Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dwa filmy o starych-nowych lokacjach z WoW: Warlords of Draenor

20 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Gdybyście przespali ostatnich kilka dni, to wiedzcie, że Blizzard zapowiedział nowy dodatek do World of Warcraft o podtytule Warlords of Draenor, który oprócz wprowadzenia kilku nowości odświeża także niektóre lokacje w grze.

Przeczytaj cały tekst "Dwa filmy o starych-nowych lokacjach z WoW: Warlords of Draenor" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek może i bedzie super, ale smutny jest fakt ze wielki i potężny Blizzard nie potrafi wymyślić na tyle ciekawej historii, że musi cofać grę do przeszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutny to mało powiedziane i wątpię by dodatek był super bo tak na prawdę nie daje nic nowego. Oczywiście parę elementów ale jak na czas jaki jest robiony i na to co powinien wnosić płatny dodatek to śmiech na sali. Nic się nie uczą z tego że każdy kolejny dodatek jest gorzej przyjmowany.

A te filmy są słabe i widać po komentarzach pod nimi że to nie tylko moja opinia. Gracze potrzebują wielkiej zmiany w wowie, by a) nie odchodzić od gry i b) by przyciągnąć te masy które odeszły (w tym ja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Dodatek może i bedzie super, ale smutny jest fakt ze wielki i potężny Blizzard nie potrafi
> wymyślić na tyle ciekawej historii, że musi cofać grę do przeszłości

Jak jesteś taki hard to wymyśl sam historie do tej gry, oni robią co mogą i ich gry są jedne z lepszych na rynku a w MMO są mistrzami i ten dodatek na pewno przywróci im z 2-3mln graczy gdy wyjdzie. Po 2 cofnięcie się do przeszłości za pomocą Caverns of Time (bo zapewne dzięki temu sie cofniemy) może być całkiem ciekawe ale nie, lepiej narzekać jak to zwykle polaczki mają w zwyczaju wiecznie im się nie podoba to co ktoś wymyśli ale sami nic nie wymyslą ciekawszego.

Kafar No i zapewne wróci im z 2-3mln graczy jak zawsze gdy wychodzi nowy dodatek co do tego nie ma wątpliwości a to że wam się nie podoba no cóż, wymyślcie coś lepszego ;>. Krytykować potrafi każdy ale robić nie ma komu. Po 2 ten dodatek póki co jest lepiej przyjęty niż MoP''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak jesteś taki hard to wymyśl sam historie do tej gry, oni robią co mogą i ich gry są
> jedne z lepszych na rynku a w MMO są mistrzami
Byli mistrzami. Od dawna nie wprowadzili nic ciekawego, do tego z każdym kolejnym dodatkiem i większym patchem gra jest upraszczana. Nie uczą się ani na własnych błędach ani na tych popełnianych przez inne firmy.

> Po 2 cofnięcie się do przeszłości za pomocą Caverns of Time
> (bo zapewne dzięki temu sie cofniemy) może być całkiem ciekawe ale nie, lepiej narzekać
> jak to zwykle polaczki mają w zwyczaju wiecznie im się nie podoba to co ktoś wymyśli
> ale sami nic nie wymyslą ciekawszego.
Tak, może być ciekawe, ale niestety to już było. I nie wprowadzi nic nowego fabularnie, bo przecież nie zmienią przeszłości. A jeśli wprowadzą jakieś brednie pokroju alternatywnych rzeczywistości etc, to będzie tylko świadczyć o tym co pisali koledzy wyżej-że nie mają nowych pomysłów.

> No i zapewne wróci im z 2-3mln graczy jak zawsze gdy wychodzi nowy dodatek
> co do tego nie ma wątpliwości a to że wam się nie podoba no cóż, wymyślcie coś lepszego
> ;>. Krytykować potrafi każdy ale robić nie ma komu. Po 2 ten dodatek póki co jest
> lepiej przyjęty niż MoP''a.
Jasne, że część wróci, tylko na jak długo? Przelecą endgame w miesiąc czy dwa i znów się znudzą. Jak zawsze. Nie oszukujmy się, czas WoWa dobiega końca, więc Blizz powinien teraz zaryzykować i wprowadzić do gry jakąś bombę, coś co spowoduje opad szczęk tak nowicjuszy jak i starych raiderów. No i podstawa: poziom trudności uber hardcore, bo jak pokazuje przeszłość-gracze potrzebują wyzwania. Levelowanie może być łatwe i przyjemne, ale endgame musi być trudny i frustrujący a loot unikatowy, żeby można było od razu zauważyć, że ktoś poświęcił masę czasu na postać. Jeśli znowu to oleją, to po dwóch miesiącach od premiery liczba subów znów zacznie spadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 21:47, kotlecik5 napisał:

@Eternal101
Spoko, jak mi zapłacą, to bez problemu wymyślę im coś lepszego :)


To zgłoś się do Blizza z pomysłem i wymyśl coś tak dobrego czym jest WoW co przyciągnie tylu graczy co owa gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2013 o 14:35, Eternal101 napisał:

Jak jesteś taki hard to wymyśl sam historie do tej gry

Myślałem, że już ludzie przestali używać tego najbardziej żałosnego argumentu w historii internetu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 02:13, Kopiec napisał:

> Jak jesteś taki hard to wymyśl sam historie do tej gry
Myślałem, że już ludzie przestali używać tego najbardziej żałosnego argumentu w historii
internetu :(


Żałosny argument? Nie wydaję mi się, każdy tylko potrafi krytykować a samemu w swojej historii żadnego osiągnięcia nie ma, niech napiszą ci co krytykują sami grę i wymyślą do niej fabułę oraz lokację i wykreują postacie to porozmawiamy, a póki co to proszę mnie nie obrażać że wysnuwam "żałosne" argumenty, bo jedyne co tu jest żałosne to gdakanie ludzi którzy sami nic nie zrobią lepiej a tylko narzekają. Znając życie ci co najwięcej gadają pierwsi polecą i kupią nowy dodatek, po 2 takie dodatki są złe a zawsze co dodatek wraca 2-3 mln graczy do tej gry.

Waaazuuup Na rok na bank wrócą nowego contentu nie idzie ogarnąć w miesiąc czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:37, Eternal101 napisał:

Żałosny argument? Nie wydaję mi się, każdy tylko potrafi krytykować a samemu w swojej
historii żadnego osiągnięcia nie ma, niech napiszą ci co krytykują sami grę i wymyślą
do niej fabułę oraz lokację i wykreują postacie to porozmawiamy, a póki co to proszę
mnie nie obrażać że wysnuwam "żałosne" argumenty, bo jedyne co tu jest żałosne to gdakanie
ludzi którzy sami nic nie zrobią lepiej a tylko narzekają.

Argument JEST żałosny. Jeżeli nie umiem nic gotować, to i tak mam prawo powiedzieć że zupa jest przesolona. Jeżeli nie umiem ładnie śpiewać, to i tak mam prawo powiedzieć że ktoś jęczy jakby go zarzynali. I tak samo, jeżeli nie umiem napisać ciekawej historii, to i tak mam prawo powiedzieć, że czyjaś historia nie trzyma się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:45, Dared00 napisał:

> Żałosny argument? Nie wydaję mi się, każdy tylko potrafi krytykować a samemu w swojej

> historii żadnego osiągnięcia nie ma, niech napiszą ci co krytykują sami grę i wymyślą

> do niej fabułę oraz lokację i wykreują postacie to porozmawiamy, a póki co to proszę

> mnie nie obrażać że wysnuwam "żałosne" argumenty, bo jedyne co tu jest żałosne to
gdakanie
> ludzi którzy sami nic nie zrobią lepiej a tylko narzekają.
Argument JEST żałosny. Jeżeli nie umiem nic gotować, to i tak mam prawo powiedzieć że
zupa jest przesolona. Jeżeli nie umiem ładnie śpiewać, to i tak mam prawo powiedzieć
że ktoś jęczy jakby go zarzynali. I tak samo, jeżeli nie umiem napisać ciekawej historii,
to i tak mam prawo powiedzieć, że czyjaś historia nie trzyma się kupy.



Prawo jest tylko że niektórzy nie potrafią poprzeć tego argumentem nawet tylko piszą swoje dyrdymały. I nie, argument nie jest żałosny bo jak już wspomniałem mimo że tylu ludzi narzeka to dalej gra, w przypadku zupy gdy jest za słona nie jem jej po prostu, a gdy ktoś śpiewa jakby mu słoń na ucho nadepnął to go nie słucham proste. P.S. A jak dla mnie historia trzyma sie kupy bo podróże w czasie w wowie już były caverns of time się kłania ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:37, Eternal101 napisał:

Żałosny argument? Nie wydaję mi się, każdy tylko potrafi krytykować a samemu w swojej
historii żadnego osiągnięcia nie ma, niech napiszą ci co krytykują sami grę i wymyślą
do niej fabułę oraz lokację i wykreują postacie to porozmawiamy, a póki co to proszę
mnie nie obrażać że wysnuwam "żałosne" argumenty, bo jedyne co tu jest żałosne to gdakanie
ludzi którzy sami nic nie zrobią lepiej a tylko narzekają.


Co ty znowu za głupstwa pleciesz? Nie gram na gitarze, więc nie mogę krytykować muzyki bo "nie potrafię zagrać lepiej"? Zastanów się kiedyś nad tym co wypisujesz, bo argument faktycznie jest żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 14:55, Diabolicus napisał:

> Żałosny argument? Nie wydaję mi się, każdy tylko potrafi krytykować a samemu w swojej

> historii żadnego osiągnięcia nie ma, niech napiszą ci co krytykują sami grę i wymyślą

> do niej fabułę oraz lokację i wykreują postacie to porozmawiamy, a póki co to proszę

> mnie nie obrażać że wysnuwam "żałosne" argumenty, bo jedyne co tu jest żałosne to
gdakanie
> ludzi którzy sami nic nie zrobią lepiej a tylko narzekają.

Co ty znowu za głupstwa pleciesz? Nie gram na gitarze, więc nie mogę krytykować muzyki
bo "nie potrafię zagrać lepiej"? Zastanów się kiedyś nad tym co wypisujesz, bo argument
faktycznie jest żałosny.



Człowieku czy ty zawsze musisz wejść w tematy gdzie nie jesteś pożądany? Nawet nie wiesz o czym jest dyskusja zapewne masz pojęcie o tej grze jak ja o śpiewaniu ale co tam zawsze musisz wprowadzić swoje 3 grosze, jesteś chyba najbardziej irytującym gramowiczem jaki tu jest. Głupoty to ty piszesz ale że nie zamierzam się z tobą wykłócać bo ty i tak nie przyjmiesz do wiadomości tego choćby cię nawet sam Blizzard zgasił więc daruję sobie debatę z tobą. Po za tym naucz się czytać ze zrozumieniem moje komentarze bo widać że nie potrafisz tego, przeczytaj mój kolejny post wtedy porozmawiamy a jeśli tego nie rozumiesz to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 15:02, Eternal101 napisał:

Człowieku czy ty zawsze musisz wejść w tematy gdzie nie jesteś pożądany?


"nie jesteś pożądany"? wat

To jest forum publiczne i mogę odpowiadać na co tylko chcę.

Dnia 11.11.2013 o 15:02, Eternal101 napisał:

Nawet nie wiesz
o czym jest dyskusja zapewne masz pojęcie o tej grze jak ja o śpiewaniu


Jak to nie wiem, skoro "dyskusja" trwa dopiero od 13 postów? oO

Dnia 11.11.2013 o 15:02, Eternal101 napisał:

ale co tam zawsze
musisz wprowadzić swoje 3 grosze, jesteś chyba najbardziej irytującym gramowiczem jaki
tu jest. Głupoty to ty piszesz ale że nie zamierzam się z tobą wykłócać bo ty i tak nie
przyjmiesz do wiadomości tego choćby cię nawet sam Blizzard zgasił więc daruję sobie
debatę z tobą.


Oj chyba nagrodę najbardziej irytującego gramowicza przyznano już tobie, z twoimi "komp za 999 zł" i "tekstury full hd". xD Zastanów się nad tym co powiedziałeś, jak głupim argumentem jest "nie wypowiadaj się bo pewnie nie zrobisz lepiej". A debatę to zawsze sobie darowujesz, bo nie potrafisz przedstawić jakichkolwiek logicznych argumentów i się ulatniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 15:15, Diabolicus napisał:

Oj chyba nagrodę najbardziej irytującego gramowicza przyznano już tobie, z twoimi "komp
za 999 zł" i "tekstury full hd". xD Zastanów się nad tym co powiedziałeś, jak głupim
argumentem jest "nie wypowiadaj się bo pewnie nie zrobisz lepiej". A debatę to zawsze
sobie darowujesz, bo nie potrafisz przedstawić jakichkolwiek logicznych argumentów i
się ulatniasz.

Po raz kolejny pokazujesz że nie wiesz co piszesz, gdzie ja napisałem że gram W FULL HD POKAŻ MI TO.... Ty naprawdę masz nikłe pojęcie o tym co wypisujesz ;<. Nie potrafię? To ty nie potrafisz zawsze każdym temacie cię gasili ludzie i to ty zwykle wypisywałeś póxniej już później nielogiczne bzdury. Po 2 jak juz pisałem nie będę się wykłócał z tobą bo szkoda mi psuć sobie nerwy twoją personą. Po 2 do nagrody najbardziej uprzykrzającego życie gramowicza przyznali tobie wieki temu. Po 4 wypowiadasz się w temacie który dotyczy gry o której zapewne pojęcia nie masz albo masz tak znikome że nawet argumenty nie bedziesz umiał wysnuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 15:30, Eternal101 napisał:

Po raz kolejny pokazujesz że nie wiesz co piszesz, gdzie ja napisałem że gram W FULL
HD POKAŻ MI TO.... Ty naprawdę masz nikłe pojęcie o tym co wypisujesz ;<.


Gdzie ja napisałem, że grasz w full HD? Czy ty nie potrafisz czytać? Chodzi o:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87065&pid=5 -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87065&pid=6 & http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87065&pid=10

Dnia 11.11.2013 o 15:30, Eternal101 napisał:

To ty nie potrafisz zawsze każdym temacie cię gasili ludzie i to ty zwykle wypisywałeś
póxniej już później nielogiczne bzdury.


To ciebie "gasili", za każdym razem.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87589&u=29
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87527#end
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87566#end

Dnia 11.11.2013 o 15:30, Eternal101 napisał:

Po 4 wypowiadasz się w temacie który dotyczy
gry o której zapewne pojęcia nie masz albo masz tak znikome że nawet argumenty nie bedziesz
umiał wysnuć.


Po co czytałbym newsa gdybym nie był ciekaw jego zawartości i co za tym idzie nie byłbym zainteresowany grą? ;] Podróż w czasie jest w top 3 najbardziej sztampowych zagrywek na jakie mógł pozwolić sobie Blizz, co wiele osób zauważa, a twoją odpowiedzią jest żałosne "to sam zrób lepiej". Ręce opadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Oj chyba nagrodę najbardziej irytującego gramowicza przyznano już tobie, z twoimi "komp za 999 zł" i "tekstury full hd"" Twój tekst i skończ się już ośmieszać na tym forum... Bo gaszę cię argumentami jak chcę, mnie gasili no dobre sobie ;>. Cały czas spamujesz jednym argumentem innego wykrzesać nie możesz więc dla mnie rozmowa z tobą nie ma sensu. Ale jak to napisałem na innym forum naturą polaczków jest to że jeśli sami nie mogą czegoś mieć będą drugą osobe tak długo gnoić (wybacz za te słowo) aż go zniszczą i nie zmienia się czy to w społeczeństwie wirtualnym czy normalnym. Jakoś w WoTLK ludzie nie narzekali żę CoS'em się przenosisz jakiś czas wstecz zanim Arthas został LK. Może chcą pokazać coś sprzed wydarzeń z obecnych dodatków? Jakoś do CoD'a nikt się nie czepia i grają miliony w to że kapitan Price żyje od CoD'a 1 po CoD'a BO 2 bodajże.... To dopiero jest sztampowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2013 o 15:58, Eternal101 napisał:

"Oj chyba nagrodę najbardziej irytującego gramowicza przyznano już tobie, z twoimi "komp
za 999 zł" i "tekstury full hd"" Twój tekst i skończ się już ośmieszać na tym forum...
Bo gaszę cię argumentami jak chcę, mnie gasili no dobre sobie ;>.


Przecież podałem ci już linki twierdzące co innego. :D

Dnia 11.11.2013 o 15:58, Eternal101 napisał:

Cały czas spamujesz
jednym argumentem innego wykrzesać nie możesz więc dla mnie rozmowa z tobą nie ma sensu.


Dla ciebie dyskusja nigdy nie ma sensu, bo nie jesteś w stanie pojąć co się do ciebie pisze.

"a te full HD co oferuje konsola? No cóż skomentuje to tak HAHA bo to tak naprawdę nie daje full HD skoro tekstury w grze nie są w takiej rozdzielczośći"

Twój tekst i skończ się już ośmieszać. :) Zresztą, jak ten fragment ma się do reszty posta i do obecnego tematu? Doczytaj moją wypowiedź, albo już nie wdawaj się w dyskusje, nie potrafisz ich prowadzić i uciekasz z tematu.

>Jakoś w WoTLK ludzie nie narzekali żę CoS'em się przenosisz jakiś czas wstecz zanim Arthas został LK.

Fragment WoTLK to nie cały dodatek oparty na kliszowym pomyśle z równie sztampowym contentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować