Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajmy razem przyszłość World of Warcraft. Relacja z BlizzCon 2013 - start o 21:30!

62 postów w tym temacie

> Ale dlaczego zakladasz, cos czego nie mozesz byc pewnym. Fajnie ze Blizz wydaje WoWy,
> moze szybciej sie ludziom przejje.

ok, stwierdzenie, że wow już nie będzie rtsem to nadużycie, ale gram w produkty tej firmy "od premiery" od czasów warcrafta ii i dostrzegam pewien schemat w ich polityce wydawniczej. A na logikę, gdy Wow się ludziom przeje, to w już ogóle nie będą chcieli wracać do warcrafta w żadnej formie. I stąd moja prognoza.

> Interesujace, ze jestem jedyna osoba ktora wkur**&^% taka forma "prezentacji" dodatku
> przez gram.pl ... naprawde trudno bylo poczekac 10-15-20 min i napisac spojnie wszystko
> niz pisac 3 slowa co linijke? No kurna. Tragedia, zal i masakra w jednym.

Nie jesteś jedyny. :) Ale myślę też, że nie ja jedyny uważam, że teraz to już nawet redaktorzy pudelka prezentują dziennikarstwo na wyższym poziomie niż ci z gram.pl. Tam przynajmniej zdążają się bystre ironie. A czytając gram.pl, czasami odnoszę wrażenie, że artykuły piszą podniecone nastolatki, których spektrum zainteresowań ogranicza się do grania w gry i fapania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 14:48, Arcling napisał:

> Pomysł z garnizonem wydaje się z jednej strony ciekawy ale strach pomyśleć jak masa
graczy
> zabuduje cały Draenor swoimi budynkami. Mam nadzieję, że będą istnieć jakieś ograniczenia

> i warunki dystansu między garnizonami.
Będziesz widzieć tylko swój garnizon (i ewentualnie osoby zaproszone do party). To będzie
fazowane na tej samej zasadzie, co farma w MoP - każdy będzie widział swoją wersję, osobny
progress.


Nie doczytałem w którymś miejscu. Dzięki za wyjaśnienie :) . Teraz jeszcze bardziej podoba mi się ten pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować