Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Za kulisami Heroes of the Storm. Relacja na żywo z BlizzCon 2013 - start o 21:30!

11 postów w tym temacie

Gra wygląda obiecująco, zarówno LoL jak i Dota specjalnie mnie nie zainteresowały ale tu może znajdę coś dla siebie.

Co do premiery koniec 2014 lub 2015 rok wydają się prawdopodobnym terminem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* Cóż, LoL killer to to raczej nie będzie<zbyt duża społeczność LoLowska> ale DOTA 2 ?? Myślę, że Velve spieprzyło swoje MOBA totalnie i tutaj Blizz ma szanse powojować. HoN też jakoś wybitną MOBA nie jest także i tu jest spora szansa na odebranie kawałka tortu.

*Subiektywna opinia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazwałbym tego dota killerem, ani tym bardziej LOL killerem.
a)wiele osób gra zarówno w dotę i w lola, tak samo będzie tu
b)ta gra nie wygląda na typową mobę, bo ma jakieś dziwne objectivy, nie wspominając o wielu rodzajach map co utrudni rozwój esportu, chyba że sprowadzają się mniej więcej do tego samego.
c)gra przyciągnie rzeszę fanów blizza, każdy będzie chciał spróbować gry jako diablo albo illidian.
d)mounty w mobie? yes please. to coś nowego, diablo na unicornie? HELL YES.
e)blizzard przeważnie robi dobre gry, to będzie jedna z nich
f)są nastawieni na 20minutowe rozgrywki co oznacza, że gra będzie dynamiczna - ludzie lubią gry dynamiczne (w większości)
itd. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 10:20, marcin-malysza napisał:

* Cóż, LoL killer to to raczej nie będzie<zbyt duża społeczność LoLowska> ale DOTA
2 ?? Myślę, że Velve spieprzyło swoje MOBA totalnie i tutaj Blizz ma szanse powojować.

Pod jakim względem?

Co do HotS, brzmi to całkiem ciekawie, sporo urozmaiceń. Czekam na jakiś gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Z tym pare lat to bym nie szalał, jest to beta, ale już grywalna i ładnie wyglądająca.
>
Przeczytaj to co piszą w relacji, to jest podobno alpha a nie beta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować