Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajmy razem przyszłość World of Warcraft. Relacja z BlizzCon 2013 - start o 21:30!

62 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2013 o 14:13, Benlor napisał:

Nie czaje .. Arthas miał nie umierać?
Czy chodzi ci o kwestie ze zawsze ma być lich king ?

Ja tam zawsze obstawiałem rolę Ner''Zhula w tym wszystkim.
Łeb miał tęgi, że wyrolował Płonący Legion i cała główną świtę, a sam został potem wydymany "nawet nie wiem kiedy" ;p

Dnia 08.11.2013 o 14:13, Benlor napisał:

Rozumiem czepiania się zakończenia Cata.. ale Wotlkowe było dobre.

Cata? pfff Nowy dodatek jeszcze bardziej mnie przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brzmi cudownie. Już zaczynam odkładać kasę i koniecznie muszę to mieć. Coś czuję,że po tym dodatku wrócą ludzie do WoW''a <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 22:32, Bojcio napisał:

22:27
Boost to 90 - jedna z nowości. (trocz)
Na filmiku jest że do 100 lv, więc jak?

Filmik 2:10. "Boost to 90 and play immediately"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zestaw tekstur nowych, nie no spoko.

Wszystko to samo było po poprzednim dodatku. ahy ohy i trochę śmiechu że pandy.. a jak wyszło wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mnnie gucio co obchodzi jakies mmo to omija mnie masa historii? Warcraft to byl i bedzie strategia, a nie jakies bzdurne mmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 14:13, Benlor napisał:

Nie czaje .. Arthas miał nie umierać ? Czy chodzi ci o kwestie ze zawsze ma być lich
king ? Jasno to było wyjaśnione dlaczego taki musi być . Chyba że liczyłeś że po jego
śmierci wszędzie kwiatki wyrosną a undead''dzi staną się na powrót żywymi i wrócą do
domu jak gdyby nigdy nic :p .

Rozumiem czepiania się zakończenia Cata.. ale Wotlkowe było dobre.


Czy ja naprawdę muszę tłumaczyć, dlaczego ten filmik prezentuje poziom Uwe Bolla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoba pisząca relację chyba nie ma pojęcia o lore, z klanami trochę się pomieszało, a głównym antagonistą będzie znowu Garrosh (z przyszłości), który zbiera dawną Hordę w Iron Horde, czemu Alliance i Horda muszą się przeciwstawić. Wygląda to trochę na filler, bo nie posuną historii z obecnej linii do przodu.

Po Pandarii zresztą nikogo nic nie zdziwi. Dodatek ogólnie nie zapowiada się na jakąś rewolucję, dość standardowy pod względem contentu. Oby nie przesadzili z farmingiem jak w MoP, a co jest prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Czy ja naprawdę muszę tłumaczyć, dlaczego ten filmik prezentuje poziom Uwe Bolla?

Tak, w sumie musisz. Nie potrafimy czytać w myślach, wybacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Boost to 90 and play immediately"

Miałoby sens w przypadku starych postaci. Ja wiem, że wylevelowanie nowej postaci od 1 lvl do maksymalnego to już kwestia tygodnia albo dwóch ale 90 lvl dla każdego co chce poważnie zachwieje każdym aspektem gry, bardzo ryzykowne i głupie rozwiązanie. Mało tego, powołując się na MMO Champion:

"The end of this expansion is going to spill over into the next one. Many more expansions are lined up now."

Najbardziej jestem jednak ciekawe problemu milionów hpsów, czy zdecydują się w końcu na rozwiązanie jakie mieli zastosować w poprzednich dodatkach i dosłownie znerfią całą grę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak zapowiedzieli dodatek do pand, byłem zły.

A dziś jestem tak zakręcony, że normalnie nie zasnę z wrażenia. Szykuje się naprawdę świetne rozszerzenie. I w końcu nowe modele postaci! Na to czekam od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 22:45, QST07 napisał:

Czyli jak mnnie gucio co obchodzi jakies mmo to omija mnie masa historii? Warcraft to
byl i bedzie strategia, a nie jakies bzdurne mmo...


Warcaft to był ale nie jest i już nie będzie strategia, no może za 20 lat będzie znając politykę wydawniczą blizzarda. Lore w Wowie jest strasznie rozbudowany, to jest gra mmo, a jednym z istotnych elementów tych gier jest właśnie rozbudowany lore. Warcrafty przy wow są niczym briefing do encyklopedii.

Dodatek mnie zniechęca. Ale poprawa animacji i modeli postaci są niezbędne, dobrze że blizz się wreszcie za to bierze, chociaż szkoda, że tak późno. Przydałaby się jeszcze poprawa systemu walki, aby nie był tak strasznie prymitywny. Ale tego pewnie nie doczekamy, bo wymagałoby to pogrzebania trochę w enginie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować