Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszą rocznicę War Thunder uczczono zwiastunem

11 postów w tym temacie

Bo mają się czym chwalić. Wczoraj po paru miesiącach wróciłem do gry. Jest po prostu boska. Kiedy wyjdą jednostki naziemne Wargaming będzie mogło powoli pakować walizki ze swoim Wotem (nie wspominając o World of Warplanes)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje dobra gra, wg mnie znacznie lepsza od War of Warplanes. Jednak najbardziej czekam na jednostki naziemne, potem wodne i połączenie ich w jedną wielką bitwę. Ale na to pewnie jeszcze "chwilkę" poczekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 17:47, Franco_Costa napisał:

Osobiście większą frajdę miałem z World of Warplanes . War Thunder ma potencjał, ale

Cenię twoją subiektywną opinię, ale całkowicie się z tobą nie zgadzam, samoloty od WG są słabe.

Dnia 07.11.2013 o 17:47, Franco_Costa napisał:

musi jeszcze wiele poprawić.

wystarczy że wprowadzą jednostki naziemne i WG leży i kwiczy. Z drugiej strony WoT już teraz jest niegrywalny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:08, Paoro napisał:

wystarczy że wprowadzą jednostki naziemne i WG leży i kwiczy. Z drugiej strony WoT już
teraz jest niegrywalny..

Zasadniczo pozwolę się nie zgodzić. Sam narzekam na WoT i jego wady bo ma ich sporo (głównie polityka WG) WoT jest bardzo grywalny. Najczęściej niestety krzyk jak to on technicznie nie jest do ogarnięcia słyszy się od kiepskich jego graczy którzy nie poświęcają nawet 5 min aby przyjrzeć się mechanice. A co do GF to zobaczymy jak będzie, samoloty mają o kilka lig przed WoWp ale narazie po pierwszych gameplayach czołgów jestem sceptyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:22, Tomoya-kun napisał:

> wystarczy że wprowadzą jednostki naziemne i WG leży i kwiczy. Z drugiej strony WoT
już
> teraz jest niegrywalny..
Zasadniczo pozwolę się nie zgodzić. Sam narzekam na WoT i jego wady bo ma ich sporo (głównie
polityka WG) WoT jest bardzo grywalny. Najczęściej niestety krzyk jak to on technicznie
nie jest do ogarnięcia słyszy się od kiepskich jego graczy którzy nie poświęcają nawet
5 min aby przyjrzeć się mechanice. A co do GF to zobaczymy jak będzie, samoloty mają
o kilka lig przed WoWp ale narazie po pierwszych gameplayach czołgów jestem sceptyczny.

Wiesz co, zachęciłeś mnie do zagrania w WoTa, w ostatni tydzien wszystko przegrywałem, dosłownie co bym nie robiłem, tak z ciekawości zagram dzisiaj i zobaczymy czy się cos zmieniło ale wątpie. Przez hordy bezmózgich małp nie da się w tą grę grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:22, Tomoya-kun napisał:

> wystarczy że wprowadzą jednostki naziemne i WG leży i kwiczy. Z drugiej strony WoT
już
> teraz jest niegrywalny..
Zasadniczo pozwolę się nie zgodzić. Sam narzekam na WoT i jego wady bo ma ich sporo (głównie
polityka WG) WoT jest bardzo grywalny.

Jest grywalny bo nie ma konkurencji.
Tu nie chodzi tylko o technikalia czy politykę WG, ale także system wynagradzania. W Thunderze dostajesz expa i kasę już w czasie bitwy za zniszczenia wsparcie, itp, a później w zależności od wyniku bitwy dodatkowy bonus. Zupełnie inaczej odblokowywuje się kolejne tiery, itp.
Jest po prostu sprawiedliwiej. Tutaj nie czuję bata na plecach za to że dobrze grałem a pozostali gracze z drużyny spartolili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 18:59, Paoro napisał:

Wiesz co, zachęciłeś mnie do zagrania w WoTa, w ostatni tydzien wszystko przegrywałem,
dosłownie co bym nie robiłem, tak z ciekawości zagram dzisiaj i zobaczymy czy się cos
zmieniło ale wątpie. Przez hordy bezmózgich małp nie da się w tą grę grać.

Powiedz mi tylko co sprawia że sądzisz że GF będzie inne? Tak jak to się mówi każde mmo jest dobre do czasu aż nie spotka jego najgorsza możliwa rzecz - gracze. I jakoś wątpię czy nagle w WT będziesz miał same normalne teamu złożone z ogarniętych graczy tym bardziej że już teraz są tam chordy matołów za sterami samolotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 19:04, Darkstar181 napisał:

Tu nie chodzi tylko o technikalia czy politykę WG, ale także system wynagradzania. W
Thunderze dostajesz expa i kasę już w czasie bitwy za zniszczenia wsparcie, itp, a później
w zależności od wyniku bitwy dodatkowy bonus. Zupełnie inaczej odblokowywuje się kolejne
tiery, itp.
Jest po prostu sprawiedliwiej. Tutaj nie czuję bata na plecach za to że dobrze grałem
a pozostali gracze z drużyny spartolili.

Cóż zgodzę się choć przynajmniej ostatnio do WoT dodali ten system który i tak nagradza normalnie za przegrane gdzie się wykazaliśmy. Ale jest ten problem że WT to obecnie jeszcze większy grindfest niż cokolwiek co pokazuje WG + niestety tam jeśli masz kasę to w sumie możesz sobie z tego zrobić P2W bo większość rzeczy da się kupić za ichniego golda. Tu przydało by się aby Gajin też się z tym ogarnęli bo ciągle obiecują poprawy ekonomi gry a ta dalej leży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować