Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Poznajmy razem przyszłość World of Warcraft. Relacja z BlizzCon 2013 - start o 21:30!

62 postów w tym temacie

Najważniejsza informacja tego roku jak dla mnie! Mam szczerą nadzieje, że zapowiedzą dodatkowo odświeżone modele postaci dla graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że nie wyjdzie coś typu Mist of The Słoniolandia czy Mist of The Murlockadnia i nie zrobią takiej gały jak odwalili z Pandami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 10:47, Frezko napisał:

Mam tylko nadzieje że nie wyjdzie coś typu Mist of The Słoniolandia czy Mist of The Murlockadnia
i nie zrobią takiej gały jak odwalili z Pandami.


Tia, bo wilki i krowy sa super duper, a pandy sa beee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czy tylko ja uważam, że Warlords of Draenor to będzie jakiś deck do Hearthstone?

Też uważam, że to będzie może coś związanego z Hearthstonem albo czymś nie związanym z grą World of Warcraft. Może to potwierdzać fakt, że przy opisie rejestracji znaku towarowego była wzmianka o urządzeniach mobilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Czy tylko ja uważam, że Warlords of Draenor to będzie jakiś deck do Hearthstone?


> Też uważam, że to będzie może coś związanego z Hearthstonem albo czymś nie związanym
>z grą World of Warcraft. Może to potwierdzać fakt, że przy opisie rejestracji znaku towarowego
>była wzmianka o urządzeniach mobilnych.

Racja, ale pisze tam tez o komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 11:15, Berkel napisał:

Czy tylko ja uważam, że Warlords of Draenor to będzie jakiś deck do Hearthstone?


Rowniez sadze ze to raczej zwiazane cos z hearthstonem. Ludzie troche sie zagalopowoali, na roznych forach potworzyly sie bzdury co do glownego bossa w nowym dodatku i masy rzeczy ktore sa wyssane z palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW mnie obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg... Poproszę o Warcraft 4 - bezpośrednią kontynuację The Frozen Throne. Uznajmy, że WoW to spin-off, "historia alternatywna", bo fabularnych bzdur w tym produkcie inaczej wytłumaczyć się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> WoW mnie obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg... Poproszę o Warcraft 4 - bezpośrednią
> kontynuację The Frozen Throne. Uznajmy, że WoW to spin-off, "historia alternatywna",
> bo fabularnych bzdur w tym produkcie inaczej wytłumaczyć się nie da.

Fabularnych bzdur?? Przyklad z Wotlka Przebudzenie Krola Licha to bzdura ? nie nawiazuje do fabuly ? A tak pozatym wow jest kontynuacja warcrafta tylko w innym gatunku (MMORPG).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co tym razem będzie, choć raczej ze względu na zainteresowanie samym lore, grać w to mi się już nie chce. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 13:02, Cukrzyca napisał:

Fabularnych bzdur?? Przyklad z Wotlka Przebudzenie Krola Licha to bzdura ? nie nawiazuje
do fabuly ? A tak pozatym wow jest kontynuacja warcrafta tylko w innym gatunku (MMORPG).


Jeśli to ma być kontynuacja historii WC, to ja serdecznie dziękuję.
http://www.youtube.com/watch?v=qAIrj_Vqdfc

Kicz. Chała. Dno. A to tylko przykład, WoW jest pełen takich wymysłów Metzena, przy których ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem... Cały wątek Bolvara w WotLK uważam za jedno z najlepszych rozwiązań fabularnych w WoW. Czego nie da się powiedzieć o ginących / pokonywanych, ale ciągle powracających, przeciwnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli to ma być kontynuacja historii WC, to ja serdecznie dziękuję.
> http://www.youtube.com/watch?v=qAIrj_Vqdfc
>
> Kicz. Chała. Dno. A to tylko przykład, WoW jest pełen takich wymysłów Metzena, przy których
> ręce opadają.

Nie czaje .. Arthas miał nie umierać ? Czy chodzi ci o kwestie ze zawsze ma być lich king ? Jasno to było wyjaśnione dlaczego taki musi być . Chyba że liczyłeś że po jego śmierci wszędzie kwiatki wyrosną a undead''dzi staną się na powrót żywymi i wrócą do domu jak gdyby nigdy nic :p .

Rozumiem czepiania się zakończenia Cata.. ale Wotlkowe było dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warlords of Dreanor, raczej słabym motywem na dodatek, prędzej deck do HS lub jakaś nowa marka (coś na mobile, albo strategia na przeglądarki). Bardziej mi The Dark Below pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i macie wasze "nie, nie, to nie może być dodatek do WoWa, to na pewno dodatek do gry która jeszcze nie wyszła!".
Lel.
also
>Boost to 90 and play immediately
WoW właśnie umarł ostatecznie. Można się rozejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować