Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BlizzCon 2013 – śledź naszą relację z targów Blizzarda!

26 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2013 o 17:48, Frezko napisał:

Ciekawe czy powiedzą coś o filmie Warcraft


Film Warcraft – prezentacja
22:00 - 23:00 CET

w sobotę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 21:14, Muradin_07 napisał:

Nie... według mnie Heroes of the Storm nie będzie LoLkillerem... ;)

Również daleki jestem od entuzjazmu. Zależy też, czy zrobią coś bardziej casualowego od LoL, przy Hearthstone mieli o tyle łatwiej, że na polu karcianek online nie mają mocnej konkurencji. W przypadku Heroes of the Storm może im być trudniej przekonać fanów LoLa czy Doty 2 do zmiany gry, ale równie dobrze mogą wcale nie aspirować do pokonania tych gier w e-sporcie, tylko do bardziej niedzielnych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 03:07, Arcling napisał:

> /...ciach../

Dokładnie, LoLa nie pobiją ale z kolei DOTA 2?? Tutaj mają spore szanse gdyż owa DOTA jest totalną klapą<według mnie>.
A co do WarCraft 4 to nie zgodzę się z tobą Muradinie, to nie jest jakieś malutkie studio które nie pogodziło by prac nad grą jak i wsparciem dwóch tytułów RTS jak i w aspekcie jednego gracza jak i szeroko rozumianego e-sportu. Migracja?? Myślę, że i bez migrowania z SC2 znajdą się ludzie i to pewnie liczeni w milionach. Ale to jest moje zdanie zatem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard ma wystarczająco dużą ekipę że by zrobić wiele takich imprez e sportowych a patrząc na wydatki blizzarda to dla nich opłacić taką impreze e sportową to jak splunąć.Co do migracji to myślę że wielu będzie grać w Starcrafta 2 tak jak i Warcrafta 4 bo jedno jest obsadzone w klimatach kosmosu a drugie w całkiem innych zresztą nawet rozgrywka się różni bo jedno tak że dowodzisz jednostkami a drugie jeszcze miało bohatera który wspierał jednostki co dawało odmienny styl gry.No i za pewne na płynie wielu nowych graczy do Warcrafta 4 ja np nie gram w Starcrafta 2 ale Warcrafta 4 bym grał.O ile wyjdzie Warcraft 4:D.
Co do Heroes of The Storm to na pewno nie zabije League of Legends ale będzie za pewne jego największym konkurentem i gracze moba będą mogli w końcu pograć na innej mapie z nowymi bohaterami ze znanych produkcji Blizzarda bo szczerze mówiąc jak grasz bardzo długo na jednej mapie to powoli ona staje się nudna.O ile dobrze zrobią Heroes of the Storm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o wsparcie dwóch gier, bo to to jest pikuś - mają WoWa, teraz HS, SC II, zaraz Heroes of the Storm. Jednak tak naprawdę gdyby zrobić jeszcze rozgrywki w Warcraft IV skończyłoby się to tym, że trzeba by było dzielić wszystko na pół i faktycznie znowu SC zostałoby w Korei tylko. A teraz wszystko skupione jest na WCSach, które w następnym roku mają być jeszcze dodatkowo rozwijane i tak dalej. Dlatego gdyby mieli zrobić jeszcze turnieje w ramach Warcrafta na taką skalę (a tego powiem szczerze się spodziewam) to tutaj byłby problem.

Nie oznacza to, że nie chcę Warcrafta nowego na swojej półce. Chcę jak najbardziej... ale może 2 lata po premierze dodatku do SC II. Tak by wychodziło mniej więcej po premierze Brood War, potem WIII. A migracja to jest problem - wielu graczy po pojawieniu się SC II na scenie e-sportowej przestało grać lub też nie odnosiło już takich wyników jak wcześniej. A to też równa się utracie bohaterów sceny, którzy reklamują grę, zachęcają graczy do zabawy nawet na tym poziomie brązowym w ladderze. Głównie polecam tutaj film State of Play, który pokazuje problem koreański z tym związany i nie tylko akurat ten.

Mam jeszcze jednak pytanie do Krzysztofa Ogrodnika: czy będziecie w stanie także napisać kilka słów na temat tego jakie zmiany będą się miały pojawić w ramach Starcrafta II? Bo ten panel będzie także koło godziny 22-giej jak dobrze patrzę w harmonogram. Nawet taka krótka piguła z najważniejszymi zmianami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować