Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

10 lat Tamagotchi

40 postów w tym temacie

Też miałem i to nawet oryginalne :- D nie te podróby w których było do wyrobu po ''pińcet'' zwierzaków. Z tego co pamiętam orygnialne było białe jajko z kurczakiem i rówżowe z dinozaurem. Ja miałem dinozaura :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooo... Limitowane tmagotchi. Pamiętam, że kiedy skończyłem osiem lat, to soie takie cacko kupiłem, troszczyłem się nim i bawiłem z nim (wirtualnym zwierzaczkiem), mania trwała rok, a potem się znudziło. Co jak co, ale prawdziwy pies jest the best :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zarąbiste, zawsze chciałem mieć takie, ale bałem się o swoje zdrowie psychiczne po tym, jak kupiłem sobie od "Ruskich" kieszonsolę z Tetrisem za 8 zł. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam też miałem takie ,,cuś". Rybka zdechła z przekarmienia a potem wyczerpały sie baterie i pobiegłem grać w piłke z osmarkanym nosem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa też to pamiętam choć sam nie miałem.

>>Matis47 a czy przypadkiem Nintendogs nie są właśnie czymś takim?? DS''a nie mam ale wydaje mi się że to właśnie takie Tamagochi 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale znacznie bardziej rozbudowane. Generalnie zasady są takie same. Nie grałem, ale interesowałem się tym tytułem. Polecam lekturę recenzji w otchłaniach netu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też pamętam jak chodowałem swojego... człowieczka hehe przy narodzinach było 50% szans na chłopca i 50% na dziewczynkę (gdy nie miałem tego pierwszego kasowałem dziewczynkę i uruchamiałem od nowa :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kuuurde, jak to dawno było xD
Ja miałem takiego fajnego dinozaura! Ale niestety mi się zgubił, jeszcze pamiętam, że cały dzień płakałem xD. Miałem wtedy 5\6 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 22:27, SiniS napisał:

Też miałem i to nawet oryginalne :- D nie te podróby w których było do wyrobu po ''pińcet''
zwierzaków. Z tego co pamiętam orygnialne było białe jajko z kurczakiem i rówżowe z dinozaurem.
Ja miałem dinozaura :- )


Też miałem dinozaura orginalnego! Pamiętam, dostałem go od cioci, co to była za radość ("mała rzecz, a cieszy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2006 o 21:08, Adham napisał:

Hehe... ja to jeszcze gdzieś mam :) Bawilem się tym kilka(naście?) lat temu :)


Raczej kilka, bo jesli Tamagochi obchodzi 10 urodziny, to raczje trudno bylo je miec kilkanascie lat temu. :)
A co do swojego zwierzaka, to tez mialem i to jako jeden z pierwsyzch. Bylo to zielone jajko z pieskiem w srodku (troche glupie polaczenie). Jak zwykle raczje glupio na tym wyszedlem, bo jakis czas pozniej, kiedy byla to juz prawdziwa obsesja na ich punkcie, zaczely pojawiac sie takie z kilkoma zwierzakami. Wiecej zabawy. I zazdroscilem kolega mozliwosci hodowania pingwina... :( Ide poszukac mojego Tamagochi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować