Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pudełka z PlayStation 4 w USA i Kanadzie z voucherem na 10$, miesiącem PS Plus

10 postów w tym temacie

Zawszxe było tak i będzie iż nasz region jest zbyt mały dla sony , dlatego skupia się na Ameryce gdzie większość to u użytkownicy XBOXa . Zamiast Sony skupić się na nas czyli EUROPEJCZYKACH woli wylewać poty tam .
Lecz mam nadzieję że może nie na premiere lecz na święta które są miesiąc po premierze dadzą jakieś fajne zestawy lub na przykład to co ameryka i kanada dostanie w preorderze .

SONY weź się do roboty !!!

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My dostajemy za to świetny bundle z KZ i kamerką, którego w USA próżno szukać. Coś za coś. Moim zdaniem dostaliśmy lepszy deal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 12:32, addek21 napisał:

My dostajemy za to świetny bundle z KZ i kamerką, którego w USA próżno szukać. Coś za
coś. Moim zdaniem dostaliśmy lepszy deal.

Tyle że bundle na premierę jest dostępny tylko dla wybranych, zaś voucher dostają wszyscy chętni (i niechętni).
Coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > My dostajemy za to świetny bundle z KZ i kamerką, którego w USA próżno szukać. Coś
> za
> > coś. Moim zdaniem dostaliśmy lepszy deal.
> Tyle że bundle na premierę jest dostępny tylko dla wybranych, zaś voucher dostają wszyscy
> chętni (i niechętni).
> Coś za coś.
Ta oferta z voucherami też jest dostępna tylko na premierę (i pewnie niedługo po niej). Na stronie: http://blog.us.playstation.com/2013/11/08/a-threefold-surprise-for-ps4-owners/ jest napisane:
"We are excited to provide those of you in the US and Canada with a special promotional voucher in every PS4 box* that includes" a * oznacza: Available for a limited time only.

Czyli w sumie też dla wybranych, którzy biorą na premierę lub blisko premiery. Co więcej, 30 dniowy Plus i Music Unlimited jest dostępny tylko "Only for new subscribers". Nasze promo lepsze, bo oszczędzamy około 70 funciaków brytyjskich na tym zestawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 12:32, addek21 napisał:

My dostajemy za to świetny bundle z KZ i kamerką, którego w USA próżno szukać. Coś za
coś. Moim zdaniem dostaliśmy lepszy deal.

Tak z ciekawosci: gdzie - poza allegro - widziales taki "deal"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > My dostajemy za to świetny bundle z KZ i kamerką, którego w USA próżno szukać. Coś
> za
> > coś. Moim zdaniem dostaliśmy lepszy deal.
> Tak z ciekawosci: gdzie - poza allegro - widziales taki "deal"?
Mam preorder na Amazonie. Kilka tygodni temu pytali mnie, czy chcę gołą PS4 czy zestaw :D W Polsce też będzie, bo na Facebooku PlayStation Polska pisali o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 20:33, addek21 napisał:

Mam preorder na Amazonie. Kilka tygodni temu pytali mnie, czy chcę gołą PS4 czy zestaw
:D W Polsce też będzie, bo na Facebooku PlayStation Polska pisali o tym.

W Polsce jest tylko na allegro. Moze będzie w przyszłym roku. A czy to lepszy deal, to oczywiście zależy od ceny.
btw, w Polsce Playstation z Amazona ma tylko rok gwarancji. To chyba spore ryzyko, jak na niesprawdzony sprzęt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować