Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - systemy rozgrywki i szczegółowa prezentacja nowej klasy postaci. Relacja na żywo z BlizzCon 2013 - start o 20:15!

26 postów w tym temacie

Nowy Chat -> www.youtube.com/watch?v=klRmnK4VHRU
Klany -> www.youtube.com/watch?v=kvmc7fJQl-E
Klany i grupy -> www.youtube.com/watch?v=dM2fSWfkOGg
Oficialny zwiastun 8.11.13 -> www.youtube.com/watch?v=KgstA1-erYQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, z tego co można wywnioskować nie jest to taki czysty paladyn jakiego można by się spodziewać. Moc czerpie z gniewu wobec swoich przeciwników i pokusiłbym się o porównanie go do księdza Alexandra Andersona z anime Hellsing. Taki powiedziałbym inkwizytor.
Takie moje wnioski, nic oficjalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyżowiec to uczestnik wypraw krzyżowych jeśli idzie o ścisłość i tak naprawdę nie ma nic ( bądź nie wiele ) wspólnego z paladynem, który jest rycerskim wzorem cnót . To tak gwoli ścisłości, a jak w grze potraktowane będzie, zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2013 o 17:49, Dvight napisał:

hmm paladyn ma chyba jedną stronę mocy :p w przeciwnym wypadku nie był by paladynem :P

Nom... bo inaczej to anty-paladyn :] A skoro walczy z szeregami Diablo to musi być dobry :]
Chociaż czy Necro z DII był faktycznie dobry, czy tylko działał na swoją korzyść ?

Osobiście czekam na wypróbowanie tej postaci, bo ani Barb ani tymbardziej Mnich mi się nie podobają ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało się nie posikałem czytając ten bełkot o jakimś czerpaniu mocy z gniewu, albo o jakimś księdzu z chińskich bajek.

Nowa klasa to kolejna wariacja paladyna, i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mało się nie posikałem czytając ten bełkot o jakimś czerpaniu mocy z gniewu, albo o jakimś
> księdzu z chińskich bajek.
>
> Nowa klasa to kolejna wariacja paladyna, i tyle w temacie.

Japońskich filmów animowanych ignorancie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całego Q&A jeden wpis? Coś słabo, na zagranicznych stronach jest o wiele więcej info, a tutaj w większości się powtarzacie, lepiej jakby to jedna osoba prowadziła, albo niech jeden pisze a drugi podrzuca pomysły i słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam nadzieję że dostaniemy dwie nowe klasy Krzyżowiec jest fajny i wielu ludzi się z niego cieszy ja tez brakowało mi czegoś na styl Paladyna. moje największe marzenie się nie spełni czyli powrót Nekromanty (Szamana nie trawie przez jego wygląd), jakiś zmiennokrztałtny na wzór Druida z dwójki byłby fajny ale to moje własne widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nadal mam nadzieję że dostaniemy dwie nowe klasy Krzyżowiec jest fajny i wielu ludzi się z niego cieszy ja tez brakowało mi czegoś na styl Paladyna. moje największe marzenie się nie spełni czyli powrót Nekromanty (Szamana nie trawie przez jego wygląd), jakiś zmiennokrztałtny na wzór Druida z dwójki byłby fajny ale to moje własne widzimisię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze mówiąc ta relacja to jakaś pomyłka. Mało info, jedynie każdy powtarza to samo w stylu "chce to pierwszy ogłosić".
Poczekam spokojnie na materiały na you tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować