Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BlizzCon 2013 – śledź naszą relację z targów Blizzarda!

26 postów w tym temacie

Krzysiek Ogrodnik

Fani Warcrafta, StarCrafta i Diablo jutro zaczynają świętowanie – kolejna edycja imprezy legendarnego studia ruszy z przytupem. Będą nowe informacje o Diablo III: Reaper of Souls i Heroes of the Storm, spodziewamy się również zapowiedzi nowego dodatku do WoW-a!

Przeczytaj cały tekst "BlizzCon 2013 – śledź naszą relację z targów Blizzarda!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 15:48, Antek100100 napisał:

"(przyszłość, teraźniejszość i przyszłość gry)"- chyba wkradł się błąd ;}

A tam błąd, po prostu nikogo nie obchodzi przeszłość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 15:51, Dared00 napisał:

> "(przyszłość, teraźniejszość i przyszłość gry)"- chyba wkradł się błąd ;}
A tam błąd, po prostu nikogo nie obchodzi przeszłość ;)

Racja :> A faktycznie to chyba autokorekta spłatała mi psikusa. Dzięki za cynk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic o SC 2 ;(

A poważniej- może teraz otwarta beta Heartstona? Są już ludzie, którym granie w betę (w sensie w grę, nie że w wersję) się znudziło (tak...), a beta trwa i trwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że Blizzard tym razem dobrze trzyma tajemnicę. O poprzednich dodatkach było już wiadomo na długi czas przed Blizzconem i bywały też szczegółowe wycieki (jak ten od Cataclysmu), a tym razem nie wiadomo, która nazwa będzie od czego. W każdym razie dobrze, że nowy dodatek poznamy już na starcie. Dodatki do D3 i SC2 również mnie interesują, Hearthstone praktycznie wcale, a Heroes of the Storm tak średnio. Przy tym ostatnim Blizzard może mieć znacznie trudniej, niż przy innych tytułach, wchodząc na tak przesycony rynek MOBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2013 o 17:48, Frezko napisał:

Ciekawe czy powiedzą coś o filmie Warcraft lub Warcraft 4


Warcraft 4? Znając ich taktykę nie powiedzą, jeśli gra nie będzie w zaawansowanej produkcji (tzn. jeszcze 4 lata do wydania)... A na to się nie zanosi, ponieważ Blizzard nie myśli nawet jak wrócić do Warcrafta rts- wątpie, by robily ciągle plany "co jesli zamiast dodatku do Wowa wrócimy do rtsa", ale jak się za to zabiorą to można liczyć na coś świetnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zapowiedzą W4 albo powiedzą coś o filmie. P.S. I naprawdę nie sądzę by taką nazwę nosił dodatek do WoW''a chociaz mogę się mylić, chociaż to pasuje bardziej do nazwy dodatku dla hearthstona a po 2 ta nazwa to baje fanów z nieoficjalnych forów ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie rozumiem, Blizzard kreci sie glownie wokol 3 gier i żeby wydawać wokol nich swoj wlasny event? Mogliby tą kasę wylozyc na dopracowanie swoich gier, na ktore coraz wiecej osob narzeka, a nie robic sztuczny rozglos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard... firma, która chyba jako jedna z niewielu faktycznie przykłada rolę do patchów i innych tego typu rzeczy podobnie jak Valve.

Natomiast co do samej idei BlizzConu to prawda jest taka, że gry Blizza są częścią popkultury. Dodatkowo jest to nie tylko miejsce, gdzie dowiemy się coś o nowym dodatku do WoWa czy innych. Tam też odbywa się wiele czy to finałów (SC II na przykład) czy turniejów w ogóle (w tym roku pokazowy w Hearthstone, bo inaczej tego nazwać nie potrafię po liście zaproszonych graczy).

To tak samo jakby powiedzieć - dlaczego Riot organizuje LCSy? Przecież mogliby tą kasę wyłożyć na uporanie się z problemami serwerowymi na EU, gdzie co chwilę na reddicie widzę na czerwono "serwery EU(W, NE) mają problemy, rankedy wyłączone" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Myszasty - zapytasz o Warcraft 4?

Dobre pytanie jestem za bo W4 to największe co mi się od Blizzard aktualnie marzy ! Myszasty pytaj o W4 i duś ich tym pytaniem tak by puścili parę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie liczyłbym na Warcrafta 4 ani też na to, że powiedzą jakieś konkrety o tym. Inwestują w Starcrafta 2 jako RTSa e-sportowego, a dwóch takich gier wspierać im się niespecjalnie opłaca. Poza tym, teraz wchodzą z dwiema grami f2p, głównie z myślą o casualach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tak:
- Data otwartych testów Hearthstone
- Zapowiedź + cinematic nowego dodatku do wowa
- Data premiery D3:RoS i zapowiedz kolekcjonerki (+ coś jak 2 lata temu z annual passem, rok wowa wykupiony to za darmo D3:RoS)
- Dużo o "Blizzard Dota" może cinematic
- Nic o Sc2 i Titanie (pewnie za rok)

To moje podejrzenia podejrzewam że w większoci będą trafne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak nie skreślał bym tego WarCrafta 4 gdyż, nie zgadzając się z @Arcling, Blizzardowi nie dość, że opłaci się mieć dwa takie RTS''y to jeszcze wyśrubują sobie tym W4 jakiś rekordzik.

Ja to widzę tak: Zapowiedzą nowy dodatek do WoW <to pewne> i będzie nim The Dark Below, do tego Heroes of Storm<MOBA> i coś co ma wszystkich zamurować: WarCraft 4 Warlords of Drenor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mówi się, że o Warcraft IV pierwsze informacje będą się pojawiały po wyjściu Legacy of the Void. Głównie dlatgo, że własnie SC II jest cały czas rozwijane pod kątem e-sportowym i tak naprawdę posiadanie dwóch tytułów, w które można grać na takim poziomie ciężko byłoby utrzymać. No powiem szczerze, że nie wyobrażam sobie tego ile kasy musieliby wydać na zrobienie dwóch takich eventów ze sporymi nagrodami pieniężnymi. Też sytuacja wygląda tak, że wielu graczy z WIII przeszło niedawno do SC II. Ponowna migracja więc byłaby dosyć... może nie ciężka. Po prostu pojawiłaby się taka myśł "to tak naprawdę zmarnowałem czas, pieniądze i tak dalej, bo pograłem może z rok-dwa lata".

Kasa ze sprzedaży singla i gier w pudełkach to jedno, ale też jest to drugie dno e-sportowe, w którym Blizzard jeżeli rozłoży siły na dwa tytuły to zapewne straci. Na pewno w walce z LoLem i Dotą 2 o prym w tej dziedzinie.

Nie... według mnie Heroes of the Storm nie będzie LoLkillerem... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować