiscuita kompletnie mnie zniechęcił do tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ludzie zorientują się, że nowe cod''y niczym nie różnią się od starych i to tylko skok na kasę? Activision nic nie robi, sprzedaje co roku dokładnie ten sam produkt, a głupi ludzie go kupują i się cieszą jak dzieci... Tragedia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tytuł tej ,,informacji prasowej'''' wygląda jak wyciągnięty prosto z jakiegoś portalu plotkarskiego, informacja niekompletna ( oczywiście z obowiązkowym wykrzyknikiem), by jak najwięcej osób weszło ( tak jak koledzy wyżej wypunktowali). Bardzo nie lubię takich mylących tytułów i takiego dziennikarstwa. Co do samej gry, to się dopiero okaże ile nowych CoD-ów się sprzeda, więc nie ma na razie co się ekscytować ( pewnie będzie wysoko, ale mam nadzieję, że te sprzedaże kolejnych generycznych odsłon w końcu wyhamują, bo kusi to innych developerów do wypuszczania niezliczonej ilości podobnych do siebie sequelów i coraz mniej nowych produkcji) . Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak zwykle, i szczerze nie jestem zdziwiony. CoD to największa marka tej generacji, czy to się graczom podoba, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrzac na opinie graczy na meracritic to chyba najgorsza czesc CoD, cale szczescie
> ze cofnalem preorder na czas...
> http://www.metacritic.com/game/pc/call-of-duty-ghosts/user-reviews

Patrząc na konta tych graczy, to nowy CoD musiał wywołać niebywale silne emocje skoro kupili wersje na X360 oraz PC i specjalnie na potrzeby wystawienia ocen obu wersjom założyli konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na konta tych graczy, to nowy CoD musiał wywołać niebywale silne emocje skoro
> kupili wersje na X360 oraz PC i specjalnie na potrzeby wystawienia ocen obu wersjom założyli
> konta
Dla mnie moga i nawet opinie kopiowac osoby piszacej powyzej, tak jak zrobili to tworcy gry: http://www.youtube.com/watch?v=5E82ZkHTiVU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby sumaryczna wartość sprzedanych konsumentom (a nie sieciom sklepów) egzemplarzy opiewała na taką kwotę, można by mówić o "rekordach". Na chwilę obecną dane te niewiele znaczą - nie wątpię, że gra znajdzie masę nabywców ("taki rynek"), ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2013 o 21:31, Tom_pl napisał:

To się na razie chwalą ile dali w towarze :) a lepiej niech napiszą ile się sprzedało.


Tak, tylko pomyśl ile musiało być pre orderów, że im się opłacało tyle wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby postąpili podobnie jak konkurencja udostępniając betę przed premierą, przynajmniej część nabywców nie plułaby sobie teraz w brodę. Kupowanie kota w worku czasem się zwyczajnie nie opłaca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować