Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Project Cars także na nextgenach i SteamOS

6 postów w tym temacie

Nie będzie wersji na obecne generacje konsol (PS3 i X360), @ Piotrek54321 W tym miesiącu do listy samochodów dołączyły trzy mclareny wiec jest co robić. Po za tym gdyby nie było wsparcia graczy o grze za pewne do tej pory by nikt nie wiedział (a postęp prac byłby taki sam) i nikt by nie marudził że długo. Z resztą lepiej dłużej a dobrze niż po łebkach i wydawać setki paczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo ukaże się Assetto Corsa w Steam Early Access, wydarzenie o wiele bardziej istotne niż cokolwiek związanego z pCars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ xystof Już nie przesadzajmy. Ja tam hajpu na AC nie rozumiem. Sam mam wersję preview w tej chwili i jakoś nakręcony nie jestem. A co do Steam Early Access to dostaniemy bete i na pełną grę trzeba z rok będzie poczekać. :/ (to co się dzieje z rFactor 2 to dla mnie przegięcie i zaczyna być mi szkoda wydanej kasy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem "hajp" na AC, natomiast strasznie mnie irytuje zachowanie fanów tej gry, którzy traktują CARS jako półprodukt czwartej kategorii dla casuali... Serio, nie każdy chce ultra-realizmu. CARS będzie czymś a''la Forza, jeżeli chodzi o model jazdy, nawet ciut bardziej realistyczne, więc mi to odpowiada w 200%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować