Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja patriotyczna w sklepie gram.pl! Polskie gry w wersjach cyfrowych taniej nawet o 75 procent!

13 postów w tym temacie

gram.pl

Nie macie planów na długi weekend? Może warto spędzić go na nadrabianiu growych zaległości? W promocyjnej ofercie sklepu gram.pl znajdziecie wiele polskich gier, które do najbliższego poniedziałku (włącznie) są dostępne w atrakcyjnych cenach!

Przeczytaj cały tekst "Promocja patriotyczna w sklepie gram.pl! Polskie gry w wersjach cyfrowych taniej nawet o 75 procent!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2013 o 14:17, Darkstar181 napisał:

Ej, jest Gunslinger za 2 dychy, całkiem dobra nowa giera :)

Właśnie też się nad nią zastanawiam. Za dwie dychy chyba się skuszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ej, jest Gunslinger za 2 dychy, całkiem dobra nowa giera :)
> Właśnie też się nad nią zastanawiam. Za dwie dychy chyba się skuszę.

Ta gra jest nawet warta 60 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wiedźmin nie jest juz polska gra?

Obie części Wiedźmina już każdy ma - przecież wielokrotnie były rozdawane wręcz prawie za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brać Gunslingera jeśli ktokolwiek ma jakieś wątpliwości! Za 20zł to świetna okazja. Jak dla mnie to nie tylko jeden z najlepszych shooterów tego roku ale i jedna z najlepszych gier w jakie przyszło mi w tym roku grać w ogóle. Masakryczna, nieskrępowana niczym rozwałka. "Arkejdowe" naparzanie z niegłupią i bardzo pomysłowo poprowadzoną linią fabularną. Do tego kapitalnie wyglądający i wpasowujący się w nieco groteskowy klimat całości cell shading.
Na mnie gra zrobiła ogromne wrażenie i dała mi masę frajdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować