Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z Need for Speed: Rivals na PlayStation 4 i Xbox One

28 postów w tym temacie

Ale ja tego nie rozumiem przecież innych grach możliwe było niszczenie aut nawet na licencji a to głupie wirtualne maszyny nie da się rozwalić:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 09:30, Skull3 napisał:

Dotrwałem do fragmentu, kiedy samochód wjechał po schodach na górę... Im out.

Then you''re out of most of the NFS ever made, son.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę takie wrażenie, że obecne konsole też dałyby radę to pociągnąć. To właśnie taki HP z dodanymi paskami. Nic specjalnego. Zaczynam węszyć "spisek konsolowy". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię NFS i na pewno kupię . Może za bardzo się nie wysilili z silnikiem lecz i tak dobrze wygląda .
Z resztą nie ma co komentować za bardzo filmików ... trzeba po prostu poczekać do premiery PS4 i zagrać w NFS a potem wysuwać stosowne komentarze odnośnie szczegółów w grze .

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie rozumiem. Przecież dobrze ta gra wygląda i w końcu nie ma wymuszonych driftów!!, tylko normalny model jazdy. Grafika i trasy są klimatyczne, ciekawe. W jakimś stopniu powróciła też kustomizacja zewnętrzna wozów. I jedyne, co mi przeszkadza to super moce... A tak gra wygląda lepiej niż Hot Pursuit i Most Wanted(2012) razem wzięte.
A jak widzę narzekania na wjazd po schodach to zastanawiam się kim właściwie są ludzie czytający newsy o Need for Speedzie? ;o Z choinki się urwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem, ciągle jest "burnołto-nfs hot pursuito" + nowa nazwa, = nic nie ma tak, naprawdę nowego :) :P
mam nadzieję tylko, że noworoczny nfs będzie czymś zupełnie innym :) bo to, to już nawet nie jest interesujące... wręcz nudne i kropka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się Hot Pursuit a nowa część wygląda na coś podobnego, więc jak dla mnie może być ok. Taki przyjemny zabijacz czasu typu kupić, pograć, sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dotrwałem do fragmentu, kiedy samochód wjechał po schodach na górę... Im out.
> Then you''re out of most of the NFS ever made, son.

Przesadzasz.
Chyba zapomniałeś o:
(Road & Track Presents:) The Need For Speed
Need For Speed II
Need For Speed III: Hot Pursuit
Need For Speed IV: Road Challenge tudzież High Stakes
Need For Speed Porsche
Need For Speed Hot Pursuit 2
Need For Speed SHIFT

nie mówiąc już o tym, że tak dennego modelu jazdy i całej tej sztuczności nie było nawet w ProStreecie, Carbonie czy nawet pierwszym Most Wanted.

Im nowszy NFS tym bardziej sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 09:34, ww3pl napisał:

> Dotrwałem do fragmentu, kiedy samochód wjechał po schodach na górę... Im out.
Then you''re out of most of the NFS ever made, son.



Przesadzasz.
Chyba zapomniałeś o:
(Road & Track Presents:) The Need For Speed
Need For Speed II
Need For Speed III: Hot Pursuit
Need For Speed IV: Road Challenge tudzież High Stakes
Need For Speed Porsche
Need For Speed Hot Pursuit 2
Need For Speed SHIFT

nie mówiąc już o tym, że tak dennego modelu jazdy i całej tej sztuczności nie było nawet w ProStreecie, Carbonie czy nawet pierwszym Most Wanted.

Im nowszy NFS tym bardziej sztuczny.


/ podwójny post, sorry. Coś się popsuło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samej rozgrywki nie skomentuję, bo to zrobię dopiero po odpaleniu jakiegoś dema/zagraniu u kogoś, ale moje oko mówi mi, że wersja na XO ma sporo gorszy antyaliasing bo strasznie się zębiska w oczy rzucają. Do tego gorsze tekstury otoczenia, anizo i inne tego typu polepszacze, co zostało przykryte okropnum bluro-bloomem. Może to tylko akurat taka lokacja, a może faktycznie XO jest sporo słabszy niż PS4. Czas pokaże, wszakże to dopiero start konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umowy licencyjne sie zmieniaja a my nie mamy wgladu w ich tresc, skoncz wreszcie z tymi silnikami bo bredzisz do porzygu. W takim Burnoucie mamy niezla destrukcje blachy juz od ladnych paru lat i to na znacznie slabszych maszynach (przy czym mowimy tu o mozliwosci sprasowania wozu w pulpe, nie to co np. w Forzie czy GT), nie mamy tam natomiast licencjonowanych marek samochodow;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować