Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gameplay z Need for Speed: Rivals na PlayStation 4 i Xbox One

28 postów w tym temacie

Bardzo podoba mi się Rivals i czekam do premiery. Przynajmniej nie ma daremnej fizyki ze starego MW czy Carbona, gdzie Twój wóz waży 10 ton, a policyjne auta 100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem? W starszych NFSach też było sporo głupot.

Dnia 09.11.2013 o 14:08, Citkowsky napisał:

Need For Speed IV: Road Challenge tudzież High Stakes

Akurat sobie go "przypominam", i na przykład na luzie śmigam 170 po trawie, albo nawet po niej przyspieszam.

Dnia 09.11.2013 o 14:08, Citkowsky napisał:

Need For Speed Hot Pursuit 2

Policja rzucająca wybuchowymi beczkami z helikoptera półtorej metra nad drogą. Mmm-hmm.

Dnia 09.11.2013 o 14:08, Citkowsky napisał:

Need For Speed SHIFT

Taki NFS, że przy Shifcie 2 próbowali (nieudolnie) odciąć się od marki.

Nie mówię, że kiedyś NFSy były słabsze (bo nie były), ale zarówno wtedy jak i teraz, były i są arkadówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nfs do odstrzału. Po tym info, że większość partaczy z tego burnoutowego cyrku na stale ma się zająć tą marką (duża część ekipy przeszła do ghost games), spokojnie można zapomnieć o dobrych grach z serii need for speed. Przynajmniej w opinii fanów U1/U2 & MW - jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

8-9 okienek z jakimiś statystykami/danymi, toć to grać się nie da , bardziej zaawansowane mmo mają po ok 5-6 okienek. Na tych gameplayach nie widzę rozgrywki tylko jakieś zmieniające się dane niczym notowania giełdowe , porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałka ta gra i tak jak Citkowsky pisał model jazdy jest jakiś taki sztuczny w ostatnich NFSach.
Ostatnim NFSem w jakiego dłużej grałem był SHIFT2 i mimo iż na torze to dostarczał znacznie więcej frajdy niż inne "gorące pościgi".
Dla mnie NFS jest już stracony.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi ten materiał z Xbox One przypomina jak pędziłem w NFS III trasą Redrock Ridge. Podobne klimaty, a jednak widok zupełnie inny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować